Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przygody

Go down 
+4
Sakra
Neo
rutek_17
Al
8 posters
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 5:39 pm

Kurcze ludzie co jest z przygodami wszystkie stoją cholera jak można grać skoro browadzacy przygode w pizdu idą (z wyjątakmi bo niektórzy prowadzą).Ja nie moge prowadzić przygody bo ku..... części graczy nie ma ,a jak są to nie grają.Coś z tym trzeba zrobić :/
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 5:45 pm

Ehh, generalnie to nie ktore przygody trawaja już chyba z 4 miechy.... -_-' nie wiem czemu i dlaczego ... ale zaczynaja się a potem co 2 tyg jeden post przychodzi. Na poczatku wszyscy pisza, ale to dlatego ze sie zapisali.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 6:36 pm

niektorzy sa i pisza regularnie posty w przygodach np: w Stambule co teraz jestesmy(m.in z Rutkiem) to idzie bardzo ladnie moim zdaniem.A co do inny to mial racje Alchemik.....
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 7:01 pm

Stambuł to tak Sakra znajduje czas żeby coś tam napisać i jak już napisze to będzie coś nad czym kobinować gracze bedą z tydzien czy zr 4 dni ,dzięki czemu ma czas na własne życie i tlosecke na przygodę i nie wykręca sie.(bez obrazy)
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 7:07 pm

No to nie moja wina ani nikogo innego ze przygoda tak wolna ida:PMistrzowi tez maja swoje sprawy:Pa taka jest prawda ze forum nie zajac nie ucieknie.Trzeba poprostu czekac:Palbo sam zrob jakas przygode i nie bedziesz sie nudzic:D
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 7:20 pm

Będzie sie nudzić. Bo sam ze soba nie bedzie przygody prowadzić. Po za tym Wiekszość graczy odpisuje wlasnie po 4 dnaich mniej wiecej. Nie mowiac juz o tych pacanach co sie zapisuja do przygod a potem odchodza z forum nawet bez slowa. Zabił bym takich chamow.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 7:26 pm

No zdarza sie:P kurcze mi się w przygodach jakos nie spieszy:Pale powinno tez troszeczke szybciej to isc:DA mam pytanie... czy jest teraz wyrazna roznica czasu przygody niz kiedys??
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 7:49 pm

poza tym stambul to miasto a nie przygoda i akcja w nim sie dziejaca nie jest przygoda a misja zlecona przez Wielkiego Mistrza innymi slowy akcja w swiecie sie dziejaca do ktorej kazdy moze sie wlaczyc a nie ma okreslonej liczby miejsc
byle wlaczyl sie w to logicznie


Neo, poza tym odpisywac szybko i byle jak a odpisywac rzadziej a lepiej - z dwojga tego preferuje to drugie, gdyz jesliby to byla przygoda to obcielabym ci lvl za:
- narracje jak klaczek z gardla kota - wez sie zdecyduj jak piszesz a nie skaczesz jak wesz na psiej du.. za przeproszeniem
- brak dobrej interakcji w tlem i innymi - tobie sie wydaje ze cos sie dzieje i piszesz jak ci sie wydaje miast zastanowic sie i przeczytac jak jest naprawde.. innymi slowy - ja opisuje sytuacje w jeden sposob, ty grasz ja po swojemu i widzisz rzeczy ktorych nie widzisz, slyszysz rzeczy ktorych nie slyszysz, robisz cos co jest niewykonalne oraz nie dostrzegasz sytuacji w jakiej twoja postac sie znajduje
- patetycznosc.. odgrywaj tak dalej swoja postac a wszystkie inne sie zmowia i cie ukatrupia jak bedziesz spal wyobraz sobie kogos skaczacego dokola ciebie caly dzien i cokolwiek powiesz to on to powtorzy i to w podwojnie dlugiej formie XD

tak wiec musisz popracowac nad odgrywaniem postaci, bo KAZDY twoj drobny blad jest przeze mnie tam brany pod uwage i kazdy blad jest przeze mnie karany, oraz to jak odgrywasz swoja postac ma sie do tego jak otoczenie cie odbiera :]
zwracam ci uwage szczegolna, bo po tym jak napisalam ci w treningu o narracji nie wziales sobie tego do serca, a reszta dostala juz ode mnie opieprz dawno temu XD


Ostatnio zmieniony przez Sakra dnia Wto Lut 19, 2008 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 8:07 pm

No masz racje z tymi postami ze lepiej pisac rzadziej a lepiej.Aaaa i dzieki za mile slowa.Jestem tutaj dopiero od miesiaca wiec moge robic jakies bledy jeszcze.A jak inni beda mnie chcieli zabic to niech mnie zabija:P.Kazdy jeszcze robi tutaj bledy.No co moge powiedziec??Poprawie sie i tyle..
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 8:07 pm

licze na poprawe
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeWto Lut 19, 2008 11:05 pm

Jeezzzu nie gadać mi o zabójstwach podczas misi przypomnieliście mi jak mnie w D&D włąsna drużyna zakatrupiła xD jeszcze mi cup de grave zrobili.ALe powróciłem jako revenant i się zemściłem buahahahahha xD
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 2:43 pm

Wracam do problemu przygód na forum.Nie wiem z czego wynika fakt zaniedbywania przygód przez ich uczestników.Być może zapisali się do zbyt wielu i o wszystkich nie pamiętaj.Może trzeba by było założyć temat , w którym było by napisane kto w jakiej przygodzie bierze udział.Prowadzący temat otrzymywałby wiadomości od MG dotyczące uczestnika , który nie odpisuje a wtedy pod jego Nickiem w tym temacie nazwa danej przygody zaznaczana by była na czerwono.Chodzi mi tu o sytuacje , w której użytkownicy odwiedzają forum a nie piszą postów.W końcu dobrowolnie zapisywali się do przygód.Nikt ich nie zmuszał.W końcu napisać posta to nic trudnego zwłaszcza ,że w większości przygód wystarczy napisać jeden post na dwa dni.Sprawę pozostawiam do rozpatrzenia.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 3:44 pm

Zgadzam się na stworzenie takiego czegoś ale tylko w wypadku gdy ty zajął byś się tym tematem i resztą, bo wiem, że odpowiedzialny z ciebie człowiek
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 6:43 pm

Pomysł dobry, przynajmniej każdy by wiedział kogo ma w przygodzie, kto opóźnia mu grę i kogo ewentualnie udupić, żeby nie przeszkadzał. Temat taki pokaże także jak dana osoba podchodzi do tematu gry na forum i może dać małą wskazówkę osobie organizującej nowego questa, czy warto owego osobnika brać czy nie. Pomysł zdecydowanie popieram.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 8:19 pm

Tak wręcz genialny pomysł. Myślę, że to też mogło by mieć wpływ na pomysł Domona odnośnie oceniania gry na koniec miesiąca. Ktoś kto opóźnia miał by mniejsze szanse na zgarniecie tych 5 lvl. Pod warunkiem, że odwiedzał forum w czasie trwania przygody.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitimeSob Kwi 12, 2008 9:41 pm

Właśnie, również się zgadzam. To byłoby dobrze, i jak słusznie zauważył rutek to pomogło by Abdelowi w tym ocenianiu odgrywania postaci. Myślę, że pomysł dobry, zwłaszcza, że będą wiedzieć kto gra a kto nie i kogo brać do przygody
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przygody Empty
PisanieTemat: Re: Przygody   Przygody Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przygody
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przygody
» Przygody
» Przygody - Informacja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: