Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podróż do Japoni

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 12:28 am

W pierwszej nocy po powrocie z Asgardu Sharaiemu śnił się jego mistrz każący mu wrócić po zbroję smoka.
Rano przypomniało mu się co powiedział mu jego mistrz :
- Pewnego dnia objawie ci się i karze wrócić po zbroje smoka. Zrób to.
Sharai postanowił wyruszyć do Japonii. Ale nie sam.
Zwołał kilku przyjaciół aby mu pomogli. Czekał na nich razem z Yasuke na Placu przed kwaterami rycerzy.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 12:31 am

Nagle w powietrzu dało się wyczuc silne cosmo z oddali widac było sylwetkę mężczyzny to był Shenron stanął obok Sharai i zamknął oczy ...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 8:23 am

Do Sharaiego chwiejnym krokiem zbliżał się Balázs. Widać było, że się nie wyspał - oczy miał podkrążone i co chwila ziewał.
- O Witajcie...koledzy! To co ruszamy? Bo już mi się trochę to stanie nudzi...
Nagle zauważył Yasuke. Zrobił zdziwioną minę i rzekł:
- A to kto?
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 8:32 am

- To mały Yasuke, Mój przyjaciel - Powiedział spoglądając na chłopca - To jest Shenron,wojownik z Asgardu - pokazał na Asgardyńczyka - Dobrze musimy rusza. Za mną ! - I ruszył
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:14 am

Shenron bez słowa ruszył za Sharai cały czas był zamyślony jakby nieobecny ...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:18 am

Balázs przeciągnął się i z lekkim uśmiechem ruszył za niedawno poznanym znajomym.
- A tak w ogóle to ile mniej więcej będzie trwać ta podróż Question Mam nadzieję, że jak najdłużej...


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Paź 28, 2007 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:34 am

- Myślę że nie długo... Jeżeli wszystko przejdzie gładko to może nawet wrócimy za tydzień. - Powiedział Sharai, ale cicho i bez przekonania. Podszedł do Shenrona. I Szepnoł - Myślisz o swoim bracie prawda ?? ...
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:36 am

Shenron tylko kiwnął głową co miało oznaczac że tak. Był zaniepokojony nie wiedział jakie plany ma jego brat ...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:43 am

Balázs już całkiem wybudzony nie zainteresował się rozmową towarzyszy. Rozglądał się tylko i podziwiał krajobrazy.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:46 am

Za daleka było widac port.
- Tam zmierzamy - Pokazał palcem na port - Popłyniemy małym statkiem żeby się nie żucac w oczy. - Powiedział Sharai - Może na statku będę mógł porozmawiać i podnieść na duchu Shenrona... - Pomyślał
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:48 am

Shenron popatrzył w stronę portu na jego twarzy pojawił się uśmiech
...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:55 am

Virág popatrzył ze zdziwieniem na Karabashiego.
- A niby dlaczego mielibyśmy się rzucać w oczy, co? Chyba powinienem wypytać cię o tę wyprawę za nim na nią wyruszyłem...
Spojrzał z niesmakiem na port.
- I dlaczego niby mamy płynąć statkiem? Nie mogłeś chyba wybrać gorszego środka transportu!


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Paź 28, 2007 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 9:57 am

- A czym mamy tam dopłynąć jak to jest na środku morza... Może wpław ?? - Powiedział zdziwiony pytaniem Viraga - No przepraszam cię ale to że ty nie masz zbroi, to nie znaczy że nikt nie ma... Popatrz na Shenrona, nie dość że w tych stronach nie ma Asgardyńczyków to jeszcze on jest rycerzem i ma zbroję... Więc raczej byśmy się żucali w oczy - Uśmiechnął się.


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Paź 28, 2007 10:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:00 am

Shenron popatrzył w stronę Sharai
-to że mam zbroje zawdzięczam mojej lojalności wobec mojej Pani-
powiedział chodźmy im szybciej tam dojdziemy tym lepiej ...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:06 am

Z zawiedzioną miną rzekł:
- Po prostu liczyłem na to, że trochę dłużej pójdziemy pieszo...na lądzie jest o wiele więcej do zobaczenia. A na morzu tylko...morze.
Skrzywił się lekko.
- Ale cóż lepsze to niż bezczynne siedzenie w kwaterze.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:15 am

Sharai wszedł na statek i przywitał się z kapitanem który przywiózł go tutaj :
- Witaj kapitanie ! - Powiedział z uśmiechem na twarzy
- O, Witaj Sharai, dawno cie nie widziałem ! - Odpowiedział tak samo uradowany kapitan - co u ciebie słychać ?
- Nic ciekawego, muszę dostać się do mojego mistrza
- Dobrze wezmę cie za darmo !
- Dziekuję, o to moi przyjaciele - wskazał na Shenrona i Virga - Płyną ze mną
- Nie ma problemu, miło mi gościć Rycerzy.
Sharai machnął na przyjaciół aby weszli na statek.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:17 am

Shenron powolnym krokiem wszedł na statek. Usiadł po czym zamknął oczy dalej rozmyślał jaki cel ma ta podróż ...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:27 am

Przywitał się z kapitanem i z nadąsaną miną wszedł na statek. Porozglądał się, trochę pochodził po statku i uznał, że nie jest tak źle.
- Muszę sobie tylko znaleźć sobie jakieś zajęcie na czas podróży. - rzekł cicho.
Podszedł do kapitana, i z nadzieją w głosie spytał:
- Czy mogę dostać jakieś zajęcie, w czymś pomóc?
- Nie...raczej nie, możesz wyszorować pokład jeśli chcesz!
- Eee...w takim razie ja może sobie posiedzę i nie będę przeszkadzał.
Usiadł i zaczął wpatrywać się w ląd.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:30 am

- Dobra chodzcie tu, powiem wam gdzie i po co płyniemy - Zawołał przyjaciół i Yasuke który jak dotąd trzymał się z tyłu i był bardzo zamyślony. - No dobra, chodzi o to, że muszę dostać się do mojego mistrza, na małą wysepke w Japonii, a on da mi Zbroję Smoka... Yasuke - zwrócił się do chłopca - Myślę że powinieneś zostać u mego mistrza i pobierać u niego nauki - Powiedział
- Naprawde ?? Moge ?? - Powiedział z niedowieżaniem w głosie chłopiec.
- Myślę że mój mistrz się zgodzi.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:33 am

Shenron popatrzył na Sharai
-zbroja smoka gratuluje ci- powiedział po czym popatrzył na Yasuke z niedowierzeniem iż tak młody chłopiec może trenowac ...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:38 am

Na jego twarzy malowało się zdziwienie, jednak po chwili zastąpił je uśmiech.
- Zbroja smoka...więc ty już niedługo będziesz rycerzem. Szczęściarz, ja dopiero rozpoczynam naukę...No cóż gratulacje!
Po czym o wiele ciszej, wręcz szeptem rzekł:
- Jesteś pewien, że twój mistrz przyjmie na naukę tak młodego chłopaka?
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:40 am

- Widze ze zdziwiło was to co powiedziałem... - Szepnął - On ma potencjał na potężnego rycerza...
- Yasuke, idź przespij się do kajuty... ta podróż móże trwać bardzo długo - uśmiechnął się i poszedł na tył statku.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:41 am

Shenron podążył za Sharai stanął obok niego i zaczął wpatrywac się w morze ...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:45 am

Dalej siedział i wpatrywał się w coraz bardziej oddalający się ląd.
- Ech, no nic mam nadzieję, że przynajmniej ta podróż szybko zleci...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 10:46 am

- Shenron - Zaczął Sharai - jak myślisz co może szykować twój brat ?? I kiedy ty go wogóle poznałeś ?? ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podróż do Japoni Empty
PisanieTemat: Re: Podróż do Japoni   Podróż do Japoni Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż do Japoni
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: