Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kim ja jestem ?

Go down 
+2
Bodzian
Revel
6 posters
AutorWiadomość
Revel

Revel


Dołączył/a : 10/06/2008
Liczba postów : 300


Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeSro Lip 02, 2008 10:25 pm

-Powiedz mi jak masz na imię dziewczynko?-zapytał pulchny policjant, małej rudej dziewczyny. Jej wzrok był mętny i smutny oparła pulchne ręce na kolanach
-Nie wiem..-wyszeptała.

Pan Howard leżał na skrzyżowaniu, miotając się i wymachując rękoma, jakaś kobieta złapała go za ramię próbując pomóc mu wstać
-Howardzie chodź? pójdziemy do domu..
-Kim jest Howard o którym mówisz?-zapytał przestraszony..

Ilość znalezionych ludzi, którzy w jakiś dziwny tajemniczy sposób stracili pamięć wzrastała z dnia na dzień
Policja i władze powiadomiły wszelkie znane im siedziby Mistycznych Rycerzy, aby Ci pomogli by im zbadać tą sprawę..

OCC: Przygoda Łatwa lub Selektywna, będzie to zależeć od poziomu ochotników.
Chciałbym cztery osoby ujrzeć w tej przygodzie.
Moja postać (Ignus Revel) nie bierze udziału w tej przygodzie, ja pełnie tu role MG (czyli tego co opowiada)
Acha z góry zapowiadam nie znajdziecie tu prowadzenia za rączkę, a do tego macie okazje swoimi postami sami generować rozgrywkę.. ja najwyżej lekko to skoryguje
PS. Bez zbędnego spamu proszę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeSro Lip 02, 2008 11:36 pm

Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 10:17 am

Ja też się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 10:20 am

a co mi tam też się zgłosze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 11:49 am

Ja też sie zgłaszam
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 2:24 pm

tez sie zgłaszam:D
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 3:24 pm

Ja też jeśli pozwolisz.
Powrót do góry Go down
Revel

Revel


Dołączył/a : 10/06/2008
Liczba postów : 300


Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 3:51 pm

Pozwalam, chciałem 4 mam 6 bardzo miło. To teraz o ile dobrze się orientuję Admin musi wyrazić zgodę by przygoda ruszyła.
Przygoda Selektywna
*edit
Nie wiem co ja piłem ze zamiast Admin napisałem MG..


Ostatnio zmieniony przez Revel dnia Czw Lip 03, 2008 11:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 6:16 pm

i musisz na zgodę admina jeszcze poczekać:D
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitimePią Lip 04, 2008 9:40 pm

Możesz startować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kim ja jestem ? Empty
PisanieTemat: Re: Kim ja jestem ?   Kim ja jestem ? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kim ja jestem ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: