Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac Pałacowy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Plac Pałacowy Empty
PisanieTemat: Plac Pałacowy   Plac Pałacowy Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 7:32 am

Wychodząc z pałacu Saga zobaczył wielu ludzi tłoczących się na placu,którum właśnie się znalazł.Odszukał wzrokiem jakiegoś podwyższenia po czym na nim stanął i zaczął mówić:
- Mieszkańcy Asgardu słuchajcie mnie uważnie.
Wszyscy ludzie zatrzymali się i zaczęli słuchać a Saga kontynuował:
- Kapłanka Hilda Polaris sprzedała was.
- Jak to ? - zapytał ktoś z tłumu.
- Wszyscy zginiecie.Lecz nim już umrzecie będziecie cierpieć z powodu straty w rodzinie.Umrą wasze dzieci,rodzice,bracia,siostry i wy.Będziecie cierpieć i ginąć za Sanktuarium , któremu sprzedała się wasza kapłanka.
Wy będziecie umierać a oni będą beztrosko żyli.W tej chwili w pałacu kapłanki znajduje się rycerz Sanktuarium.Targ o wasze życie dobiega końca.Jeśli nic nie zrobicie czeka was śmierć.

Ktoś z tłumu krzyknął :
- Kapłanka musi nam to wytłumaczyć !!

Po czym mieszkańcy ruszyli pod pałac Hildy.Saga stał i powiedział do siebie:
- Jak sobie poradzisz z tym kapłanko.
Po chwili Saga opuścił Asgard.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Plac Pałacowy Empty
PisanieTemat: Re: Plac Pałacowy   Plac Pałacowy Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 7:45 am

-Nie słuchajcie go dobrzy ludzie.- Rushifua wyszedł za kolumny w Platynowej Zbroi jego światło rozbłysło.- Atena zawsze będzie opiekunką ziemi, i was też dotyczy ta opieka. Macie przed sobą Generała Posejdona, który dla własnych cełów chciał podburzyć was, przeciw waszej księżniczce, czy nie przyjeliście waszego smutnego losu dla dobra całej planety. Oto ja Rushifua obrońca Ateny chylę, przed wami swoją głowę.- Rushifua upadł na kolano i schylił nisko głowę.- Toi wy jesteście najwaleczniejszym narodem, od którego zależy pokuj na ziemi, to wy wierni Odyna zasługujecie na podziw i prawdziwą cześć, To że Hilda Polaris pragnie pokoju z Ateną, wynika tylko z prawości ich serc i miłości do wszystkich lódów świata, a przedewszystkim do was obrońcy pokoju.
-Co ty możesz wiedzieć o życiu na tej jałowej pustyni?- Krzyknął ktoś z tłumu.
-Widzę ojców moich, braci i siostry, którzy po wietczność będą się szczycić mianem bochaterów w Walhali.- Tłum zdumiony na te słowa zmilkł i powtórzył je głośno.-Wychowałem się na fiordach północy, dzień w dzień czując zimno i głód, jaki panuje w tym kraju.- Powiedział z pokorą Rushifua.- Ale i tak nie zaznałem bólu i cierpienia tych stron świata, jesteście odważni i mężni, że żyjecie tu, wlczycie z klimatem i nie uskarżacie się na los. Za to jestem wam wdzięczny, i jeśli przyjdzie taka pora, rycerze Świątyni przyjdą wam z pomocą.
-On mówi prawdę.- Powiedział kobieta na przedzie tłumu, Rushifua przez chwilę myślał że to Alegoris, ale przewidział się.- Jak mogliśmy zwątpić w naszą panią, To Posejdon jest naszym wrogiem.
-Sago co się z tobą stało?- Rushifua zaczął płakać i odchodzić.- Co się stało, z rycerzem którego znałem?
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Plac Pałacowy Empty
PisanieTemat: Re: Plac Pałacowy   Plac Pałacowy Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 9:36 pm

Camus wszedł na plac, gdzie czekał już Omen...
- Muszę Ci przyznać, że dobry plan wymyśliłeś...
Camus razem z Omenem wychodząc z placu powiedzieli: Czas wykonać Naszą misję... Camus na końcu rozmowy dodał
- Czas nad tym zapanować....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Pałacowy Empty
PisanieTemat: Re: Plac Pałacowy   Plac Pałacowy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac Pałacowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plac
» Plac
» Plac
» Plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: