Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Z dawna zapomniana wyspa...

Go down 
+7
Sakra
Domon Kasshu
Paolo Miraż
Silver
Remus
rutek_17
Rushifua
11 posters
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 6:11 pm

Niegdyś Midian, wyspa na północnych fiordach więźiła potężnego Mistrza, ale dziś co raz bardziej na świecie wyczuwa się moc, którą niesie potęzny ryk. Co raz cześciej giną żeglarze, którzy wypuścili się w tamte rejony.

Zadniem rycerzy jest sprawdzić, tamte pogłoski. Zabawa dla Zawansowanych 6 graczy + Bayushi Rushifua.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 6:34 pm

Zgłaszam się
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 7:53 pm

Również chętnie się zgłaszam.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 7:56 pm

Ja akurat mam wolny slot na przygodę wiec tez sie zglaszam
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 8:24 pm

Z chęcią dołączam.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 8:35 pm

To jeszcze ja. Przygoda mi sie skończyła a poziomy są zawsze w cenie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 8:52 pm

Silver... Remus.... Rutek...
JAZDA POPRAWIAC KARTY NIM ZACZNIECIE GRAC ALBO JA JE WAM POPRAWIE ZE ICH NIE POZNACIE!!!


Paolo.... jak nie chcesz wykorzystac tych 30 lvl na jakas technike/zdolnosc to ja ci je chetnie je przytne X> jest tylu nowych graczy ze sie nie obraza jak beda mieli mniej osob do gonienia


co wy na to?

a jak z wami skoncze to bedziecie mogli sobie grac..
k u k u k u k u

Poprawiłem:)-rutek
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 9:45 pm

OK, ok. Poprawione, teraz się nie przyczepisz bo potrzebuje jeszcze 9 lvl na rozwinięcie i zbieram
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePon Maj 26, 2008 7:53 am

Ej, zróbcie przygodę na dla początkujących a nie zaawansowaną.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePon Maj 26, 2008 1:10 pm

Na "Ej" to tramwaj staje...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePon Maj 26, 2008 1:20 pm

To jeszcze ja
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePon Maj 26, 2008 4:31 pm

chętnie jeśli mogę
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePon Maj 26, 2008 7:26 pm

dajcie szanse młodziakom najlepiej:D Kondzio jeżeli chcesz to wez udział w tej przygodzie zobaczysz i nauczysz sie jak sie w nie gra.Bo nie wiadomo czy ktos zrobi jakąs przygode dla początkujących w najbliższym czasie.Ale jednak ostatnia decyzja przypadnie oczywiście MG czy weźmiesz udział.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePon Maj 26, 2008 7:35 pm

Jeżeli się zgodzi to moge spróbować
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 6:56 am

w przygodzie biorą udział;
rutek,
remus, silver,
paolo miraż,
dommon kashu,
Kondzio(ze względu na to, że nie brałeś udział w przygodach i jst to dla ciebie nowość, będziesz oceniany indywidualnie),
Rushifua.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePią Lip 18, 2008 8:13 am

ja tez mogę się zapisać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePią Lip 18, 2008 8:23 am

To ja też bym chciał.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitimePią Lip 18, 2008 11:55 am

Ta przygoda jest już zakończona. Czytać i sprawdzać zanim się zapiszecie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Z dawna zapomniana wyspa... Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Z dawna zapomniana wyspa...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Z dawna zapomniana wyspa...
» treningi Xellosa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: