Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komnata Karen

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 5:48 pm

Saga wszedł do komnaty z Karen na rękach , która nie odzyskała jeszcze przytomności.Ułożył ją delikatnie na łóżku po czym opuścił komnatę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 8:26 pm

Po powrocie z sanktuarium Saga wszedł do komnaty Karen. Jednak ta nadal była nie przytomna.Saga usiadł koło łóżka czekając na to aż Karen się ocknie.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 6:54 am

-Witaj Sago.- Sage porził złoty kosmos, nimógł wykonać nawet jednego ruchu.- Chyba niespodziewałeś się mnie tutaj.- Powiedział Shion podszedł do Karen i dotknął ją jedną ręką, ta otworzyła oczy i spojrzała na złotego rycerza.- Szukałeś zwoju który od wieków, jest przy posągu Ateny, co chciałeś osiągnąć tą wyprawą?
Shion wskazał ręką na Sagę a ten upadł i zaczął zwijać się z bólu, po chwili ból ustał. Shion podniósł rękę nad pierś Karen, zalśniła złota energia.
-Pamiętaj, że Złoci Rycerze nie tylko potrafią uzdrawiać.- Powiedział Shion.- Wybierz swoje przeznaczenie....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 3:03 pm

Saga podniósł się i powiedział:
- Chyba przeceniasz swoje możliwości złoty rycerzu. To czy ona się ocknie było tylko kwestią czasu.Po tym co zrobiliście utraciliście w moich oczach.Jesteście tylko bandą ludzi , którzy uważają się za rycerzy.Odejdź stąd bo po wydarzeniu, które miało miejsce żaden z rycerzy Ateny nie jest już dla mnie kimś komu można zaufać.Chyba, że najpierw chcesz usłyszeć ,że ona na zawsze pozostanie spectranką ?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:02 pm

-Hahaha.- Roześmiał się Shion, podniusł lewą rękę w stronę Sagi.- Crystal Web.- Ciało Sagi zostało oplecione kryształową siecią, która uniemożliwiała mu każdy ruch.- Mówisz o tym jacy my jesteśmy źli.- Powiedział Shion a jego złota energia, którą kumulował w ręce wzrosła. Wyglądała jak atom energi.- To ty wykorzystałeś uczniów Sanktuarium, aby wykraść zwój. Wiedziałeś dokładnie co się wydarzy. Zaplanowałeś tą misję aby wzbudzić w swych uczniach nienawiść do Sanktuarium.- Powiedział Shion i przymknął powieki, jego kosmos spotęgował się.- Jesteś nędzną kreaturą Saga, niegodną być rycerzem jakiekolwiek Boga. Powiedz mi czy wybrałeś już swoje przeznaczenie?- Shion wzniósł prawą rękę do góry, kula rozrosła się.- Kiedy zdradzisz Hadesa, tak jak zdradziłeś Atene?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:14 pm

- Myślisz , że się ciebie boję - odpowiedział Saga ze spokojem w głosie - myślisz ,że służąc bogu świata umarłych boje się śmierci.A co do twojego pytania to nigdy nie zdradzę Hadesa bo tutaj znalazłem spokój , którego potrzebowałem.A co do uczniów sanktuarium to wszystko podczas tej wyprawy robili z własnej woli i do niczego ich nie zmuszałem.Wolę być kreaturą niż mordercą .A twoi uczniowie sami pokazali jacy są pod koniec wyprawy.Teraz pokazujesz swoją moc a tak naprawdę jesteś słaby.Jesteś słaby rycerzu.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:45 pm

-Mylisz się Sago.- Odparł Shion, jego energia zgasła. Shion cofnął Crystal Web z ciała Sagi.- Wiem dokładnie co myślisz. Znam już twoją duszę, twój gniew otworzył mi drzwi do twojej duszy. Znam cię na wskrość.- Shion powoli zaczął wychodzić z komnaty.- Mam nadzieje, że nigdy się nie spotkamy, na polu bitwy. Pamiętaj że śmierć to dopiero początek, chociaż sam wiesz to najlepiej.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:53 pm

- To ty się mylisz.Nie znasz mnie i nigdy nie poznasz.Chce żebyś wiedział jedno jeśli kiedyś spotkamy się na polu bitwy to moja twarz będzie ostatnią jaką zobaczysz.Gdybyś jeszcze był tak łaskawy to pozdrów ode mnie Aseona i przekaż mu, że zarezerwowałem dla niego miejsce w Hadesie - odpowiedział Saga.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 4:56 pm

-Jesteś zabawny Saga.- Powiedział Shion, odwracając się w progu.- Jeżeli dojdzie do tego, że spotkamy się na polu bitwy, to bynajmniej nie ujrze twojej twarzy jako ostatniej, ale twoi uczniowie spewnością zostaną odesłani tam gdzie wyrośli.- Powiedział Shion.- Jestem ciekaw czy jesteś wstanie nakazać mi wyjście stąd? Albo będziesz wstanie wyrzucić mnie...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:02 pm

- Chyba zapominasz o jednej rzeczy rycerzu Ateny.Nie znajdujesz się teraz w sanktuarium ale o ile mi wiadomo w zamku Hadesa.Więc powinieneś uważać na to co robisz.Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ,że Hades wie o wszystkim.Również o tym , że swoją obecnością zakłócasz spokój tego miejsca.Dla swojego dobra opuść to miejsce po dobroci bo może się okazać ,że do sanktuarium wróci tylko twoja zbroja i dobrze o tym wiesz ,że z Hadesem nie masz najmniejszych szans.Znasz drogę do wyjścia więc nie będę cię odprowadzał byłby to chyba dla ciebie zbyt duży zaszczyt.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:06 pm

-Hahah.- Roześmiał się Shion.- Zapominasz Saga, że mówisz z wybrańcem bogów, z Wielkim Mistrzem świątyni.- Mos Shiona spowodowała, że Saga padł na kolana.- Tak powieneś ze mną rozmawiać.- Powiedział Shion.- Nie boje się Hadesa, nie nadaremno żyje już 216 lat, nic sobie nie robiąc ze starości i śmierci, rycerzu.- Odparł Shion.- Zaszczyt mi już sprawiłeś, przynajmniej nie będę odchodził do drzwi z robactwem.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:12 pm

Na ustach Sagi pojawił się lekki uśmiech po czym przemówił:
- Dla mnie to, że jesteś wielkim mistrzem znaczy tylo co nic.Nie chce już mi się z tobą rozmawiać więc wyjdź bo mam ważniejsze sprawy - w tym momencie Saga spojrzał na Karen.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:15 pm

-Myślisz że mnie to interesuje.- Odparł Shion.- Już raz zwyciężyłem twojego Boga, nie zapominaj o tym.- Shion roześmiał się..- Nadal przedemną klęczysz, nadal jesteś w mojej mocy.- Shion spojrzał na Sagę, zmuszając go do pochylenia głowy.- Pamiętaj, że Wielki Mistrz Świątyni jest wybierany przez wszystkich bogów, a więc wybrany na tą funkcję zostałem nie tylko przez wolę Ateny, ale także Posejdona pana murz, Zeusa który włada niebiosami i także Hadesa, pana zmarłych.- Shion roześmiał się.- Jesteś komiczny Saga rzucając tak banalne słowa.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:21 pm

- I znów muszę pochylić głowę przed fenomenem Hadesa.Dobrze wiedział, że jeśli zgodzi się na to aby wielkim mistrzem został ktoś taki jak ty to będzie lepiej dla świata zmarłych i śmieszniej - rzucił Saga z uśmiechem nie schodzącym z twarzy - A teraz wracaj do Ateny chyba , że tutaj czujesz się lepiej niż w sanktuarium ale to już chyba problem waszej bogini ,że nie zapewnia wam miejsca w którym dobrze się czujecie.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:28 pm

-Oj dziecko mnie obraziło.- Zaszczebiotał Shion i roześmiał się.- Twój poziom intelektualny mówi sam za siebie.- Roześmiał się Shion.- Cóż, próbując mnie obraźić, to tak jakbyś próbował pierdnięciem wynieść się na orbitę. Prędzej zrobisz coś cięższego niż dasz radę.- Shion podszedł do Sagi.- Rozkazywać to ty możesz sobie swoim uczniom. Zwłaszcza, że to nie ja klęcze przed tobą, ale to ty płaszczysz się przede mną.- Shion usiadł przy łózku Karen i pogładził jej białą twarz.- Słodka, piękna, ale taka krucha nie prawdaż?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:34 pm

- Jeśli jej coś zrobisz to tego pożałujesz - odpowiedział Saga i kontynuował - obiecuję ci ,że jeśli coś jej się stanie to zapłaci za to całe sanktuarium a głowy twoich rycerzy przyniosę ci na złotej tacy.Odejdź od niej!
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:46 pm

-Jest taka piękna.- Powiedział Shion gładząc palcem jej twarz.- Taka krucha, dopiero co zaczęła swoje życie. Jakie to smutne.- Roześmiał się Shion.- Wątpie abyś dał radę zagroźić rycerzom Ateny.- Powiedział Shion gładząc włosy Karen.- Cóż jestem ciekawy, czy już ją miałeś? Czy jest ona już kobietą?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:54 pm

- Jak śmiesz !! Nie będziesz jej obrażał.Widze że u was w sanktuarium czekał by ją bardzo ciężki los i chyba dlatego w szeregach świątyni nie ma kobiet. Ale na szczęście trafiła tutaj.A teraz zabierz od niej te ręcę, zamknij się i opuść to miejsce idioto.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:58 pm

-Kobiety to najpiękniejszy dar bogów dla nas.- Powiedział Shion i pocałował Karen w usta.- Są kruche delikatne i takie czyste. Dla rycerzy Ateny, każda kobieta jest święta.- Powiedział Shion.- Dlatego Aseson zostanie ukarany za to co zrobił.- Powiedział Shion gładząc włosy Karen.- W świątyni są kobiety. Zadałem ci to pytanie ponieważ jest częścią ciebie, oddałeś pół swego życia aby ona mogła przeżyć twoje pół. Więc pytam czy wasza miłość dorprowadziła do tego??
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 6:04 pm

- Nie muszę odpowiadać na twoje pytania.To nie twoja sprawa.Ale nie powinieneś kłamać rycerzu Ateny mówiąc , że dla was kobiety to świętość skoro właśnie przed chwilą skalałeś jej ciało i dusze swoim pocałunkiem.Rozkazuję ci abyś opuścił to miejsce - zakończył Saga stanowczym tonem.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 6:06 pm

-Cóż, jesteś jak mały piesek.- Powiedział Shion.- Klęczysz i szczekasz bo nic innego nie potrafisz?- Shion roześmiał się.- Kalam ją czystym pocałunkiem, to cóż ty z nią robisz.- Shion podniósł brwi i spojrzał w oczy Sagi.- Pewnie, ty ją poniżasz, i uwarzasz za własną rzecz.- Powiedział Shion.- Jeżeli nie potrafisz nic innego jak płaszczyć się przedemną i szczekać.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 7:55 pm

- To ty ją potraktowałeś jak rzecz całując jej podczas gdy ona nie wykazała do tego woli.A twój pocałunek jest dla niej gorszy niż trucizna - powiedział Saga a jego kosmo zaczęło gwałtownie rosnąć.Po chwili Saga zaczął podnosić się z kolan a jego kosmo wciąż rosło.Gdy już stał w pozycji przemówił jeszcze raz do Shiona:
- Opuść to miejsce natychmiast albo odpowiedz mi na pytanie czy jesteś gotowy zginąć.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 8:06 pm

-Zginąć- Zapytał Shion wstał z uśmiechem. Rozłorzył ręce i zamknął oczy jego kosmos zapłonął jasnym światłem.- Więc pokarz na co cię stać Sago, pokarz mi swoją moc.- Shion pochylił głowę jego kosmos wypełniał już cały pałac Hadesa.- Ostrzegam cię, przeciwstawisz się woli bogów.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 9:27 pm

Nagle pomiędzy Shionem a Sagą stanęła Karen i zwróciła się do rycerza Ateny:
- W jakim celu wogóle tu przybyłeś ? Przybyłeś aby zakłócić spokój panujący w królestwie Hadesa, przybyłeś by przelać krew ? Nigdy nie miałam uprzedzeń w stosunku do rycerzy innych bogów ale po tym czego doświadczyłam i doświadczam na najgorszych zarysowujecie się wy rycerze Ateny.Uratuj chociaż w jakiś sposób wasz wizerunek i odejdź stąd.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 10:25 pm

-Uratowałem, ratując ci życie. POrzywracając ci całe życie jakie dane ci jest na ziemi. Nie tylko połowę życia, która otrzymałaś od Sagi.- Powiedział Shion i skoncetrował się, nad jego głową ukazały się dwa złote barany, połączone razem jak bliźnięta.- Sago przyjmuje twoje wyznanie. Czekam zabij mnie jeśli potrafisz? Pokaż jaką jesteś kreaturą?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Karen Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Komnata Karen
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Komnata Tronowa
» Komnata Sagi
» Komnata Tronowa
» Komnata Tronowa
» Komnata Sagi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: