Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 III. Dom Bliźniąt

Go down 
+10
Dark Epsilon
Mira
Wielki Mistrz
Legumir
Nadira
Neo
furman777
rutek_17
NPC
Miniman
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimePią Lis 09, 2007 9:52 pm

III. Dom Bliźniąt A03


Cały dom zaczął tonąć w muzyce i złotym świetle na ziemi pojawiła się złota zbroja bliźniąt.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeCzw Mar 27, 2008 12:37 pm

Zbroja w ostatnich czasach bardzo jasno promieniała co wskazywało na pojawienie się Rycerza godnego do przywdziania zbroi.
Choć siła jest ważna, każda ze zbroi wybrała sobie swój sposób na przetestowanie przyszłego wybrańca, który będzie mógł ją nosić.
Po chwili na ścianie pojawiły się litery napisane po Grecku, które wyrażały jasno " Zawsze miej otwarty umysł, a także nie podążał za kimkolwiek ślepo tylko podejmuj słuszne decyzje.." pod spodem było napisane Saga Rycerz Bliźniąt.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 9:48 pm

Wchodził powoli do domu bliźniąt. Jego aura była idealnie sychronizowana z aurą zbroi. Błyszczała na nim. Hełm trzymał pod pachą dumnie krocząc.
Spojrzał po scianach. Po kolumnach. Stał tak przez kilka minut.
- Dom... Nareszcie prawdziwi dom...
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 9:54 pm

Powoli wszedł do domu bliźniąt. Przeniósł się do niego ze swojego domu. Aura buzowała w nim, jednak to kosmos jego przyjaciela rozpościerał się po komnatach pałacu.
-Tak jak nam to naznaczono drogi Mystery...-powiedział zaraz po wejściu do komnaty w jakiej znajdował się przyjaciel.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 10:01 pm

Wyczuwając ogromne cosmosy w domu bliźniąt złoty rycerz raka także postanowił się tam udać.Z prędkością światła dobiegł do 3 domu zodiaku.Widział już pozostałą dwójkę.Serdecznie się z nimi przywitał.
-Gratuluje przyjaciele zdobycia zbroii...na prawdę świetnie w nich wyglądacie...i wasza moc niesamowicie urosła.Tak to właśnie wszystko się zmienia gdy się zalorzy zbroje.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 10:08 pm

-Witaj Neo... Może lepiej jak powiem Złoty Rycerzu Raka?-uśmiechnął się lekko w kierunku towarzysza-Zaiste tobie również do twarzy w tej zbroi...

Ahen czuł jak zbroja dystynguję go, sprawia że jego nieokrzesana natura uspokaja się. Jak pozytywnie wywiera na nim presję i pokazuję jak powinien zachowywać się złoty rycerz. Zbroja stwarzała z nim jedność nie panowała nad nim, jedynie udzielała porad, których chłopak chętnie się słuchał.

-Myślę że przyszła pora abyśmy porozmawiali na temat sytuacji jaką pozostawiliśmy w Stambule...
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 10:18 pm

Neo także odwzajemnij radość i uśmiech jakie obdarzył go Ahen.W rzeczy samej.Nie przyszliśmy tutaj po to aby podniecać się naszymi nowymi zbrojami lecz po to aby omówić co dalej w sprawie Stambułu.Neo postanowił pierwszy rzucić jakiś pomysł.
-Złoty rycerzu Strzelca i Bliźniąt..myślę że najrozsądniejszym pomysłem będzie udanie się teraz do Wielkiego Mistrza.Oznajmienie mu że przeliśmy pomyślnie testy na zbroję i zdecydować co w sprawie Stambułu....trzeba przecież w końcu tam wrócić prawda??.Tego artefaktu..pewnie dalej szukają inne grupy lecz oni nie mają teraz szans.Nasz "złote trio" z pewnością ich powstrzyma.Teraz nie będzie rzadnych nieprzewidzianych okoliczności.Co sądzicie o tym??
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 10:36 pm

Ahen oczekiwał na odpowiedź gospodarza on był z nich najsilniejszy i z pewnością najbardziej doświadczony, jeśli komuś miałby się oddać pod komendę to właśnie jemu. Poza tym nigdy nie zawiódł się na przyjacielu mimo iż tyle czasu się już znali.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 10:38 pm

Naomi zbliżała się do domu Bliźniąt. Gdy weszła do środka, zauważyła trzy postacie w złotych zbrojach. Podchodząc bliżej, nie mogła uwierzyć że tymi osobami są jej towarzysze z podróży jaką odbyli w Stambule.
"Nie dawno co ich widziałam jako pretendentów a teraz widzę ich w złotych zbrojach." - mówiła do siebie w myślach dziewczyna ze zdziwieniem.
Widać było że rozmawiali ze sobą. Naomi podeszła do nich, choć stwierdziła że zapewne wyczuli jej obecność.
- Wybaczcie że Wam przeszkadzam. Spodziewałam się kogoś tu spotkać, ale nie sądziłam że to właśnie Was zobaczę... - przyjrzała się każdemu i ich zbroi. - I w dodatku w złotych zbrojach, widać że testy zaliczyliście. Gratuluję. - powiedziała.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 12:12 pm

Gdy ujrzał jej twarz przypomniał sobie że to właśnie ona była jedną z tych osób, którym zawdzięcza życie. Jednak mimo wszystko nie może tutaj przebywać, jedynie ci, którzy mają zamiar dla jakiegoś celu dojść do komnaty Wielkiego Mistrza mogą tędy przejść. Rzecz jasna po pokonaniu złotych rycerzy, których spotka na drodze.

-Witaj. Dziękuję za gratulację, lecz czemu tutaj jesteś?
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 12:31 pm

Spojrzała na Ahena i odpowiedziała:
- Możliwe, że nie powinnam tu przebywać. Ale jestem w pewnej sprawie. Nie wiem komu to przekazać, nikogo w okolicy nie znam poza Wami. Więc postanowiłam iść do Wielkiego Mistrza, ale spotykając Was tutaj przekażę Wam informację. - wzięła oddech i ciągnęła dalej. - W czasie gdy udaliście się na testy, przed domami spotkałam Asgadrczyka, tego którego widzieliśmy w Stambule, jak został zaatakowany przez Generała. Przyszedł tutaj, by nas ostrzec przed tymże generałem, który prawdopodobnie chciał nas zaatakować ale sprawy potoczyły się inaczej. Ten Asgardczyk mu przeszkodził dlatego tak mu się dostało. Nie wiem o co temu Generałowi może chodzić, ale twierdzi że sanktuarium nie pomaga ludziom tylko działa na własny interes. - skończywszy mówić, czekała na to co koledzy powiedzą.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 12:56 pm

Popatrzył na Nea, następnie na Ahena.
- Witajcie... Zostawmy na razie sprawy stambułu. Będą ważniejsze rzeczy do roboty - Popatrzył w stronę Naomi, uśmiechnął się. - Nie przejmuj się, w razie co my tu jesteśmy - Jego kosmos płonał radością.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 1:23 pm

-Morze masz rację drogi Mystery... Jednak skoro jesteśmy razem chciałbym przedyskutować jeszcze jedną sprawę. Niepokoi mnie kwestia Wielkiego Mistrza.... - powiedział z lekkim żalem.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 3:34 pm

- Ahenie... wiem co ci chodzi po głowie. Mnie też to martwi. Ale pamiętaj na wszystko przyjdzie czas... - Uśmiechnął się złowieszczo. Ahen zrozumiał oco chodzi.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 5:21 pm

-heh... W takim razie wracam do siebie...-uśmiechnął się i ruszył w kierunku swojego domu zodiakalnego, poruszając lekko swymi złotymi skrzydałmi.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 6:52 pm

Popatrzyła na chłopaków, po czym rzekła:
- No widać, że nie ma się czym przejmować. Powiedziałam co miałam, więc pójdę. Może znajdę jakieś miejsce by się zatrzymać gdzieś w mieście. - powiedziawszy, Naomi odwróciła się i ruszyła w stronę drugiego domu opuszczając obecny i rozmyślając.
"Nie martwi ich to że Generał coś kombinuje... Zresztą nie ma co się martwić. Zostali już złotymi rycerzami więc ochronią Świątynię... Czas bym i Ja się zdecydowała czy faktycznie chcę zostać złotym rycerzem z woli ojca, czy pójść swoją drogą i wrócić do Asgardu... Na odpowiedź chyba przyjdzie czas."
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 7:54 pm

Neo spojrzał na Naomi która najwyraźniej wszystkim jest bardzo przejęta.Połorzył jej chłopak rękę na ramieniu.
-Hejj spokojnie...wszystko będzie dobrze.Jeżeli ten generał będzie coś chciał nabroić to dostanie w dupę i tyle.Trzech złotych rycerzy...nie ma takiej siły na świecie żeby taką siłe pokonać.A jeżeli masz zamiar stąd iść to chętnie Cię odprowadzę...co Ty na to??.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 10:19 pm

Spojrzała na Neo. Było widać, że był pewny siebie.
- Masz rację. Ale to że od teraz jesteście złotymi rycerzami nie oznacza zwycięstwa z góry. Nie wiadomo co kombinuje, trzeba być ostrożnym. Zresztą racja, on jeden na trzech nie miałby szans. - powiedziała spokojnie, po czym uśmiechnęła się, choć tego mogli nie widzieć. - Nie mam nic przeciwko żebyś mnie odprowadził o ile nie masz nic do roboty.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 11:14 am

Słyszał słowa i Nea i Naomi. Patrzył na oddalającego się Ahena.
Zdawało mu się, że młoda dziewczyna o wiele bardziej pojmuję istotę tego wszystkiego niż oni trzej na raz. Szczególnie Neo zirytował go taką ignorancją. Wiele razy już sam doświadczył, że nigdy nie wolno lekceważyć przeciwnika. Nawet tego z pozoru słabszego. Był natomiast pod wrażeniem tego, że dziewczyna to rozumie. "Bedzie bardzo dobrym rycerzem... obojętnie czy złotym czy jakimś innym. Jest konsekwetna i nie ignoruje przeciwnika. Tacy ludzie dużo osiągają..."
Spojrzał na Nea, który odprowadzał Naomi. Skrzywił się. "Zobaczymy czy jest wart tej zbroi, bo na razie nie wygląda na to....". Na odchodnym rzucił do Naomi przez ramię
- Jak zauwarzysz coś, to daj znać, może rzeczywiście zbyt pobieznie traktujemy tą sprawę.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 12:51 pm

Usłyszawszy co powiedział Mystery, Naomi mogła zrozumieć że on jest podobnego zdania co ona. Inaczej na to spojrzał niż jego kolega Neo.
- Dobrze. - odpowiedziała Mystery'emu. - Dam znać jak coś zauważę.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 2:08 pm

-Oczywiście że nie mam nic przeciwko.A teraz chodźmy.Mystery musimy Cię porzegnać.Dozobaczenia.

Następnie podszedł do dziewczyny i lekko się jej ukłonił.
-Czy uczynisz mi ten zaszczyt i pójdziesz zemną pod ręke??.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 7:01 pm

Spojrzała na Neo trochę zaskoczona. Żaden chłopak jeszcze jej tego nie proponował co Neo. Zastanawiała się przez chwilę co mu powiedzieć, aż w końcu rzekła:
- No dobrze... Uczynię Ci ten zaszczyt.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 9:25 pm

-Heh więc ruszajmy... jest tak ładny dzień..nie można go zmarnować.
Następnie Neo wystawił jej ręke jak prawdziwy rycerz z dobrymi manierami..
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 9:37 pm

OCC: Spadajcie już z tego mojego domu bo wychodzisz Neo i wychodzisz XD
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 9:41 pm

OCC;spox juz mnie nie ma
Powrót do góry Go down
Sponsored content





III. Dom Bliźniąt Empty
PisanieTemat: Re: III. Dom Bliźniąt   III. Dom Bliźniąt Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
III. Dom Bliźniąt
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: