Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kryształowa Świątynia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Kryształowa Świątynia Empty
PisanieTemat: Kryształowa Świątynia   Kryształowa Świątynia Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 8:45 pm

Wchodząc do świątyni Saga od razu skierował się do głównej sali. Gdy tam doszedł zauważył potężne wrota. Podszedł do nich i dostrzegł wyryte w krysztale trzy znaki. Wyciągnął woreczek i wysypał jego zawartość na dłoń. Były to kawałki trzy kawałki kryształu. Po umieszczeniu ich w odpowiednich miejscach wrota otwarły się. Pomieszczenie, które znajdowało się za nimi było małe a w jego środku znajdowało się podwyższenie z kryształu na którym znajdowała się szkatułka. Saga zabrał ją i opuścił świątynie.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Kryształowa Świątynia Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowa Świątynia   Kryształowa Świątynia Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 9:46 pm

Jak Saga dotknął tylko szkatułkę pojawił się Rushifua, zgniutł kryształ Kronosa.
-Niech Piekielne Struny cię pochłoną.- Rushifua zaatakował wściekle, Saga przeleciał, przez kryształową ścianę i upadł.- To zabrnęło za dalekko Sago, w tej chwili Afrodyta traci swą boskość.- Rushifua podniósł kamień Afrodyty z ziemi, który wypadł ze zbroi Sagi.- Czas, już nie ma dlamnie znaczenia i to tylko przez twoje ślepe ufanie rozkazą, nie przyszedłem tu się z tobą kłócić, czy bić, tylko po szkatułkę, odzyskałem ją, a wasz plan przestał się liczyć...
Rushifua obrucił się do Sagi plecami.
-Mam nadzieje, że ta strata nauczy, nie macie prawa burzyć starych porządków, ani atakować kogokolwiek, każdy rycerz ma bronić swojego boga i jego krain, tak jak złoci rycerze Ateny, Generałowie Posejdona, Anioły Artemidy, Muzy Apolla, Miedziani Rycerze Aresa, Platynowi służyć Lucyferowi. Przykro mi że muszę tak postępować, sam musiałem złamać jedno z praw bogów, ale zmusiłeś mnie do tego.- Rushifua płkała, ciężkie łzy spływały z jego twarzy.- Żegnaj Sago i pamiętaj wojna może być rozegrana tylko honorowo, wiem, że jeszcze dziś zabijesz mojego brata i nie przeszkodzę ci w tym, ponieważ tak jest prawo czasu miałem wybur pomiędzy bratem a tą szkatułką. Mój brat zrozumie to poświęcenie, bo tylko w ten sposób mogę uratować ludzkośći podanych Ateny. Żegnaj
Powrót do góry Go down
 
Kryształowa Świątynia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: