Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Konkurs za odgrywanie postaci

Go down 
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Konkurs za odgrywanie postaci Empty
PisanieTemat: Konkurs za odgrywanie postaci   Konkurs za odgrywanie postaci Icon_minitimePią Cze 24, 2011 2:01 pm

Zgodnie z regulaminem, raz na dwa tygodnie będą przyznawane wam dodatkowe poziomy za odgrywanie swojej postaci. Będzie to mała nagroda za wasze poświęcenie w pisaniu odpowiednich postów. Liczy się nie tylko długość, ale także jakość i częstość w dodawaniu postów. Grono adminów będzie w tym czasie uważnie obserwować wasze poczynania. Temat będzie cały czas regularnie uzupełniany. Więc mogę wam tylko życzyć powodzenia i owocnej pracy!:)

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Konkurs za odgrywanie postaci Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Konkurs za odgrywanie postaci Icon_minitimeSro Lip 06, 2011 11:50 am

Pierwszy konkurs odbędzie się w przedziale:

1)22.06-6.07


Więc termin upłynął pierwszego konkursu upłynął. Oto lista osób wyróżnionych osób, które solidnie pracowały na tą nagrodę. Mam nadzieję, że nie spasujecie teraz i wciąż będziecie dalej tak ładnie odgrywać swoją postać:

I. Legumir- 3lvl
II. Mentor- 2lvl
III. Manigoldo- 1lvl

Osoby wyróżnione, które także bardzo dobrze sobie radziły: Hikaru, Sekai, Jubei(do czasu), Xellos.

Wszystkim osobom składam najszczersze gratulacje:)
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Konkurs za odgrywanie postaci Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Konkurs za odgrywanie postaci Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 11:22 am

Drugi konkurs na odgrywanie postaci oficjalnie zakończony. Był on odrobinkę dłuższy(o tydzień) ze względu na wyjazdy prawie 3/4 forum. Niemniej jednak osobiście nie zawiodłem się na graczach, którzy pokazali, że mają chęci do gry i potrafią grać.

Szczególne wyróżnienie kieruję tutaj do Postara i Sekai, których gra w wiosce Sanktuarium była po prostu świetna- sam nie nadążałem żeby im odpisywać, a to już coś nie?.

Także wyjątkowo dzięki temu obydwoje wygrywają tą edycję konkursu i zdobywają po 3 lvl. Najszczersze gratulacje i proszę zarówno o podobną grę w dalszym etapie oraz innych graczy o branie z was przykładu:D

Trzecie miejsce zdobył Hikaru, który grał dobrze, często i aktywnie odpowiadał na posty. Oby tak dalej, a może w kolejnych edycjach będzie lepiej:)

Na szczególne wyróżnienie zasługuje również Almatur, który choć co prawda przegrał rywalizację z Hikaru to poczynił przez ten czas ogromne postępy dzięki czemu jego posty są znacznie lepsze:)

Oto podium:

I. Postar i Sekai- 3lvl
III. Hikaru- 1lvl
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Konkurs za odgrywanie postaci Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Konkurs za odgrywanie postaci Icon_minitimeSob Sie 27, 2011 2:30 pm

Moi mili wracamy po dłuższej przerwie do naszego konkursu:)

Troszkę ludzi już wróciło na forum więc możemy działać.

Także następny konkurs odbędzie się w przedziale:

29.08- 12.09

Mam nadzieję, że dacie mi powody do zadowolenia:) Życzę miłej gry
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Konkurs za odgrywanie postaci Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Konkurs za odgrywanie postaci Icon_minitimePon Wrz 12, 2011 9:41 pm

Właśnie upłynął termin, kolejnego konkursu, a ja mam szczerze mówiąc lekkiego kaca moralnego. Powód?. Wszyscy dobrze i co najważniejsze równo graliście. Intensywnie, zaskakiwaliście mnie. Bo właśnie o to w tym chodzi. Żebyście to wy mieli frajdę z tego.

Także jak dla mnie- każdy z was, którzy grają jeszcze na forum są wygranymi. Bo nie spasowaliście, chcecie dalej ciągnąć rozrywkę i dajecie nam oraz sobie szansę.

Chyba nikt się nie obrazi jeżeli każdy z poniżej wymienionych otrzyma 2 lvl i wielkiego plusa za to, że jest aktywnym i co najważniejsze- pozostał wiernym temu forum.

Także w imieniu administracji dziękuję i życzę dalej owocnej pracy.

A o to Ci, którzy mają swój wielki wkład:
1. Postar
2. Mentor
3.Bai
4.Hikaru
5.Manigoldo
6.Almatur
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konkurs za odgrywanie postaci Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Konkurs za odgrywanie postaci Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Konkurs za odgrywanie postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pisanie i odgrywanie postaci
» Treningi Postaci
» Sygnaturki do kart postaci:D
» Statystyki w kartach postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: