Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [S] Turniej

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


[S] Turniej Empty
PisanieTemat: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 5:09 pm

Obowiązuje jedna zasada- wszystkie chwyty dozwolone. Turniej organizowany przez Wielkiego Mistrza w starożytnej arenie Sanktuarium. Każdy kto jest na tyle odważny może wciąć w nim udział. Nagroda dla zwycięzcy turnieju jest ponoć niewyobrażalnie... "magiczna".

Region: Sanktuarium.
Frakcje: Każda.
Przedział lvl: od 10lvl w górę.


Zasady:

1. Każdy może wylosować każdego.
2. Podczas walk obowiązują dokładne opisy wyprowadzanych ciosów tak żeby później nie było żadnych pretensji.
3. Każdą walkę będzie monitorować MG.
4. Na początku nastąpią eliminacje, późnej 1/8, 1/4 itd.
5. Opisy, pomysłowość i interakcja będą najwyżej oceniane. Może także dochodzić do machlojek między walkami np: specjalne zrezygnowanie z walki itp.

Pod koniec zapisów przedstawię także listę aktywnych npc, którzy będą brali także udział:) Każdy może się zgłosić, ale pamiętać proszę o zachowaniu limitu przygód. Powodzenia:D


Ostatnio zmieniony przez Neo dnia Sro Lip 27, 2011 8:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Postar

Postar


Dołączył/a : 04/07/2011
Liczba postów : 34


[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 7:27 pm

Zgłaszam Fobosa

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 8:54 pm

chciałbym również, żeby jak najwięcej osób wzięło udział w tej przygodzie, ponieważ każdy miałby szanse poćwiczyć walkę na forum:)

Także jeżeli bd taka konieczność przygoda wystartuje po jednej z obecnych prowadzonych przygód.

Postar- witamy na pokładzie- twój 1 przeciwnik- Kyoko :D:D:D
Powrót do góry Go down
Mentor

Mentor


Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

Płeć : Male

[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 9:19 pm

zgłaszam Aleksieja Rose
Powrót do góry Go down
Hikaru

Hikaru


Dołączył/a : 19/05/2011
Liczba postów : 57


[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 10:31 pm

Ja chętnie się zgłoszę, ale ze względu na mój niski lvl to pewnie odpadnę w tzw przedbiegach zanim przygoda się zacznie, zgadłem ? Chyba, że poczekacie na mnie.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimePon Sie 29, 2011 6:02 pm

Na razie w przygodzie występują:

1. Postar
2. Hikaru
3. Mentor

Czekam jeszcze- im więcej tym lepiej:)
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimePon Sie 29, 2011 9:06 pm

dopisz mnie
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitimePon Wrz 12, 2011 9:36 pm

Myślę, że tą przygodę można zacząć. Choć chciałbym żeby jeszcze Bai mogła w niej wystąpić tak żeby każdy mógł się pobawić.

Myślę, że jeszcze w tym tyg wystartujemy:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[S] Turniej Empty
PisanieTemat: Re: [S] Turniej   [S] Turniej Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[S] Turniej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Turniej
» Turniej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: