Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gdzie jest Hugin??

Go down 
+4
Almatur
Hikaru
Jubei
Rushifua
8 posters
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimePon Cze 27, 2011 8:44 pm

Hilda przechadzała się po zimowych ogrodach Pałacu. Gdy na jednej z gałęzi zawisł czarny kruk.
-Nie ma Hugina?- Zapytał kracząc ptak.- Gdzie Hugin?
Hilda spojrzała na ptaka z powagą. Hugin i Munin były krukami samego Boga Odyna. Wysyłał je co dzień, aby sprawdzić co się dzieje z jego ludem.
-Jesteś Munin?- Zapytała spokojnie wyciągając rękę.
-Ja Pamiętający.- Odpowiedział kruk zeskaując na jej rękę.- Ja Munin i szukam Hugina. Wiesz gdzie jest Hugin?
-Nie wiem.- Odpowiedziała spokojnie.- Ale się tego dowiem.
***
Region: Asgard
Frakcje: Brak Ograniczenia
Przedział lvl: Od 3 lvl
Ilość graczy: 3-4
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 10:20 am

A co mi tam Powinienem dać rade
Powrót do góry Go down
Hikaru

Hikaru


Dołączył/a : 19/05/2011
Liczba postów : 57


Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 11:32 pm

Podejrzewam, że na dniach zyskam trzeci lvl, więc może się zapisze, jeśli przygoda miałaby być w miarę szybka.
Powrót do góry Go down
Almatur

Almatur


Dołączył/a : 01/06/2011
Liczba postów : 33

Płeć : Male

Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 10:18 am

Chociaż mam ograniczony dostęp do internetu z chęcią się zgłoszę
Powrót do góry Go down
Postar

Postar


Dołączył/a : 04/07/2011
Liczba postów : 34


Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeCzw Lip 07, 2011 10:50 am

A zgłaszam się, mam wakacje a dokładniej będę je mieć oficjalnie mam nadzieję od dzisiaj więc będzie więcej czasu.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Maryska94

Maryska94


Dołączył/a : 23/06/2011
Liczba postów : 24

Płeć : Female

Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 6:10 pm

zgłaszam się. Mam nadzieję że dam radę.
Powrót do góry Go down
Sekai

Sekai


Dołączył/a : 01/07/2011
Liczba postów : 28

Płeć : Female

Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 9:12 pm

No dobra... po namyśle też się zgłaszam, chociaż jeśli nie będzie już miejsc to nic się nie stanie
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeSro Lip 13, 2011 11:19 pm

Zgłosiło Ci się Ru 5 graczy.

Więc jak już uważasz. Czy zwiększać limit czy też nie. Sekai w końcu ma jeszcze 1 lvl, ale niedługo powinien zakończyć jej się event więc...

jak już chcesz bo propozycja przygody stoi już troszkę i trzeba z nią zrobić porządek.
Powrót do góry Go down
Maryska94

Maryska94


Dołączył/a : 23/06/2011
Liczba postów : 24

Płeć : Female

Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeCzw Lip 14, 2011 2:59 pm

jeśli już będzie trzeba to ja się wycofam bo i tak narazie przez tydzień mnie nie bd. I tak to bym tylko opóźniała
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimePią Lip 22, 2011 12:42 pm

Podsumowując mamy pięciu graczy (limit zwiększony), że nikt nie zastosował się do mojej prośby biorę statystyki z dnia 22 lipca 2011 godzina 12:40 czasu Polskiego

Imię: Emma Calson
Poziom: 5
HP: 250 | MP: 230
Zręczność: 6
Siła: 5
Budowa: 6

Imię: Almatur
Poziom: 7
HP: 260 | MP: 230
Zręczność: 4
Siła: 6
Budowa: 7

Imię: Fobos
Poziom: 4
HP: 250 | MP: 160
Zręczność: 4
Siła: 7
Budowa: 6

Imię: Hikaru
Poziom: 3
HP: 240 | MP: 190
Zręczność: 4
Siła: 4
Budowa: 5

Imię: Blaire McMebh
Poziom: 1
HP: 220 | MP: 150
Zręczność: 2
Siła: 4
Budowa: 3
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimePią Lip 22, 2011 6:26 pm

Ok w takim bądź razie zapisy zamknięte, możecie ruszać:)

W wolnej chwili jeszcze zaktualizuje liczby przygód, w której gracze obecnie są.

Zaczynajcie i powodzonka!
Powrót do góry Go down
Hikaru

Hikaru


Dołączył/a : 19/05/2011
Liczba postów : 57


Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 12:05 am

Może pozwolę sobie jeszcze napisać posta przed wystartowaniem, niech MG prowadzący ustali czas jaki ma każdy z nas na napisanie posta by przygoda nie trwała pół roku, albo dłużej bo tak też się zdarzało. Skoro to misja łatwa to może post na tydzień w okresie wakacyjnym a 48 godzin w okresie poza wakacjami ? No chyba, że ktoś napisał w nieobecnościach to wtedy po prostu zostanie pominięty ?
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 1:14 pm

"Przygody otwarte - mające niski poziom trudności.
Przeznaczone dla wszystkich użytkowników. Nie wymagające zdolności
rozpisywania się. Przygody nie powinny trwać dłużej niż 3 tygodnie. "


Czytamy uważnie Hikaru:P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdzie jest Hugin?? Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest Hugin??   Gdzie jest Hugin?? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdzie jest Hugin??
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gdzie jest Hugin??

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: