Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
+11
Manigoldo
Maryska94
Nadira
Almatur
Chloe
Postar
Xellos
Sekai
Hikaru
Legumir
Sakra
15 posters
AutorWiadomość
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 8:39 pm

W razie dłuższych nieobecności na forum gracze proszeni są o informacje w tym temacie.
Brak takiej informacji może spowodować nałożenie kary na gracza jeśli przez niego będzie opóźniana przygoda, w której bierze udział.

Brak jednego gracza nie opóźnia zakończenia przygody. Zgłoszona nieobecność większości graczy (zostaną tylko max.2 osoby aktywne w przygodzie) może przełożyć termin zakończenia przez wstrzymanie chwilowe przygody.

Temat ten nie tylko odnosi się do nieobecności osoby/osób w przygodach, ale ogólnie na forum.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Lip 08, 2011 5:28 pm

Nie będzie mnie od jutra tj. 9 Lipca do 23 Lipca włącznie - wyjeżdżam na Mazury.
Postaram się jeszcze wieczorkiem coś odpisać na arenie, ale pewnie i tak się poddam, by Mentora już dłużej nie hamować.
Pozdrawiam, miłej gry
Powrót do góry Go down
Hikaru

Hikaru


Dołączył/a : 19/05/2011
Liczba postów : 57


Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Lip 14, 2011 5:18 pm

Nie bydzie mnie od soboty przez tydzień. Potem jak wróce/jeśli wrócę-to będę chętny do gry.
Powrót do góry Go down
Sekai

Sekai


Dołączył/a : 01/07/2011
Liczba postów : 28

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Lip 14, 2011 9:11 pm

Wracaj szybko Hikaru. Tak...skoro mam okazje. Wybaczcie za mą ostatnią, słabą aktywność i zastój w przygodzie mimo, że zadeklarowałam przejęcie jej i kontynuacje. W związku z ostatnimi etapami studiów [tj. wpisy, poprawki i sesja] postaram się poodpisywać dopiero w niedziele, najpóźniej w poniedziałek. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Lip 14, 2011 11:32 pm

od jutra nie bedzie mnie przez tydzien....powod wyjazd na mazury...pozdrawiam:)
Powrót do góry Go down
Postar

Postar


Dołączył/a : 04/07/2011
Liczba postów : 34


Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Lip 15, 2011 3:04 pm

Niestety z powodów zdrowotnych (tzn. pobyt w szpitalu) nie będzie mnie maksymalnie przez tydzień.
Powrót do góry Go down
Chloe

Chloe


Dołączył/a : 23/07/2011
Liczba postów : 42

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 7:52 pm

Wyjeżdżam 30 na 15-16 dni. Nie będę mogła korzystać w tym czasie z internetu.
Powrót do góry Go down
Almatur

Almatur


Dołączył/a : 01/06/2011
Liczba postów : 33

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 3:52 pm

Przez najbliższy czas (mniej więcej do 20 sierpnia) moja aktywność na forum będzie osłabiona. Wiem, że i tak nie jest najlepiej, ale od samego początku wakacji jestem na wsi i żeby wejść na forum i napisać trening czy jakiegokolwiek innego posta muszę się nieźle nabiegać. Także przepraszam za to i obiecuję, że pod koniec sierpnia wezmę się porządnie za grę
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Lip 29, 2011 2:58 pm

Tak w razie czego zostawię informację. Nieobecność ma nastąpi w dniach od 31 lipca do 9 sierpnia. Powodem jest wyjazd wakacyjny nad morze.
Powrót do góry Go down
Postar

Postar


Dołączył/a : 04/07/2011
Liczba postów : 34


Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Sie 05, 2011 4:13 pm

Nie będzie mnie do niedzieli, i przy okazji proszę by Almatur odpisał w przygodzie "Gdzie jest Hugin?"
Powrót do góry Go down
Maryska94

Maryska94


Dołączył/a : 23/06/2011
Liczba postów : 24

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Sie 08, 2011 11:13 am

przez najbliższy okres mnie nie będzie, ponieważ zepsuł mi się internet.;( nie wiem do kiedy.:/
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Sie 10, 2011 5:37 pm

troche bede mniej ale jak spokojnie jak znajde czas odp no stres
Powrót do góry Go down
Sekai

Sekai


Dołączył/a : 01/07/2011
Liczba postów : 28

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Sie 15, 2011 4:59 pm

Po długiej przerwie powoli...bardzo powoli będę powracała do gry i także załatwie dogodne sprawy, jakie się zoobowiązałam wobec tego forum. Przez pewien czas z przyczyn prywatnych po prostu odciełam się od wirtualnego świata. Teraz wracam i mam nadzieje, że uda się coś nadrobić. Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Postar

Postar


Dołączył/a : 04/07/2011
Liczba postów : 34


Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Wrz 12, 2011 10:04 am

Niestety, ostatnio mam ogromne problemy z laptopem i obawiam się, że w każdej chwili mogę stracić swobodny dostęp do internetu. Moja aktywność w przyszłych dniach może spaść nawet do zera.
Powrót do góry Go down
Sekai

Sekai


Dołączył/a : 01/07/2011
Liczba postów : 28

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeWto Wrz 13, 2011 10:32 am

wracam do gry. Prosiłabym by w skrócie ktoś mi objaśnił co się wydarzyło podczas mej nieobecności. Za pewne w tą środą bądź czwartek odpisze gdzie potrzeba (tylko najpierw muszę wiedzieć gdzie więc proszę pisać z góry dziękuje) pozdrawiam. Oczywiście wracam, jeśli jest do czego wracać bo znowu widzę nieprzyjemne okoliczności...ale cóż ja na to wpływu nie mam.
Powrót do góry Go down
Chloe

Chloe


Dołączył/a : 23/07/2011
Liczba postów : 42

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Wrz 16, 2011 4:18 pm

Wyjeżdżam na jakiś tydzień na trasę koncertową.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Wrz 16, 2011 6:33 pm

Z powodu przeprowadzki na studia nie bd mieć dostępu do neta najprawdopodobniej do niedzieli. Także proszę o cierpliwość
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Wrz 22, 2011 8:39 pm

Przepraszam, że tak to długo trwało, ale dopiero dzisiaj mi zamontowali internet w mieszkaniu;/

niemniej jednak wróciłem i wciągu najbliższych dni nadrobię wszystkie moje zaległości:)
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Wrz 25, 2011 3:02 am

Ja do końca września mam urwanie głowy - będę aktywna od października XD
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Wrz 09, 2013 12:55 am

Znikam na jakiś czas, myślę że 1-3 dni. Od razu przepraszam za bardzo krótki post w rozgrywce, ale nie chciałem blokować więc napisałem na szybko.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeWto Wrz 10, 2013 7:07 am

Wpadam tylko żeby poinformować, że nieszczęśliwym zrządzeniem losu Remus stracił internet na jakiś czas... Trudno powiedzieć jak długo może potrwać naprawa.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 12:37 pm

Potwierdzam. Nie mam internetu, teraz odpisuję z uczelni, nie wiem jak długo potrwa ta sytuacja.
Dzięki Vai
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Wrz 13, 2013 4:01 pm

To teraz ja jaszcze znikam na weekend.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Wrz 16, 2013 2:31 am

Mam maluteńki problem z netem (pisze z mojego śmajtfona) jak tylko coś komuś zaradzą to się odezwę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Ogólne :: OGŁOSZENIA-
Skocz do: