Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Litlle Hillway / Anglia

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Litlle Hillway / Anglia Empty
PisanieTemat: Litlle Hillway / Anglia   Litlle Hillway / Anglia Icon_minitimeWto Sie 04, 2009 7:19 pm

https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/k1vq6s.jpg
Litlle Hillway to małe miasteczko w południowej Angli w której ludzie są bardzo przyjaźni otwarci i szczerzy a przynajmniej byli do czasu pamiętnej napaści bandy zbirów która praktycznie zmiotła z powierzchni ziemi dom znanej i cenionej w okolicy rodziny Owensów



Siedze sobie w wynajętym pokoju gospody spoglądając smętnie przez brudne szyby w oknie szarpiąc beznamiętnie struny liry wydobywając losowe dźwięki.
"Tyle dni bez sensu żadnych poszlak nikt nic neiwei może czas wrócić szukac gdzie indziej?" takie mysli zaprzątały mi głowe.
Nagle rozległo się głośne pukanie do drzwi
-Prosze -powiedziałem beznamiętnym głosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Litlle Hillway / Anglia Empty
PisanieTemat: Re: Litlle Hillway / Anglia   Litlle Hillway / Anglia Icon_minitimeWto Sie 18, 2009 4:19 pm

OCC:
Dobra skoro nie doczekałem się na NPC mimo iż nawet w pewnym stopniu ułatwiłem dając duże pole manewru (rózne osoby mogły wejść do srodka ) sam pokieruje dalej swoją postać.

Do pokoju wszedł właściciel zajazdu.
-Panie Owens, na dole czeka na pana jakiś starszy jegomość który twierdzi że pana zna-powiedział właściciel z lekkim ukłonem.
-Ciekawe kto to może byż-pomyślał Aleksander
-Powiedz mu że zaraz będe na dole- właściciel wyszedł.
Aleksander wziął swoja lire i zszedł na dół ciekawy kto to może być i czego od niego może chcieć.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Litlle Hillway / Anglia Empty
PisanieTemat: Re: Litlle Hillway / Anglia   Litlle Hillway / Anglia Icon_minitimeWto Sie 18, 2009 5:10 pm

OOC:
ja nie wiedziałam, że nadal chcesz u nas grać, bo widziałam cię na SS Legends

Saga widzę, że o tobie zapomniał więc ja coś może wymyślę, albo go pogonię do zobienia jeszcze jednego npc'a w jego evencie

ah, musze dodać, iż normalnie admini nie ingerują w fabułę na forum (zwłaszcza innych frakcji) jeśli nie ma eventów i misji
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Litlle Hillway / Anglia Empty
PisanieTemat: Re: Litlle Hillway / Anglia   Litlle Hillway / Anglia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Litlle Hillway / Anglia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: IV ERA-
Skocz do: