Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [S] Projekt badawczy

Go down 
+3
Al
furman777
Vai
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimePon Sty 21, 2008 12:00 am

PRZYGODA

Słowo wstępu.
Zrobimy dwa obozy, które będą myślały, że walczą za dobrą sprawę. I tak będzie, bo będą miały inny punkt widzenia. Uważam, że można z tego zrobić początkowo dwie różne przygody (dla dwóch grup) a potem je połączyć na decydujące starcie. Zobaczycie, w krótkim opisie fabularnym i pomożecie wybrać odpowiednią formę. Do obu grup musimy tak podzielić zgłoszone osoby, aby ogólny ich poziom był w miarę równy, z wiadomych względów.

Do rzeczy - główne założenia fabuły:

GRUPA A:
1. Gdzieś na północy Europy.
2. Rekrutacja do ochrony tajnego projektu badań nad zwierzętami, który jest prowadzony przez... Doktora Evensena (np.)
3. Łapanka zwierząt - trzeba żywcem pojmać kilka wilków, niedźwiedzi. Mniejsze zwierzęta zostają już złapane przez pomniejsze służby.
4. Ochrona projektu przed ewentualnymi, ingerującymi w suwerenność projektu, ludźmi.

GRUPA B
1. Gdzieś na północy Europy.
2. Pojawiło się zagrożenie dzikimi zwierzętami, które zachowują się niezwykle, atakują ludzi bez powodu, nieprowokowane.
3. Konieczność zbadania sprawy, rząd sobie nie radzi, powołuje rekrutów, którzy tym się zajmą.
4. Walka ze zwierzętami, zbadanie ich.
5. Wyruszenie na zniszczenie źródła niebezpieczeństwa.

Mam pewne doświadczenie w prowadzeniu wypraw, tylko, że w nieco innym klimacie (bardziej fantasy), dlatego ograniczę liczbę osób po obu stronach do 3. Razem 6. Moja postać jako Vaisterion nie weźmie w przygodzie udziału, gdyż podział na dwa obozy wymusza bezstronność.

Miejsca obiecane:
Paolo Miraż
Konri
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 7:33 pm

Też mógłbym się zapisać na tą przygodę?? Sądze, że pomysł świetny tylko ludzi zebrać i jazda .
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 8:40 pm

ja chetnie jesli moge
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 8:44 pm

Oczywiście.
Prosiłbym jeszcze tych panów, co kazali mi się przyobiecać o potwierdzenie, że będą grać. I w razie czego to są jeszcze dwa wolne miejsca, zapraszam.
:-)
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 8:46 pm

Moze ja sie salpne
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 9:10 pm

Gram
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 11:00 pm

Paolo Miraż
Shinezerado
furman777
Alchemik

Konri - ? - proszę o potwierdzenie

I jeszcze jedną osobę zapraszam.
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 12:45 pm

Ok ja sie dołączam
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 1:00 pm

Jak coś ja moge być w grupie B?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 1:18 pm

Czyli mamy już pażystą liczbe graczy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 1:35 pm

Jednego need...
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 2:41 pm

Paolo Miraż
Shinezerado
furman777
Alchemik
Konri

Co do przydziału grupo to jeszcze zobaczymy. Trzeba będzie tak rozdzielić graczy żeby obie miały w miarę równe szanse.

Brakuje jeszcze jednego gracza (moja postać nie bierze udziału). Zapraszam.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 2:45 pm

A więc niech mój łańcuch będzie z tobą (a niech mi się ktoś doczepi to mu ten łańcuch na szyi powiesze xD)
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 6:09 pm

Bodzian ty juz uczestniczysz w kilku przgodach na raz XD
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 7:06 pm

można... chyba xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 7:08 pm

A więc do dzieła ... czas rozpocząć tę przygodę !!
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 7:15 pm

Dajcie mi trochę czasu na rozłożenie waszych postaci w te dwie grupy. Chcę to zrobić tak, żeby było możliwie najciekawiej. Tak jak pisałem we wstępie, początkowo rozdzielimy przygodę na dwa tematy (dla obu grup), które będę prowadził równolegle.
Ale oczywiście skład jest już zamknięty. Wszystkim dodatkowym chętnym niestety muszę podziękować.

Paolo Miraż
Shinezerado
furman777
Alchemik
Konri
Bodzian

Proszę adminów o pozwolenie na rozpoczęcie przygody.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 7:50 pm

Możecie startować tylko taka rada ode mnie, że twoja postać może posłużyć za pomocnika jakiegoś czy coś, bo wtedy otrzymasz większy zastrzyk lvl
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 11:19 am

A:
Shinezerado
furman777
Alchemik

B:
Paolo Miraż
Konri
Bodzian

Już tworzę tematy dla poszczególnych grup. Póki co każdy pilnuje swojej grupy. :-)
Silver - dziękuję, ale chyba jednak sytuacja wymusza na mnie nie wprowadzanie Vaisteriona. Osobiście wolałbym go nie wprowadzać i nie zrobię tego.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 3:12 pm

Heheheheh Fajny team co nie furamn
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 5:20 pm

No mi też taki team odpowiada ... i to jak ... :D:D
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 10:20 pm

no pewno Alch
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 11:40 pm

Jakbyśmy mieli walczyć z grupą B to byśmy wygrali z palcem w dup
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimePon Sty 28, 2008 1:32 am

szczerze na to licze ale nie mieszam sie w kompetencje MG
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitimePon Sty 28, 2008 2:39 am

Ludzie powstrzymajcie się od takich już komentarzy wiem, że się cieszycie, ale bez jaj ostatnio żeby coś znaleźć w takiej ilości postów to jest katorga xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[S] Projekt badawczy Empty
PisanieTemat: Re: [S] Projekt badawczy   [S] Projekt badawczy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[S] Projekt badawczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Projekt badawczy - A
» Projekt badawczy - B

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: