Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Dom - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom   Dom - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 10, 2008 10:51 am

Mężczyzna poruszył się na fotelu słysząc pytania dziewczyny.
- Jestem przyjacielem Asgardu - odpowiedział na ostatnie z zadanych pytań.
- Jesteś w domu rycerza Beta - odpowiedział następnie na pierwsze pytanie.
- A do tego co się stało to już ci wszystko tłumacze.Zacznijmy od twojej walki z rycerzem Beta.Kazał mi cię przeprosić za wszystko co wtedy powiedział.Musiał to zrobić żeby cię chronić dlatego zamknął się w lodowej trumnie miałaś tam spokojnie doczekać końca wojny z dala od niebezpieczeństw....i oczywiście wiadomość o śmierci nijakiego Abdelaziza była nie prawdziwa.Pewnie jesteś ciekawa co się stało ,że nie jesteś już w lodowej trumnie....otóż powierzył cię mojej osobie pod opiekę by chronić cię przed Złotym Rycerzem Raka, który wpadł w niesamowitą furię myśląc ,że rycerz Beta chce byś z nim była.Mimo tłumaczeń Anakina stwierdził ,że chce ciebie mu odebrać i zaczął walkę ,której rycerz Beta nie chciał.Na dodatek zjawił się jeszcze Spectran Radamantis Wywerna ,który chyba też w stosunku do ciebie ma jakieś plany bo zaczęli walkę we dwóch na rycerza Beta mimo ,że ten nie chciał walczyć i nie oddawał im ciosów.Wtedy cię zabrałem i nie wiem co się dalej dzieje - ostatnie zdanie jakie powiedział było oczywiście nieprawdą bo doskonale wiedział co dzieje się teraz w grocie.Po chwili dodał:
- Jeśli rycerz Beta zginie to szkoda mi jego żony - zdanie zostało wypowiedziane specjalnie.Następnie przesłał telepatyczną wiadomość do rycerza znajdującego się w grocie.
Powrót do góry Go down
 
Dom
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: