Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coloseum

Go down 
+5
Al
kemot
Sakra
furman777
Miniman
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 3:16 pm

OOC: Sakra nam pozwolila dokoczyc mam ci wyslac perdona od niej??
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 3:17 pm

OOC: ale Sakra to Sakra... ja nie pozwalam...jak się trzymać regulaminu to trzymać...potem znowu będzie taka akcja jak z Sagą...
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 3:21 pm

OOC:no to ja nie wiedzialem! a ona podobno jest adminem i mi pozwolila wiec czemu od razu ban? daj nam jeszcze jedna szanse a cie nie zawidziemy
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 3:23 pm

OOC: to nie ban...po prostu Wasze postacie Ahen i Daxis nie mogą się ruszać przed 24 godziny...czyli jutro o 15 możecie już pisać
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 3:26 pm

OOC: a przygode moge jechac?? bardzo mi i moim kolegom zalezy! bo juz jestesmy przy koncu
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 4:41 pm

OOC:
pozwolilam im to dokonczyc by w kilku miejscach nie pisali
potem i ta mozna to bylo przeniesc
ale milo mi ze sie ze mna zgadzasz :]

tylko mam jedno ale:
nawet jesli posiadasz zlota zbroje od 1 lvla to czy przypadkiem ataki z niej nie zdobywasz od wyzszych lvli? XD tak przynajmniej bylo wczesniej z bronzowymi i innymi..
czyzby cos sie zmienilo czy mamy tez zadzialac prewencyjnie
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 4:51 pm

OOC: dobra Sakra juz wytrzymamy ta kare ale dzieki za obrone Pani adwokat / Twój komentarz już był zbędny pozdrawiam Silver
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 02, 2008 11:39 am

Domon wszedł na teren Koloseum. Przysiadł pod jedną ze ścian. Był ciekawy, jakich wojowników spotka tutaj na swojej drodze i czy będzie w stanie ich pokonać. Czekał w milczeniu.

Edit:
Znudzony Domon wstał i odszedł.
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 9:02 pm

Cygnus podobnie jak Sharaku Wchodzi Do Coloseum Pewnym krokiem jeszcze nie wiedząc poco pewnie posłuchac muzyki Sharaku i ogladac Walke
usiadł na ławce i mówi
- Witaj Sharaku Nigdy Cię tu nie widziałm może dlatego ze przbyłem z Syberii i nikogo Tu nie znam moze Mały pojedynek Dla Trenigu
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 10:19 pm

OOC: O stary... wymiekam poprostu xD Po primo to tutaj był Shaken, ale to było 3 miesiące temu !! Stary patrz na daty...
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimePon Mar 03, 2008 3:45 pm

Wszedł do Coloseum. Jest młodym kandydatem i bardzo chciał się czegoś nauczyć, podpatrzeć. Usiadł więc Na jakimś kamieniu i przyglądał się.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 15, 2008 1:31 pm

Tak jak Legumir... Jest bardzo młodym wojownikiem z zapałem,tak bardzo chce sie uczyc od silniejszych ze usiadł na kamieniu i przyglada sie chcąc sie czegos nauczyc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coloseum
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Coloseum
» Coloseum
» Coloseum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: