Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kwatery Świętych Wojowników

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Matej16
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 8:15 pm

Tutaj znajdują się mieszkania siedmiu świętych wojowników Asagrdu.

OCC: na zrobienie tego zezwolił mi Rushifua
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 8:48 pm

Shenron przybył do kwater .Był dumny z tego że służy Hildzie .
- jestem jedynym świętym wojownikiem- powiedział ze smutkiem w głosie po czym zajął swój pokój.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeNie Paź 14, 2007 10:46 pm

Gdy Shenron powrócił do swojej kwatery wyczuł obecnośc gogoś innego
-czyżby ktoś dołączył w szeregi wojowników Asgardu ?- powiedział
-już wkrótce się przekonamy
Powrót do góry Go down
Seuru
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:30 pm

Przed budynkiem kwater przeszła ubrana w czarny płaszcz zakaptużona postać.W pomencie gdy się zjawiła piękna pogoda zmieniła się w burzę śnieżną.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:34 pm

Nagle przed domem pojawił się Shenron
-kim jesteś wrogiem czy przyjacielem ?- zapytał
Powrót do góry Go down
Seuru
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:38 pm

Postać odwróciła się w stronę rycerza i opowiedziała na zadane wcześniej pytanie:
-Jestem przejazdem.Przepraszam ,ale nie chcę dostać kataru.Muszę ruszać to byłzaszczyt spotkać kogoś twojego pokroju.
Po czym przybysz zniknął wśód śnieżycy.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:40 pm

-Kim on był mówił że jest przejazdem ale czułem wielką energie kosmiczną bijącą od niego - pomyślał Shenron po czym wszedł do swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 5:28 pm

Shenron wrócił ze zniszczonego miasta do kwater które znajdowały się nieopodal pałacu Hildy. Gdy wszedł do swojego pokoju padł zmęczony na łóżko .Po krótkiej chwili zasnął śniły mu się koszmary z Odyseuszem że zabija go a potem z zimną krwią morduje Hildę Polaris.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 11:47 pm

Shenron wrócił do kwatery z rannym zajączkiem. Opatrzył mu ranę po czym zrobił legowisko ze starego pudełka. Gdy położył się w łóżku rozmyślał o tym że będzie trzeba odbudowac miasto.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 11:00 pm

-nareszcie dotarłem-rzekł strudzony tułaczką Tyr gdy dotarł do mitycznej krainy Asgard gdzie podejmie sie próby zdobycia czarnej zbroi zeta
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 1:40 pm

Tyr wszedł do swojej kwatery podróż jaką odbył, bardzo go zmęczyła jedyne na co miał siłę to rzucenie swojej torby w kąt,a siebie samego na łóżko.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 6:57 pm

Sharai przybył do swojej kwatery.
- Więc to tutaj mam mieszkać - Rozglądną się, żucił rzeczy w kąt, sciągnął kurtkę i żucił się na łóżko - mam nadzieję że tutaj długo zabawię - pomyślał z uśmiechem.
Po kilku godzinach wstał obudzony przez Shenrona, który kazał mu bronić Hildy Polaris. Ubrał się i natychmiast pobiegł do pałacu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kwatery Świętych Wojowników Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Świętych Wojowników   Kwatery Świętych Wojowników Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kwatery Świętych Wojowników
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kwatery marynarzy
» Kwatery Rycerzy Ateny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: