Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Rushifua

Go down 
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimeSro Mar 28, 2007 12:50 pm

Po zniszczeniu przez Wodnika Aresa świątyni Apolina w Midian Rushifua przeniósł się do Świątyni, gdzie był bardziej potrzebny. Oddano mu do dyspozycji małą chatkę pod górą, gdzie mógł trenować i odoczywać i planować zemstę na Aresie, za to co wyrządziła Alegoris wcieleniu Terpsychori muzy tańca, Atenie, Apolinowi i jemu samemu...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimeSro Mar 28, 2007 8:30 pm

Rushifua rozłorzył się na podłodze, nigdy nie znał łóżka i go nie stosował. Nadal czuł na sobie potężne ciosy Shaki, ta lekcja była dla niego ogromnym doświadczeniem, żeby nie przeceniać swoich sił, jak ucznił to dzisiaj wyzywając do walki Shakę, jego myśli pochłonęła Alegoris...
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimeSro Mar 28, 2007 8:43 pm

-Witaj bracie.- Morgen wszedł do chatki Rushifua.- Mam nadzieję że ci nie przeszkadzam, chciałem z tobą porozmawiać.- Rushifua próbował wstać ale chwycił się za obandażowany brzuch.- Nie wstawaj, rozumiem że cierpisz...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimeSro Mar 28, 2007 8:45 pm

-Co cię do mnie sprowadza?- Rushifua ułorzył się wygodnie i oglądał kosmos brata, z którego wylatywały jasnoniebieskie chmury niepokoju.- Masz do mnie coś?
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimeSro Mar 28, 2007 8:49 pm

-Przyszłem do ciebie bo wracam do swojego miejsca treningu.- Morgen pochylił się nad bratem.- Zobaczymy się dopiero za kilka dni, mam zamiar ciężko trenować, aby wreszcie stać się tak silny jak ty. Przez pewien czas zastanawiałem się czy nie oślepić się, ale zrozumiałem, że do tego trzeba mieć wiele siły, której ja niemam.- Morgen spojrzał w okno.- Jesteś silny, nie dlatego, że jesteś ślepy ale dlatego, że potrafisz z tym żyć. Dozobaczenia bracie.- Morgen odszedł...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 9:08 pm

Mała klepsydra na biurku Rushifua zaczęła wreszcie działać, przesypując ziarenka piasku pojedyńczo...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimeCzw Kwi 05, 2007 3:21 pm

Rushifua ułożył Alegoris na zimi, i padł z wycieńczenia.
-Rushifua.- Powiedziała słabo Alegoris.
-Cicho...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitimePon Kwi 09, 2007 10:00 pm

Rushifua ułożył się koło śpiącej Alegoris i zaczął łkać cicho, tak aby nie obudzić muzy, przed jego oczami stanął obraz gdy poznał Alegoris i ich pierwsze starcie zacisnął pięść i odrzucił wizję wiedział, że za kilka dni ją zabiję...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Rushifua Empty
PisanieTemat: Re: Dom Rushifua   Dom Rushifua Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Rushifua
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: