Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka Świątynna

Go down 
+4
Wielki Mistrz
NPC
Sakra
Al
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 09, 2008 4:28 pm

Radamantis uznał za stosowne otworzyć pudełko skoro Wielki Mistrz temu sie nie sprzeciwiał. To co znalazł w środku natychmiast ukrył pod zbroją tak aby nikt poza nim i Wielkim Mistrzem nie wiedział o tym tajemniczym przedmiocie. Początkowo miał zamiar od razu wyruszyć do swojego Pana ale postanowił wpierw zapytać o zdanie Wielkiego Mistrza, gdyż nabierał do Niego coraz większej sympatii i szacunku
-Wielki Mistrzu, czy przedmiot który mi powierzyłeś ma być dostarczony natychmiast? Pewnie przejrzałeś moje możliwości i wiesz że potrwało by to znacznie krócej niż gdyby wysłać kogoś innego tradycyjnymi metodami. Przybyłem tutaj nie tylko by przekazać informacje ale także i wspierać w obronie Sanktuarium. I czy mógłbym tak właściwie wiedzieć co zostało powierzone mej opiece?-Radamantisem przy ostatnim pytaniu nie kierowała ciekawość a raczej to że przedmiot musiał być rzeczywiście bardzo cenny zarówno dla Wielkiego Mistrza jak i Hadesa
Powrót do góry Go down
Wielki Mistrz
NPC
NPC
Wielki Mistrz


Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

Płeć : Male

Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 09, 2008 6:46 pm

Gdy Spectran otworzył pudełko, już miał zamiar złapać za cokolwiek tam się kryło. No i szok! Bo kurde nic tam nie było!!
Szkatułka w środku była całkowicie pusta - bardziej pustą chyba być już nie mogła, jeśli nie liczyć lusterka na spodzie jej wieka.
- Może to mieć związek z tym co dzieje się w Asgardzie. Może mieć także związek z czymś większym. - Wielki Mistrz skinął głową - Zrób więc jak uznajesz za stosowne Spectranie Wyverny.


OCC:
w środku Głównej Świątyni nie jesteś w stanie się teleportować - musisz wyjść poza jej teren, moc Ateny przeciwdziała tego typu przemieszczeniom tutaj
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 09, 2008 9:20 pm

OOC: Ok wporządku i tak miałem zamiar pozostać trochę w Sanktuarium, mam jeszcze a raczej moja postać ma jeszcze pewne prywatne sprawy a poza tym to wakacje od jęczenia zbolałych dusz
Powrót do góry Go down
Wielki Mistrz
NPC
NPC
Wielki Mistrz


Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

Płeć : Male

Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitimePią Paź 10, 2008 7:29 am

OCC:
oczekiwana była odpowiedź postaci na posta, nie gracza =_="
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 11, 2008 10:59 am

OOC: Wiem wiem ale nie bardzo wiedziałem co mam zamiar zrobić

Radamantis kiedy tylko ukrył przedmiot który mu powierzono opuścił Bibliotekę i zaczął ponownie poszukiwać cosmo Złotego Rycerza Raka.Kiedy tylko je znalazł udał się w miejsce skąd je wyczuł. Istotnie Wielki Mistrz miał rację jakaś dziwna siła blokowała możliwość teleportacji w tym rejonie. Nie miał zamiaru z tego korzystać ale zainteresowała go ta bariera. Jeśli będzie mu dane jeszcze porozmawiać w spokoju z Kyoko to chętnie popyta o to i pare innych rzeczy. Puki co musiał powoli przygotowywać się do walki i rozmówić z Neo.
Powrót do góry Go down
Wielki Mistrz
NPC
NPC
Wielki Mistrz


Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

Płeć : Male

Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitimePią Sty 16, 2009 10:20 pm

Kyoko wszedł do biblioteki. Jego kroki odbiły się echem od kamiennej posadzki. Skierował się w oświetlone świecami miejsce. Tam przystanął, a jego wzrok spoczął na siedzącej przy jednym ze stolików postaci zaczytanej w książce.
- Nie chcesz bym wiedział co się stało. - rzekł swoim pełnym spokoju głosem - Dobrze. Chcę jednak coś od ciebie za to.
Postać obróciła głowę w jego stronę.
- Wiesz na pewno gdzie znajdują się obecnie Spectranie. Niech zaprowadzą cię ze słowem do ich Pana.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitimePią Sty 16, 2009 10:27 pm

Postać spoglądała spod ciemnej maski na Wielkiego Mistrza.
- Mam być posłem Sanktuarium?
Dźwięczny młody głos zadał pytanie. Kyoko wyciągnął rękę z zapieczętowanym pergaminem w stronę Prime.
- Rozumiem.
Rozległ się ponownie młody głos.
Schowawszy otrzymany pergamin, dziecko opuściło bibliotekę nie obracając się za siebie ani razu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Świątynna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Świątynna   Biblioteka Świątynna - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka Świątynna
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Biblioteka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: