Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieczny czas

Go down 
+6
Revel
Paolo Miraż
Nadira
Remus
UFoo
furman777
10 posters
AutorWiadomość
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 7:03 pm

Pewne hiszpańskie miasteczko w ciągu jednej nocy zmieniło się w istne gruzowisko, pochłaniając życie wszystkich jego mieszkańców. Nikt nie jest wstanie powiedzieć co się tam stało, jedyne co było wiadome na temat katastrofy to, to iż nie było tam żadnego wybuchu, nie rozpylono tam żadnego śmiercionośnego wirusa, ani tez nie przeszedł tamtędy żaden kataklizm.
Zbliża się święta wojna, dlatego tez każda nacja podejrzewa siebie nawzajem. Zadaniem garstki rycerzy będzie odgadnięcie przyczyny tego masowego mordu.

Około 5 osób zapraszam serdecznie, chce ją przeprowadzić tak szybko jak będzie to możliwe, nie będę jej przedłużać i dla tego potrzeba mi osób, które są osiągalne przez najbliższe dwa tygodnie (być może krócej).
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 7:08 pm

Ja z chęcią zagram
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 8:57 pm

Ja też sie zgłaszam
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:06 pm

Koniecznie biorę udział.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:19 pm

Jeśli można to też dołączę.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:21 pm

To i ja się zgłoszę:)
Powrót do góry Go down
Revel

Revel


Dołączył/a : 10/06/2008
Liczba postów : 300


Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:25 pm

jeśli jeszcze można to i ja dołącze.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:56 pm

ok Revel i Kondzio daje wam szanse więc prosze mnie nie zawieść(chodzi mi o jakość i długość postów). za opóźnianie przygody odejmuje lvl lub w ogóle ich nie daje przy opóźnieniu, którymś z kolei. Licze na was wszystkich prosze jakiegoś adma o pozwolenie i jedziemy

nie trzymamy się kolejki ale piszemy tylko jednego posta na ture, bo później robi się burdel.

życze miłej zabawy
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:58 pm

A jaka to przygoda selektywna ?
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 10:05 pm

a ja tez moge??:)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 10:06 pm

Dołączam się do pytania Ufoo
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 10:09 pm

nie chce zrobic zaawansowaną sory Neo rutek był szybciej a więcej wiary nie mogę. jak ktoś się wykruszy to od razu cie zawiadomie
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 10:15 pm

Ruszamy.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 10:21 pm

szkoda:(okej trzymam za słowo.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 10:46 pm

lipa.....tez chcialem sie zgłosic..:(:(....buuuuuuuu.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitimePią Lis 14, 2008 9:56 pm

Z racji tego, że furman zakończył grę i wyraził chęć zamknięcia przygody, jutro ją zamknę i rozdam te parę poziomów za to, co miało miejsce do tej pory.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieczny czas Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wieczny czas
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wieczny czas
» Czas....
» Czas....
» To chyba odpowiedni czas na dyskuje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: