Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mityczny bohater...dzieckiem??

Go down 
+8
Al
Apollon
UFoo
Jubei
Legumir
LoRo1987
dante4444
Neo
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 4:11 pm

- Nie ma sprawy. Ja zajmuję górną pryczę.

Powiedział. Chciał by byli z nim w kajucie. Wydaje mu się, że będą z nich dobrzy przyjaciele. W dodatku Silesos pretenduje do zbroi byka, która od zawsze fascynowała go swoim pięknym widokiem.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 4:28 pm

- Pewnie. mam nadzieje ze nie bedzie nam zbyt ciasno. ja bede spal pod Legumirem..... ej mlody nie chichraj sie. mam na mysli dolna prycze!! zboczek maly<:P> nie lubie wdrapywac sie nigdy na sama gore gdy ejstem zmeczony po ciezkim dniu. i mam blizej na ziemie. choc w tym przypadku najblizsza ziemia jest gleboko pod woda.... ale to sie wytnie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 6:11 pm

-Dobra to ja zajmę dolną pryczę w drugim łóżku. Nie chciałbym popsuć podróży Eldarianowi. Lubię jeść syte kolację po których często wzdyma no i wiecie co dalej. Już nie moę się doczekać widoku Nowego Jorku. Ciekawe jak tam jest???

OCC:z tym wzdęciem to naprawdę
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 6:14 pm

Jubei popatrzył jeszcze chwile na swoich towarzyszy.

-''Jest wśród nich wielu młodych i mało doświadczonych. To może nam utrudnić wyprawe.''

W oddali zobaczył dwa statki. Gdy te dobiły do brzegu wsiadł na ten , na który wsiadł Radamantis. Rozglądnął sie jeszcze dookoła i wszedł pod pokład. Rozłożył się wygodnie na górnej pryczy i wyczekiwał momentu gdy statek wypłynie z portu. Zamknął oczy i zaczął bujać w obłokach.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 7:02 pm

Radamantis po chwili podliczył grupe i sprawdził kto na którym statku sie znajduje. Puki co na statku na który wszedł zauważył tylko Jubei'a. Zapalił znów i czekał podzielenie sie rycerzy i sygnał do odpływu. Wiedział że tym razem odpowiada za większą grupe niż dotychczas
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 7:18 pm

- Kurwa.. Splunął krwią.. Spóżnię się na ten przeklęty statek przez tego idiotę. Twarz Frey'a przecinała wąska blizna. Obficie krwawił lecz był już w doku portu. Czarny płaszcz, czarne buty, czarna tobra. Czerwona ciecz..

Ujrzał postać wyraźnie czekającą na spóźnionego Daimona..
- Płynę z Wami! Wrzasnął do Stojącego mrocznego człowieka..
Wybaczcie spóznienie. Zaharczał ocierając krew z polika..
- Witaj, Jestem Daimon Frey.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 8:41 pm

A więc w końcu Eldarion wybrał statek i ludzi z którymi będzie przebywał. Wszystko już jasne. Można odpocząć. Eldarion usiadł wygodnie w fotelu. Po lewej stronie widział Legumira który zajmował górną pryczę. I Silesosa który tak jak on odpoczywał.
Teraz tylko wystarczy czekać aż statek odpłynie z portu i zacznie
się przygoda.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 8:46 pm

- To wasza pierwsza przygoda prawda ?? mam rade. nie wychylajcie sie i najlepiej dajcie z siebie 400 %. sluchajcie sie takze naszego prowadzacego. macie bezwzglednie go slucjac bo jesli zrobicie blad moze to odbic sie na kazdym z nas. a to moze sie okazac ze nasza misja skonczy sie fiaskiem. a tego chyba nie chcemy prawda ?? no tak i sluchajcie nas. mnie i fenixa. poniewaz jestesmy juz troszke bardziej doswiadczeni od was.
moze dodasz cos od siebie ??
zwrocil sie do swojego przyjacilela lezacego wyzej.
Mowil to z zamknietymi oczami i powolnym cichym glosem, bardzo spokojnym.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 11:07 pm

Wstał z swojego łożka spojżał na czas i to go trochę zmartwiło zaspał trochę był wkurzony, myśli że jesxcze na niego czekają, spakował swoje manele i wyszedł z domu, jego mistrz będzie na niego wkurzony że spóznił się więc postanowił szybko pobiegnąc na miejsce spotkania.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 7:50 am

OOC: To niech ktoś teraz spisze na którym statku kto jest. Statek 1 to Statek z Neo Statek 2 to ten gdzie ja płynę
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 8:49 am

OCC ja jestem tam gdzie fenix Eldarion i Silesos, poki co tyle wiem... jestesmy na drugim statku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 12:41 pm

Inferno był tochę rozmażony ale wsiadł do drugiego statku.


OCC Przepraszam że długo nie pisałem ale nie miałem neta przez prawie 2 dni :/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 1:10 pm

OCC: Ja jestem na 2 statku a w nim są: Ja(Eldarion), Silesos, Fenix,
Dante i Inferno.


Ostatnio zmieniony przez Madridistas dnia Pon Maj 12, 2008 1:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 1:12 pm

OCC: Ja jestem Feniks, xD Jestem na drugim statku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 1:21 pm

-Dzięki za radę Dante. Na pewno nam się przyda. No kurcze, kiedy wypłyniemy. Ciekawe ile będzie trwać ta podróż. Legumirze, czy mógłbyś może opowiedzieć coś o tym jak zdobyłeś zbroję. Jest bardzo piękna i pewnie wytrzymała.

Silesosowi bardzo podobała się mu zbroja feniksa od samego początku. Był pod wielkim wrażeniem siły noszącego go wojownika. Wiedział że nie łatwo będzie mu nawet w niewielkim stopniu dorównać.

OCC:jestem na 2 statku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 1:34 pm

Dał Sobie Spokój. mial zamiar płynąć z obdarzonym mroczną siła czlowiekem, którego zastał w doku, ale nie mial zamiaru pchać się znów w tony plastiku. Wszedł na statek gdzie stacjonował mężczyzna imieniem Neo.
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 3:38 pm

OCC: Jestem na statku z Radamantisem
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 3:42 pm

OCC: ja jestem na statku 1
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 3:53 pm

OCC;Dobra nie pisać już tak:D zaraz to wszystko przenealizuje jeszcze raz i napisze:Pjaki się bałagan zrobil o lol.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 4:36 pm

OOC: Z tego co widze wszyscy są chyba na Twoim statku Neo Chyba sie mnie boją Hehe
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 4:39 pm

OCC: nie ogarniam tylko ja jestem an statku 1 ?:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 5:05 pm

OCC: wrr.. ktoś pokiełbasił calośc. jak się da to ja chce być na statku z Radim i Jubei ale nie pchalem sie tam bo pisaliscie ze tam juz jest pełno
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 9:31 pm

OCC;Ale to strasznie popieprzyliście...

Gdy w końcu wszyscy uczestniczy przybyli wreszcie Neo mógł wsiąść na statek.Przekazał najważniejsze informajce swojemu przyjacielowi Radisowi więc jest narazie spokojny o przebieg tej wyprawy.Załorzył na placy skrzynie ze zbroją i ruszył w stronę pierwszego okrętu.Jednak nie poszedł odrazu zając sobie kajuty czy też pryczy.Najpierw udał się złoty rycerz do kapitana okrętu,który ten przywitał go odziwo radośnie i z uśmiechem.
-Witaj dobry rycerzu...moje pokłony.
-Dziękuje ale nie rób tak.Mam do ciebie pytanie.Ta pogoda...nie jest chyba najlepsza na takie spore odległości co??.
-Masz rację o panie masz rację.Nie wiem przypadkiem czy nienadejdzie sztorm!!.Ale modlę się do boga żebym się mylił...
-Kurde...niedobrze.Jeżeli teraz byśmy wypłyneli dotarlibyśmy za jakieś może 1,5tygodnia.Im szybciej tym lepiej.Niewiadomo czy inne nacjie też nie będą chcieli tego zdobyć...
-Czego??.
-Nie ważne kapitanie...odpływamy...
Następnie Neo zszedł na dół i głośno krzyknał do swojej załogi.
-Za jakąś godzinę spotykamy się wszyscy w głównej sali na naradę!!!.
OCC;
Tak teraz Loro możesz pisać jako Mg na swojim okrecie:DDA że zrobiliscie to tak chaotycznie że wszyscy sa zemna na pokładzie(nie wiem co ja jakaś laska) to przydziele was od nowa.

Statek Neo;
1.Seiya
2.Legumir.
3.Silesos
4.Madritistas
5.Inferno
Statek Lora:
1.Jubei
2.Graf
3.Dante
4.Ufo.

Wziołem Legumira do pomocy bo mam dużo młodzików.A zrobilem taki rozłam zebyscie mieli jakieś szanse.UFo i Dante jako doświadczeni gracze pomocecie Lorowi.On jest teraz waszym "Bogiem" więc go słuchajcie.

Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 10:07 pm

Chlopak sie strasznie nudzil bez przyjaciela. nie znal wszystkich ze swojej grupy i zastanawial sie jak bedzie im sie pracowac. mial nadzieje ze Legumir da sobie rade w nanczeniu mlodzikow.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 10:15 pm

Był zdziwiony że jego mistrz nic nie powiedział i boku dzięki sobie powiedział wszedł na statek jakby nigdy nic nie chciał wzbudzac podejżeń co do tego że się spóźnił wiedział że poniesie tego konsewekcje później.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mityczny bohater...dzieckiem??
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Mityczny bohater...dzieckiem??

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: