Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania Alegoris

Go down 
AutorWiadomość
lewy
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 5:05 pm

Na rozkaz Thanatosa, Radamanthys - jeden z liderów podziemia wybrał sie to świata żywych by odszukac Alegoris. Był to świat obcy spectranowi, wrecz przerażający, obawiał sie tej misji ale wiedział że musi wykonac powierzone mu bardzo ważne zadanie. Alegoris była potrzebna sługą hadesa do ataku na sanctuarium jednak nie wiedzieli gdzie ona jest. Radamanthysowi przypadło odzukanie jej wśród żywych. Przechodząc przez brame prowadząc do świata zmarłych spectran czuł się dziwnie, wiedział że to będzie jego najtrudniejsza misja jaka kiedykolwiek miał do wykonania ale pewnym krokiem zmierzał do celu a archeon stojący na brzegu próbował dodawać mu otuchy.
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 5:53 pm

Nie czekajac na decyzje brata Hypnos postanowil wybrac sie za Radamantysem. Szedl powoli za spectranem i przygladal sie jemu z zaciekawieniem czekajac na moment az w koncu Wyvern go zauwazy.
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 6:14 pm

Zamyślony Radamantysdopiero po pewnym czasie zauważył że ktoś zanim idzie. Na poczatku myślał ze to wróg lecz odwracając się kamień spadł mu z serca gdy spostrzegł Hypnosa. Zapytał - czemu sie kryjesz spectranie ? Czy nie wiesz jak mnie wystraszyłeś ? Czując tak potężny kosmos za sobą zaczełem juz się szykować do pojedynku. Ale mniejsza o to. Było mineło. Powiedz mi czy masz jakis plan jak odszukać Alegoris ?
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 6:36 pm

Przepraszam chcialem tylko popatrzyc na twoja reakcje - na to wzystko.
Hypnos po chwili rozwinal mape otrzymana od Thanatosa. Spojrzal na nia i wskazal na Wyverna aby tez podszedl i spojrzal.
- Jest tutaj pare miejsc do sprwadzenia. Raczej do Sanktuarium nie. To niezbyt teraz madre tam sie wybierac a i watpie, zeby to owe miejsce. Trzeba pójsc tokiem myslenia tego zlodziejszka. Do którego boga mógl on powedrowac?
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 3:17 pm

Tak masz racje nie ma co narazie się wybierać do sanctuarium. To tylko by zaszkodziło naszej misji. Pomyslmy jaki bóg może być przychylny temu bandycie, a zarazem bardzo potężny i odważny. Posejdon , Ares ?
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 4:12 pm

- Nie Posejdon raczej nie - Hypnos chwilke pomyslal - On raczej jest zajety samym soba i raczej nie chce klopotów. Hmm to moze Ares? A moze jest gdzies cos jeszcze. Trzeba to dobrze zorganizowac.
Jestem równiez ciakawy co tez Thanatos znalazl.
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 9:18 pm

To może zróbmy tak Hypnosie. Ja odwiedze bogów olimpu ty zaś poszukaj wśró bożków przyrody. Pamiętaj że oni zawsze wszytstko widzą, ale mało mówią. Bądz dyskretny i spróbuj nie zwracać na siebie uwagi, spotkamy się w tym samym miejscu co teraz za tydzień póznym wieczorem aby wymienić sie informacjami. Dowiedz się jak najwięcej. Powodzenia. Po tych słowach Radamantys udał sie w strone olimpu.
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 10:19 pm

Hypnos zostal sam.
- Co mi na stare lata przyszlo robic. - niezbyt zadowlonony spytal sie sam siebie.
Spojrzal jeszcze raz za siebie i skierowal swoje kroki w na zewnatrz.
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 11:02 pm

Starający sie aby nikt go nie zobaczaył Radamantys dotarł wkąńcu na olimp - góre bogów. Wchodząc na sale gdzie przebywali prawie wszyscy bogowie wywołał zaciekawienie. Zeus spytał - czego tu szukasz ? Spectran szukając szybkiej odpowiedzi wykorzystał fakt iż zaczynał się doroczny zjazd bogów i że Hades wysłał własnie jego na ta uroczystość. Po tych słowach na sali zapanowało jeszcze wieksze zaciekawienie gdyż Hades nigdy nie interesował się sprawami olimpu i że wogóle nie przebywał tam. Po chwili ciszy na sali odezwał sie zeus - no coż jeżeli hades tak postanowił no to zapraszam. Radamantysowi spadł kamień z serca. Mógł teraz w spokoju i pokryjomu wypytać o sprawe Alegoris. Spectran wypytywał bogów zaprzyjaznionych lub w inny sposób powiązanych z Hadesem o to który z bogów mógł ukrywać Alegoris. Wiekszość z rozmówców lidera podziemia wypowiadała sie chętnie, ponieważ miała dług wobec Hadesa. Najcześciej było to wypuszczanie przez władce podziemia osób bliskim tym bogom. Bo bardzo długich rozmowach Radamantys mógł juz opuścić Olimp. Z konwersji z bogami wynikało iż potwierdzają sie wcześniejsze przypuszczenia spectrana iz to Ares ukrywa Alegoris. Fakt ten potwierdzała jeszcze nieobecnośc boga wojny na zjezdzie. Lider podziemia postanowił sie wybrac do pałacu Aresa aby dowiedziec sie czegos wiecej. Nie żegnajac sie z bogami Radamantys opuścił pokryjomu Olimp.
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 11:04 pm

Thanatos teleportował sie tuz za rzeka Archeon, nagle poczuł dziwnie znajome cosmo, a następnie zobaczył tak samo znajoma sylwetkę - Zaczekaj bracie! - zawołał Thanatos do oddalającego sie Władcy Snu.
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 11:14 pm

Hypnos obrócił swoja głowę. Zauważył swojego brata idącego w jego kierunku. Postanowił stanąć.
- Widze, ze wróciłeś ze swojej wycieczki -spytał sie uśmiechając przyjaźnie do boga śmierci. - Przypuszczam, ze raczej przychodzisz z pustymi rekami. Rhadamantys skierował sie na Olimp. Ja mam isc do tych bożków przyrody.
Hypnos przerwał na chwile obserwując reakcje swojego brata.
- No ale z chęcią posłucham co masz mi do powiedzenia.
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimePon Kwi 23, 2007 2:52 pm

OCC: a może pozwól mi doprowadzić historie do końca. Daj mi tylko linka do tej histori a ja odpowiednio zakończe ta sprawe
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimePon Kwi 23, 2007 7:46 pm

Mam dobre i złe wieści Hypnosie –Thanatos miał wybitnie niezadowoloną minę- Dobra to ta, iż wiem, że owy przedmiot, o którym wspominał nam Minos rzeczywiście istnieje i ma on kształt medalionu. Zła zaś to ta, iż został nam on zabrany przez Tego Rushifue.
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimePon Kwi 23, 2007 8:02 pm

- W takim razie musimy wyjsc razem na zewnatrz i poszukac.
Idziemy razem? Mam propozycje spróbujjmy popytac w pierszej kolejnosci nimfy. One zazwyczaj wiedza zaskakujaco duzo.Co ty na to bracie? Znam nawet jedna. Ma na imie Aras.
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitimeSro Kwi 25, 2007 4:34 pm

Nimfy? - Thanatos był lekko zaskoczony propozycja brata - Dobrze , w takim razie gdzie teraz przebywa ta Aras?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania Alegoris Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Alegoris   Poszukiwania Alegoris Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania Alegoris
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania Zaginionego...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: