Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Syria

Go down 
AutorWiadomość
wolek

wolek


Dołączył/a : 13/12/2008
Liczba postów : 74

Płeć : Male

Syria Empty
PisanieTemat: Syria   Syria Icon_minitimeSro Mar 25, 2009 9:37 pm

Ahmed siedział pod drzewem daktylowca, patrząc w dal na swą wioskę.
-Dlaczego uciekłem tym Grekom? Postradałem zmysły? Jaka przyszłość mnie teraz czeka? Czy ja również mam walczyć przeciwko chrześcijanom? Dlaczego taki los mnie prześladuje?- zadawał sobie samemu pytania. Nie znał na nie odpowiedzi, chodź próbował znaleźć chociaż cień szansy na nie.
Nagle na jego głowę spadł owoc daktylowca. Wziął go w ręce, popatrzył się na niego i stwierdził:
-Więc ja jestem na razie jak ten mały daktyl. Gdybym go położył na piasku i zostawił, zasypał by go. Tak samo jest i ze mną. Muszę sobie dać radę, bo jest szansa na to, by z jednego małego daktyla wybił się w przestworza daktylowiec. Ja również mam takie zadanie, od dziś, od tejże chwili. Moim przeznaczeniem jest stać się potężnym wojownikiem, jedynym assasynem, który osiągnął chwałę i szczęście. Jednakże najpierw muszę się przygotować do kolejnej podróży, podróży do wielkości.- postanowił młodzieniec i przeniósł swój wzrok na piaski pustyni otaczającej jego wioskę, gdzie poprzez skwar jechała w stronę Al Ghazali karawana kupiecka z Damaszku.
Powrót do góry Go down
wolek

wolek


Dołączył/a : 13/12/2008
Liczba postów : 74

Płeć : Male

Syria Empty
PisanieTemat: Re: Syria   Syria Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 1:56 pm

-Wszystko dobre, ale mało. Szkoda, że nie kupiłem więcej tych bażantów od kupców z Damaszku. Wtedy mógłbym dzisiaj jeszcze więcej pojeść mięska.- stwierdził Ahmed, po czym wstał, wyszedł przed swój namiot i zaczął rozmyślać:
-Jejku, jaki ja byłem głupi, mogłem nie uciekać. A teraz? No, mogę wyruszyć jeszcze raz do tej Grecji, mam mapy i potrzebne przyrządy, dobrego wielbłąda i bukłaki napełnione wodą. Oby Allah się nade mną zlitował i w spokoju pozwolił mi podróżować do Aten. Tylko co ja im powiem? A w ogóle czy odnajdę swego mistrza? Co on tam teraz robi?- zapytał sam siebie Ahmed, po czym zaczął przygotowywać się do podróży. Po jakimś czasie wsiadł na swego wielbłąda, zakrzyknął do rodziców:
-Nie martwcie się o mnie, w końcu amulet i Prorok mnie chronią! Dbajcie o siebie, a Niebiosa niech nie szczędzą wam łask za wychowanie mnie! Żegnajcie!- i pomknął w kierunku wybrzeży Morza Śródziemnego.
Powrót do góry Go down
 
Syria
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: IV ERA-
Skocz do: