Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komnata Karen

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 9:36 am

- I znów siebie przeceniasz rycerzu Ateny. Tutaj w zamku Hadesa twoje sztuczki są bezużyteczne.A jedyną kreaturą jesteś ty wtargnąłeś tu bez zaproszenia,obraziłeś ją,Hadesa i mnie. To ty dążysz do przelewu krwi ale w związku z tym , że twoja śmierć jest narazie dla mnie bezużyteczna daje ci ostatnią szansę opuścić to miejsce - Saga znów zwiększył swój kosmos tak , że fioletowa aura zaczęła wypierać złotą.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 9:40 am

Złota Aura zaczęła gęstnieć i bez trudu zatrzymała fioletową Aurę Sagi.
-Saga.- Shion podniósł twearz i skierował ją w kierunku Sagi.- Zabij mnie. Zrób to.- Po policzkach Shiona płynęły łzy, Crystal Wall, pękło rozpadając się na drobny pył.- Zabij, bo inaczej doprowadzę do tego że to zrobisz. Uczyń to za nim....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 9:51 am

- Jak sobie tego życzysz. Powinieneś wiedzieć ,że nie opuściłem sanktuarium z pustymi rękoma.
Nagle Saga pojawił się przed Shionem a w jego ręku znajdował się złoty sztylet.
- Tak to się kończy lub zaczyna - powiedział jeszcze do Shiona po czym wbił w jego ciało sztylet.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 9:55 am

Na ułamek sekundy przed uderzeniem Shion zmienił się. Mu przyjął cios w sercę i osunął się na ziemie.
-Wybacz mi mistrzu.- Powiedział Mu.
Obok ciała stał Shion w złotej zbroi Barana, nad jego głową unosił się pojedynczy złoty baran jego kosmos rusł w zastraszającym tępie. Shion płkał.
-To nie tak miało być.- Powiedział Shion i wziął na ręce Mu.- To ja miałem zgnać.
-Mistrzu nie mogłem na to pozwolić, Atena cię potrzebuje.- Mu ostatkiem sił otarł łzy z twarzy Shiona i zmarł.
-Żegnaj Sago.- Shion powolnym krokiem zmierzał do wyjścia na rękach miał Mu w złotej zbroi.- Wybacz mi wszystko co tu powiedziałem i zrobiłem. Nigdy bym tego nie zrobił, gdyby nie chciał aby Mu był wolny. To było jego życie.- Shion płakał nad ciałem ucznia które trzymał w ramionach.- To nie tak miało być, żegnajce.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 2:17 pm

Gdy już Shion opuścił komnatę Karen podeszła do Sagi i przytuliła się do niego po czym bardzo cicho wyszeptała:
- Dziękuje za wszystko.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 2:36 pm

Saga był zdziwiony tym co zrobiła Karen ale nie zrobił żadnego ruchu.Pozwolił by dziewczyna się do niego przytuliła by po chwili jej odpowiedzieć:
- Nie masz za co dziękować.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 4:48 pm

- Pozwól ,że ja zdecyduje o tym czy mam za co dziękować - odpowiedziała Karen po czym bardzo szybko pocałowała Sagę w policzek i jeszcze szybciej wybiegła z komnaty.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 6:58 pm

Tym razem zdziwienie Sagi było jeszcze większe niż poprzednio.Nim zdążył zareagować dziewczyna pozostawiła po sobie tylko otwarte drzwi od komnaty. Saga jeszcze chwilę stał zamyślony po czym opuścił komnatę.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 29, 2007 6:48 pm

Karen wróciła do swojej komnaty po czym rzuciła się na łóżko.Leżąc i spoglądając w sufit rozmyślała nad wszystkim co dotychczas się wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 29, 2007 9:53 pm

Z ściany wyłoniła się głowa która zaczęła rozglądać się wokół pokoju.Sobowtór zauważył leżącą karen i pomyślał:
-Hmm... to ta słąba spectranka co nią podłogę wytarłem.Lepiej jak mnie nie zauważy.
Po czym głowa szybko wtopiła się w ścianę.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 7:17 pm

Karen ujżała spadające czarne pióra po czy zasnęła.
Ze ściany wyłonił się spbowtór po czym zaczął natychmiast przeszukiwać komnate Karen.Po kilku minutach skonczył i rzekł:
-Została ostatnia komnata.
Sobowtór wtopił się w ścianę po czym Karen obudziła się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Karen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Karen   Komnata Karen - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Komnata Karen
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Komnata Sagi
» Komnata Krwi
» Komnata Altair'a
» Komnata Hildy
» Komnata Tronowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: