Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Z]Życie czy Śmierć?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 3:46 pm

Shaka wyłonił się z za kolumny w bardzo długim białym płaszczu który falował na wietrze pokazując jego spokojną postawę niczym drzewa wiosną które zrzucają stare liście. Podszedł parę kroków bliżej do nieznanej postaci w kapturze która wyglądała bardzo groźnie ponieważ pod jego nogami był ogień który niszczył całą florę i faunę wokół niego.

Poprawiając kaptur odezwał się shaki *Widzę że wykonałeś swoje zadanie rycerzyku "śmiejąc się głośno" teraz rozumiesz co to znaczy być naprawdę w sytuacji bez wyjścia co ?. Shaka posmutniał ale w jego głosie dalej był miły i spokojny głos który odpowiedział *Wiem co musiałem zrobić oderwać się od całego świata ponieważ gdybym cokolwiek zrobił to zginęła by Atena tak?*

Rycerz w kapturze złapał się za głowę i tupnął nogą a wrota otworzyły się widzisz to co tam się znajduje ?. Shaka zobaczył widok zniszczonego świata doszczętnie pochłoniętego przez zło widząc to zmartwił się ale nie pokazywał tego nieznanej postaci.

Teraz zadam ci pytanie czy wolisz dalej tkwić w tym świecie i pomagać tym rycerzom próbować polepszyć ten świat ? Czy wolisz dołączyć do nas wcieleń Buddy i naszego mistrza prawdziwego Buddy gdzie jest szczęście miłoźć i spokój. A nie tylko śmierć i to co ją otacza ?

Shaka zdziwiony nie wiedząc co powiedzieć nie mógł odetchnąć nawet nabrać powietrza ponieważ nie wiedział że coś takiego istnieje. Ale wiedział że jedyne co cieszy go w tym życiu to pomagać ludziom i Atenie stworzyć raj na ziemi.

Rycerz w kapturze zobaczył że na pewno odmówi powiedział mu jeżeli do nas nie dołączył to czeka cię śmierć. Postać podeszłą do niego z mieczem w dłoni i pokazała mu jego całą energią którą skupił w mgnieniu oka. Shaka upadł na kolano ponieważ nie mógł znieść takiej wielkiej energii.

Postać w kapturze uśmiechnęła się diabelsko i powiedziała *Dajemy ci tydzień na podjęcie decyzji Czy wolisz Umrzeć z ludźmi czy żyć z nami* Postać otworzyła portal do nieznanej krainy i odwróciła się a za nią powiała srebrzysta peleryna która dodawała jej blasku.

Shaka widząc portal nie mógł uwierzyć swoim oczom ponieważ nigdy nie widział tak pięknej krainy a myślał że to tylko legenda opowiadana przez jego mistrza. Żegnaj powiedziała postać pokazując znak który pokazywała tylko jedna osoba jego mistrz. Shaka nie wiedział co tak naprawdę ma zrobić jeszcze ta osoba tak podobna do jego mistrza.

Błąkał się ze swoimi myślami lecz wiedział że spokój i jedność ducha jest najważniejsza więc uspokoił się myśląc że kiedy czas nadejdzie będzie wstanie poświęcić wszystko żeby dać spokój i dobre życie wszystkim istnieniom na tej planecie.

Medytował i czekał na nadchodzące wydarzenie mając nadzieje że wszyscy rycerze podołają nadchodzącym zagrożeniom. Pomyślał tylko jedną rzecz Ateno pomóż mi tak jak ja pomagałem tobie.

Przygoda jest wyłącznie dla zaawansowanych graczy nie toleruje postów 3 linijkowych dlatego zastanówcie się zanim dołączycie


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Paź 28, 2007 4:08 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 3:52 pm

czyli ja sie lapie?

poza tym.. zaawansowani... A TY ENTERA NIE UMIESZ UZYWAC!!!!
JAZDA POROB AKAPITY!!!! >_<##
tego sie nie chce nawet czytac bo jest jednym drukiem tekst nawalony!
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 3:54 pm

Masz kobieto xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 3:55 pm

Chętnie się podejmę, ale ponawiam prośbę Sakry, bo naprawdę odrzuca od takiego zwartego tekstu ^^''
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 3:57 pm

Ponawiam prośbę proszę o napisanie chociaz jednej takiej przygody ja pitolę wiecej nie bedzie przygód amen.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 4:05 pm

XD
Silver nie przeginaj
akapit zaczyna sie wraz ze zmiana miejsca opisu, sposobu opisu, narratora
oraz od nowej linijki daje sie zawsze gdy ktos zaczyna cos mowic

ja mam zamiar ale jeszcze nie w chwili obecnej zrobic jakas trudna kampanie dla zaawansowanych osob w jezyku pisanym

napisz nam jeszcze czy sie lapiemy czy nie do tej przygody ;P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 4:07 pm

Przygoda jest ok, tylko w takim zwartym szyku ciężko się czyta, to wszystko co miałem na myśli =_=''
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 4:09 pm

To zależy od was każdy może wziąć udział tylko będę egzekwował rozbudowane posty itp w czasie przygody
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 4:28 pm

ok'e :]
to masz jedna czytajaca w myslach psychopatke w zalodze
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 4:37 pm

dopisuję się;P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 8:23 pm

Ja też
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 8:42 pm

ejjjj....przestać mi tu spamować...Silver jak się komuś nie podoba brak akapitów....ich problem... btw też dołączam
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeWto Paź 30, 2007 2:20 pm

czekam jeszcze dzisiaj na zapisy i potem startuje
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 2:24 pm

Przygoda oficjalnie zostaje zamknięta koniec zapisów.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitimePon Lis 05, 2007 4:24 pm

Nio to się spóźniłem szkoda moja starata.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Z]Życie czy Śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: [Z]Życie czy Śmierć?   [Z]Życie czy Śmierć? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Z]Życie czy Śmierć?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: