Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D

Go down 
+17
Apollon
UFoo
Mira
Legumir
Jubei
Nadira
Miniman
LoRo1987
Saga
rutek_17
Karen
Domon Kasshu
furman777
Al
Silver
Bodzian
Neo
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 6:20 pm

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że jak mamy grać ze sobą to można by było coś powiedzieć osobie w kilku zdaniach nie więcej a dla odważniejszych wstawienie fotki:D:D oczywiście jak kto chce:P ale moim zdaniem troszkę by to pomogło:p może nawet skutkiem by tego było np lepsze wyniki podczas grania:P zostawiam to do waszych usług:D
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 6:26 pm

Spoko to ja moge zacząc
No to tak :
Na imię mam Bogdan, ale mówią na mnie "Bodzio". Ksywka wzieła się z tego, że jeden gośc mówił kiedyś do mnie "Bocian", przypadkime przekrecil literki i wyszło Bodzio xD Wszystkim sie spodobało no i tak mi zostało :P. Mam 15 lat. Co by tu jeszcze powiedziec.Lubie muze, anime (najbardziej SS i SK :P) no i Filmy :] Najbardziej komedie.A muze no to oczywiscie Techno (wszystkie odmiany oprócz Hard :P), Rap,Hip-Hop (tylko amerykański !)
Fota ma xD
Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Bodziore5


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Sty 13, 2008 12:27 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 6:52 pm

Mam na imię Damian, liczę sobie 17 lat i osobiście znam Neo. Słucham wszystkiego ( prócz disco polo, jakiegoś ciężkiego metalu i muzyki klasycznej ). Lubię grywać w gry RPG, WoW'a i różnego rodzaju strategie. Interesuję się historią,sportem no i płcią przeciwną ^^. Ulubiony sport: piłka nożna, natomiast ulubioną drużyną jest ManU.
Grywam też w D&D.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 7:05 pm

Lol to oficjalnie możecie zobaczyć jak wygląda Wasz "Senpai" xD
Imię Sylwek latek prawie 18 xD Słucham się mamy i radia Maryja xD A tak naprawdę to co jest fajne i tyle. Grywam w gierki rpg wyjątkami w fpp takie jak Alien vs Predator 2 itp
Spoiler:
Jestem z twarzą dla ludzi nie myślących xD


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Sty 13, 2008 10:49 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 7:10 pm

Który to ty ten zacenzurowany czy jego toważysz?
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 7:12 pm

no to i pomysłodawca tego tematu coś opisze osobie:D:D

To tak mam na imię krzysiek:p mam prawie 17 lat:P też znam osobiście Morpheusa razem gramy w D&D i wciągnąłem go na to forum:D:D Bardzo lubię gry RPG np: wiedzmin czy NWN albo gothic.Jak prawie każdy chłopak jest fanem wielkim piłki nożnej i uwielbiam oglądać mecze w wykonaniu Manchester United.Również hmm interesuje się dziewczynami:P sądzę, że związek z dziewczyną
to bardzo ważna rzecz i wyjątkowa:Pale to tak na marginesie:P fotkę też wstawię później:D
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 7:18 pm

Furman777 to nie kto inny jak Adam 17 lat jeszcze nie mam ale koncze za 18 dni uwielbiam depeche mode ale to z uwagi na moja familie jestem wrecz fanatykiem fc barcelony jednak moje serce nalezy do LECHA POZNAN przyszlego mistrza polski lubie tez wyjscia na miasto zarywanie dziewczat bo szukam tej przy ktorej nie bedzie mnie ciagnac do innych... mam nadzieje ze panowie mnie rozumieja... Moje foty beda wieczorkiem bo niestety nie tarwie fotki.pl i nigdy sie w nia nie bawilem
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 7:39 pm

Moich fotek też raczej nie uświadczycie, bo jak przedmówca jaestem zniesmaczony wynalazkiem fotki.pl :D. Poza tym mam alergię na robienie mi zdjęc i w wersji cyfrowej takich nie posiadam :D.

Moge wam za to coś o sobie napisac. Imię: Bartek, lat: 20, obecnie studiuje na 2 roku politologii na Uniwerystecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, skąd też pochodzę. Jeśli chodzi o zainteresowania, to mogę wymienic piłkę nożną (ukochany klub: Juventus Turyn, z polskich klubów także kibicuje "Kolejorzowi"), oczywiście manga & anime (tą pasję spełniam, oprócz oglądania i czytania, przez to forum, a także jako tłumacz i korektor grupy skanlacyjnej Hayate Team), muzyka, głównie różne odmiany metalu (najbardziej heavy/power/neo-klasyczny). Poza tym gram na gitarze elektrycznej w powstającym zespole GRIMHANA (muzyka inspirowana dokonaniami zespołu Death, z dużymi naleciałościami Tool'a i klasycznego hard rocka). To chyba tyle, chyba że jeszcze coś wymyślę to dopiszę :d.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 8:08 pm

Więc skoro powstał taki temat to należałoby się wypowiedzieć. Bardzo lubię oglądać filmy,tańczyć,spotkania z przyjaciółmi (zwłaszcza podczas nocek filmowych) i lody czekoladowe.Mam bardzo wiele zainteresowań np. anime,różne sporty (przede wszystkim piłka nożna , siatkówka i jazda figurowa na lodzie).Nie wiem co mam więcej napisać więc może dodam , że nie palę i nie biorę narkotyków Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej to może zadać pytanie w temacie choć nie gwarantuje , że odpowiem.
PS. To my was furman zarywamy a nie wy nas


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Sty 12, 2008 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 8:27 pm

Fota poszla ;d
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 10:06 pm

Dodam jeszcze, że pochodzę z Ostrowca ( świętokrzyskie ). W rozgrywkach piłki nożnej nasze miasto reprezentuje KSZO Ostrowiec ( niestety 3 liga obecnie ). Pozdrawiam kibiców Lecha i Arki.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 10:14 pm

he Karen a może wstawisz fotke/?:D wiem ze to jest nieobowiazkowe ale .... sama wiesz:D
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 10:29 pm

Miałam fotke ale zdecydowałam się ją usunąć ponieważ oprócz Silvera nikt narazie nie dał więc nie rozumiem dlaczego miałabym się prezentować, niektórzy zdążyli zobaczyć inni nie.Takie jest już życie
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 10:43 pm

a jakbym ja wstawil?:D bo i tak czy siak mam zamiar to zrobic:P chyba ze jestes wstydliwa:p
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 10:59 pm

Ja też swoją dałem...
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 11:04 pm

Ja wałsnej nie mam ale mam zastępczą może być??

http://www.silverbulletcomicbooks.com/news/0612/TheDarknessUltimateCover.jpg
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 9:49 am

heh pewnie alchemik:D:D foteczka spoczko:D:D
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 10:18 am

Co do twojej fotki Bodzian to jedyne co mi się pokazuje to " CBA.pl najlepszy darmowy hosting". A co do twojej wypowiedzi Neo to możesz sobie myśleć co chcesz. Mnie obchodzi tylko zdanie moich przyjaciół a i to nie zawsze A stwierdzenie a jakbym ja wstawił jakoś mnie nie rusza bo ja nie muszę wiedzieć jak wyglądają osoby , z którymi gram na tym forum
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 10:38 am

he jak tam chcesz:P
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 12:28 pm

Fota poprawiona, mam nadzieje ze tera dziala xD
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 1:01 pm

No więc ja mam na imię Marcin, mam też prawie 17 lat lecz narazie 16 z czym jest mi bardzo dobrze. Trenuje Tenis ziemny już od 5 lat (trening 3 razy w tygodniu), chodzę na siłownię i biegam z moim tatą. Ogólnie lubie sport nie przepadam za piłką nożną, bo [...] niechce nikogo urazić moimi poglądami. Po za tym jestem Dysortografikiem (D). O Zainteresowanich innych niż sport. To: grafika komputerowa (photoshop), Książki fantasy Sapkowski (chłone wszystko co wpadnie w rękę), Jacek Piekara (seria o Inkwizytorze Mordimerze). Książki Forgotten Realms(Ogólnie opowieści o Mrocznym Elfie xD). Ponad to intersuję się Ekonomią w małym stopniu co prawda narazie Ale zarządzanie i Finanse nie są mi obce oraz zarządzanie projektami. DO głównych moich zainteresowań należy (jak Karen to napisała) bycie zarywanym przez kobiety. Lecz z żadną nie być (Takie życie, przykre wspomnienia(narazie ^^). Z gier to lubię ofc: Rpg, ale przedewszystkim STRATEGIE: Medival total war i Rome total war. Settlersy, Capitalizm. Filmy: Komedie, Wojenne, SFi, Fantasy. Moda na Sukces (lol). Jak mi sie przypomni coś to napisze.

Fotek nie uświadczycie, a szkoda bo jestem nie fotogeniczny, to raz, dwa nie lubie pokazywać publicznie bo liczy się to co w głowie. a reszte odnośnie Fotek jak Domon!
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 5:00 pm

od razu mówię tutaj, że jak ktoś spamuje w temacie zupełnie o czym innym kasuje bez żadnych wiadomości ;]
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 7:30 pm

Więc teraz coś o mnie Jestem studentem.Studiuje dwa kierunki na dwóch poznańskich uczelniach.Bardzo lubię tańczyć a poza tym to interesuje się głównie piłką nożna, wyścigami motocyklowymi ale przede wszystkim filmami na które tracę majątek Najlepszy,najpiękniejszy,najcudowniejszy i wogóle naj naj "film" to moim zdaniem saga Gwiezdne Wojny.Powodów jest całe mnóstwo np. to , że w tym filmie można znaleźć wszystko miłość,zdradę, zemstę...nie ma sensu dalej wymieniać. Napiszę tylko tyle , że dzięki temu dziełu jestem tym kim jestem A najlepszą postacią ( nie piszę , że fikcyjną bo nie wiadomo co kryje kosmos ) jest Anakin Skywalker po prostu the best. No i to by było na tyle bo nie wiem co mam więcej pisać
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimePią Lut 08, 2008 7:35 am

No to o mnie troche. W przeciwieństwie do Sagi szaleńca ja studiuje tylko jeden kierunek jakim jest Elektronika :D. Mam niecałe 21latek i jestem jedną z najstarszych osób tutaj :P. Interesuje sie wszystkim co ma elementy elektroniki w sobie (komputery, telefonia komórkowa itp), poza tym anime & manga(wracam do korzeni o czym świadczy oglądanie klasyki w tej chwili :P).Z muzyki słucham głównie rocka i metalu (w prawie każdej odmianie) sporadycznie polskiego hh i jeszcze rzadziej techno. O popie lepiej przy mnie nie wspominać chyba że nutka naprawde dobra :D. To chyba wszystko.
Aaaa gietkie Lolki ja sie nie napinam możecie oglądać moją fote do woli
Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D 0032514924
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitimePią Lut 08, 2008 11:59 am

Tak szczerze bez żadnej nie uprzejmości to wyglądasz mi na 14 latka xD I raczej cię zmartwić muszę bo z tego co wiem to nie jesteś najstarszy. Aaa i bez giętkich lolków mi tu xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI-
Skocz do: