Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 5 Jeźdzców Granic Kosmosu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 8:04 am

Atena leżała na łożu i niespokojnie się poruszała.
Świątynia Wszechświata stała niewzruszona na ataki czterech zmaskowanych postaci. Czarne długie płaszcze okrywały ich ciała, twarzy nie dało się dostrzec, spod ciemnych kaptórów. Palce mieli okutę w czarno tytanowe pancerze. Rycerze spojrzeli w niebo i wydali z siebie głuchy jęk rozpaczy, dosiedli koni. Były to niezwykłe stworzenia utkane z fiolotowych płomieni bez ślepi. Konie wyskoczyły w niebo i poszybowały nad ziemią, aż wzbiły się w kosmos.
-Shionie.- Atena ocknęła się, złoty rycerz barana stał z boku, odwórucony do niej plecy. Shion na te słowa odwrócił się i upadł na kolana.- Coś złego nadchodzi.
-Widziałem Pani.- Powiedział Shion.- 5 Jeżdzców znów przemierza kosmos, siejąc cierpienie, ból, zło i śmierć.
-To, oni.- Powiedziała smutno Atena i chwyciła klucz, który zawieszony miała na szyi.- Przyjdą tu?
-Z pewnością.- Powiedział Shion.- Śmierć, Zaraz, Wojna, Głód i ostatni Zwycięstwo.- Powiedział Shion smutno.- Pragną tego co zawsze, jeśli chcesz pani wyprawię się do Rushifua, po pomoc, sami nie damy im rady.
-Tak, idz, ale nie idź sam.- Powiedziała Atena.
-Wezmę tylko dwóch rycerzy i jednego ucznia, niemgę osłabić świątyni. Jeśli by tu wtargneli, mogli by wyrwać klucz.

OCC: Potrzebni są dwaj rycerze i uczeń.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 8:39 am

i ten uczen pewnie nalezacy tylko do swiatyni XD tak?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 11:16 am

Dobra ja się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 11:45 am

Ja też się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 11:49 am

ja bym chciala lecz nie mam szans
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 12:27 pm

jeśli sakra się zgłosisz, to możesz, nie zaznaczyłem że to tylko przygoda dla sanktuarium
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 3:01 pm

<podnosi lapke do gory>
to ja tez
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 4:04 pm

a ja też bym mógł ??
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 5:19 pm

dwa pytania
1. poco robic przygode skoro 2 era sie konczy
2. a jesli lvl przechodza do 3 ery to tez sie pisze a jezeli nie to nie chce mi sie bo po co ...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 5:43 pm

OCC : Matej levele nie przechodza... bo było by to bez sensu... A przygode nie robi sie dla lvli tylko dla zabawy co nie ?? przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 5:55 pm

moze i tak ale skoro w kazdej chwili nastapi 3 era to po co mam grac nadal ta postacia skoro juz nie odczuwam tego klimatu jak na początku :/
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 6:25 pm

haha twoja strata xD to jak Ru moge sie dołączyć ?? :>
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitimeCzw Lis 08, 2007 6:40 pm

Nie spamujcie tylko czekajcie aż się przygoda zacznie -.-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





5 Jeźdzców Granic Kosmosu Empty
PisanieTemat: Re: 5 Jeźdzców Granic Kosmosu   5 Jeźdzców Granic Kosmosu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
5 Jeźdzców Granic Kosmosu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: