Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wioska

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Wioska Empty
PisanieTemat: Wioska   Wioska Icon_minitimeSro Cze 17, 2009 10:14 pm

Żyjące w symbiozie z świątynią miejsce leżące na
jej pograniczach, niedaleko bariery chroniącej świątynię, żyją tam
zwykli ludzie.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeSro Cze 17, 2009 10:24 pm

Wrócił do wioski swoim normalnym tempem, nie przepadał przebywania tutaj bo było zbyt tłoczno. Trudno było mu się tu odnaleźć, za dużo hałasu i przepych, zwolnił trochę tempo by na nikogo nie wpaść. Kierował się do głównej części wioski by posiedzieć na ławce.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 1:05 pm

-Uważaj jak chodzisz!-krzyknął rosły mężczyzna potrącając biednego ślepca jednocześnie.
Następnie od tak po prostu go ominął jak gdyby nic się nie stało.Jeszcze odwrócił się na moment i spojrzał kątem oka na chłopaka.
-Tacy jak ty...powinni siedzieć w domu...
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 4:20 pm

Skupił swoje zmysły na mężczyźnie i skierował głowę tak jakby chciał popatrzeć na niego.
- Przepraszam, nie zauważyłem pana. Proszę o wybaczenie, poza tym.. nic panu się nie stało więc nie ma sprawy. Taki rosły mężczyzna jak pan napewno nie odczuł zderzenia ze mną. Stał tak czekając na odpowiedz osiłka nie mając pewności czy nie będzie musiał uniknąć zaraz ciosu.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 4:35 pm

-Masz szczęście...-powiedział cicho pod nosem spoglądając jeszcze na młodzieńca.
Zrobiła jeszcze kilka kroków i przystanął.Następnie odwrócił się w jego stronę oraz przyjmując dość poważny ton zbliżał się do młodzieńca.
-Ja Cię chyba gdzieś już widziałem...nie jesteś stąd prawda??-rzekł lekko rozkładając ręce.
Wioska Npc38
Chwilkę później blond włosy mężczyzna zarzucił odstający kosmyk włosów na bok.Cały czas nie odciągał brązowych włosów od młodzieńca jakby chciał poznać jego wszystkie tajemnice.Liczne tatuaże na twarzy zapewne świadczą o tym że jest potężnym wojownikiem.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 4:40 pm

- W pewnym sensie jestem stąd, wychowałem się tutaj... mieszkam od 10 lat w Grecji i Wielki Mistrz mnie nauczył wszystkiego co umiem... Tzn żyć w miarę normalny człowiek. Pochodzę z Chin. Uśmiechnął się do faceta jednak nie wiedział czy zauważy to czy w ogóle patrzył w jego stronę.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 8:11 pm

-Rozumiem...-rzekł odrobinę spokojniejszym tonem potężny mężczyzna.
Jednak nic więcej nie odpowiedział młodzieńcowi.Skrzyżował swoje dłonie i zbliżył je do klatki.Lekko opuścił głowę na dół oraz zamknął oczy.
"Wielki Mistrz poświęcił Ci tyle uwagi...a pierwszy raz Cię widzę na oczy..."-pomyślał jednocześnie "budząc" się.
Następnie zbliżył się do Hikaru jeszcze bliżej i z odrobinę głupkowatym uśmieszkiem rzekł w jego stronę.
-Nie wierzę Ci...myślę że nie powiedziałeś mi całej prawdy-zagrzmiał pod koniec zdania jego gruby głos.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 8:21 pm

- Nie mam powodu się spowiadać komuś z mojego życia. Nie musisz wierzyć w moje słowa jednak mówię prawdę. Chcesz mi coś jeszcze powiedzieć ? Czy mogę odejść ? Mówił spokojnym tonem nie można było żadnego napięcia wyczuć w jego głosie, nie miał czego się obawiać. Wiedział na co go było stać i wiedział co mógł zrobić w razie potrzeby. Potem dodał. Możliwe, iż nigdy mnie dotąd nie widziałeś ponieważ rzadko odwiedzam wioskę. Zazwyczaj jestem w Sanktuarium i trenuję walkę.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 8:32 pm

Całość wypowiedzi młodzieńca nie zrobiła jakiegoś piorunującego wrażenia na mężczyźnie.Dodatkowo..jeszcze lekko ziewną na te słowa.Jednak ostatnie zdanie wreszcie przykuło uwagę umięśnionego wojownika.
-Trenujesz walkę??.Ty??-rzekł prawie że ironicznym tonem.
Następnie ominął młodzieńca i lekko przekrzywiając głowę dodał.
-Jeszcze jesteś taki odważny to choć ze mną...arena to moje stanowisko pracy...-rzekł chyba wystarczająco wiele aby młody wojownik mógł zrozumieć jego zamiary.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 8:37 pm

- Trenuję walkę. Rozumiem, że chcesz zobaczyć co potrafię ? Hmm... Orcus mówił mi żebym nie pokazywał na co mnie stać jeśli nie zajdzie potrzeba... Ale zgoda. Chcę się rozerwać a od dawna nie trenowałem. Pójdę z Tobą. Prowadź. Poszedł za nim gdzie tylko go prowadził. Znał arenę, nie raz tam już walczył z nauczycielem swoim jednak obawiał się trochę walki z tym osiłkiem.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 12:49 pm

Wrócił do wioski powolnym krokiem. Dużo czasu mu to zajęło, był bardzo zmęczony. Ledwo doszedł do gospody i tam usiadł zamówił coś na odzyskanie płynów, gdy go dostał powoli sączył napój. Z każdym łykiem siły mu wracały a ból mijał. Po wypiciu zapłacił i wyszedł z gospody, był już trochę w lepszym stanie. Poszedł już pewniejszym krokiem do swojego domu.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 12:43 pm

OCC:
Zmuszona niekompetencja Neo jako admina przenoszę temat 'wioska' na tereny jemu właściwe - POZA barierę i tereny wewnętrzne Sanktuarium

temat ten złamał zasady Sanktuarium:
"* Wioska NIE leży na terenie Sanktuarium, znajduje się ukryta w Terenach Skalnych poza barierą. Osoby spoza świątyni nie są tam uważani za intruzów Sanktuarium."
"* Uczniowie z świątyni po samowolnym pojawieniu się w Wiosce uznawani są automatycznie za zbiegów."
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitimePon Sty 11, 2010 11:21 pm

Alex spacerowal spokojnie uliczkami wioski podziwiajac jej uroki.
Chłopak odkąd tu trafił cenił sobie bardzo spokojny tryb życia oraz prostotę ludzi mieszkających w wiosce,która przez długi czas była jego domem.Teraz przyszedł jednak czas opuścić to miejsce i wrócić na szlak który Alex obrał dawno temu a z którego zboczył na długi czas zatracając sie w alkoholu i mrocznych wspomnieniach.

"A wiec to konie...nie to dopiero początek"-pomyslał mijajac domostwa.Wiedział ze bedzie za nimi tesknil lecz wiedział również że ściażka która zamierza obrać na nowo byla mu pisana od dnia narodzin.

-A wiec witaj Sanktuarium!Czas spełnić swoje marzenia-powiedział dziarsko sam do siebie ruszając w drogę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wioska Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wioska
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wioska
» Wioska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: IV ERA :: GRECJA - ATTYKA-
Skocz do: