Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wyprawa po Złote Runo

Go down 
+2
Bodzian
rutek_17
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitimePon Gru 24, 2007 11:54 am

Oparł się lekko o pobliskie drzewo
-Miłośc... Uczucie... Jest to wzajemna radość przebywania ze sobą pociecha z drugiej bliskiej nam osoby.
Milość to ocean.Czlowiek ? połowka ryby która szuka drugiej połówki.
Spoglądał w niebo
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitimePon Gru 24, 2007 1:53 pm

-Miłość, tego raczej nie da się zdefiniować smoku, zapewne Ty, który żyjesz tyle wieków wiesz, że tego się nie da zdefiniować, ale skoro nalegasz spróbuje na swój sposób Ci odpowiedzieć. Miłość jest to wszystko co nas otacza, jest jak powietrze, bo w wyniku jakieś miłości powstaliśmy, dążymy przez całe życie podświadomie do miłości, i często umieramy za, przez, lub z powodu miłości. Miłość jest to nasze życie, cały wszechświat oparty jest na tej sile. Najpotężniejsza siła tworząca nas od podstaw. Może to pogmatwane, ale tak rozumiem miłość, zdajemy się na twój osąd.

Smok popatrzył na wszystkich swym przenilkiwym wzrokiem. Znikł, Runo również znikneło.
Zapanowała cisza, nagle przed grupą pojawił sie znowu ten sam starzec, tylko tym razem z runem w rękach.
-Żadna z waszych definicji nie była prawidłowa, może tylko tej kobiety, ale ona opisała tylko uczucie a nie samą głębie tego słowa. Jednak wasze wypowiedzi płyneły prosto z was, dlatego uznaję, że po tylu set lat runo powinno opuścić to miejsce, jednak kiedy wyjedziecie z tej skały, Runo zachowa swoją moc tylko przez rok, po tym czasie stanie się zwykłym kawałkiem skóry. Nikt nie wie jaką ma moc, mi ono nic nie moze dać, może wam się przyda jako, że jesteście tylko ludzmi. - zniknął runo pozostało na ziemi, Mystery chwycił je i zaczął się oddalać, przepełniało go szczęscie i radość, podał Runo Ahenowi bo to również była jego zasugła jak i każdego z osobna. Cieszył się, że przeżyli i dostali dobrą lekcje.

Kiedy wychodzili z Jaskini w ich głowach rozległ się głos. "Jeszczę się spotkamy rycerze... takie wasze przeznaczenie". W tym momencie wszyscy zemdleli a śniły im się cudowne krainy, o pięknych widokach, które zamieszkiwały smoki. A wszystkimi Nimi rządził Ogormny i potężny Złoty Smok. Ten sam, który powierzył im Złote Runo.

****************************************************

Koniec, Dziękuję wszystkim za Przygodę, była to moja pierwsza lecz mam nadzięje ze was nie zawiodłem.

levele:
Furman - 5lvl
Karen - 5 lvl
Bodzian - 5 lvl
Delborn - 4 lvl - pierwsza przygoda i tak nieźle tak mi się zdaje.


Ostatnio zmieniony przez dnia Pon Gru 24, 2007 1:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitimePon Gru 24, 2007 1:57 pm

Przygoda bardzo fajna zgadzam sie z lvlkami Chociaz delborn moim zdaniem powinien dostac 3 nie 4 Rutkowi daje 7


Ostatnio zmieniony przez dnia Pon Gru 24, 2007 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitimePon Gru 24, 2007 2:01 pm

ok zgadzam sie dla Ciebie Rutas proponuję 6/7 lvl
buzka i wesolych swiat!
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 29, 2007 11:39 am

no to da ktos wkoncu te lvle ??...
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 11:14 am

temat jest zamknięty, lecz nie wiem w końcu czy jakiś admin rozdał te lvl'e
niech się wypowie, lub któryś z graczy mi napisze na priv
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 1:13 pm

Zostały rozdane ale nie przeze mnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa po Złote Runo   Wyprawa po Złote Runo - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyprawa po Złote Runo
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Wyprawa z Mistrzem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: