Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kryształowa Jaskinia(Dom Omena)

Go down 
AutorWiadomość
Omen
Gość




Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Empty
PisanieTemat: Kryształowa Jaskinia(Dom Omena)   Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 2:41 pm

Odkąd rycerz Delta(Omen) wrócił do Asgardu stał się samotnikiem.Przesiadywał w swej Jaskini dni i noce.Miał już tylko ochotę na dobrą walke.Ta jaskinia była jak pułapka zastawioną przez pająka na muchy.Lecz ta pułapka była przeznaczona dla ludzi a także rycerzy.Odkąd spodkał się z Ateną we własnej osobie, jegu umysł podzielił się na dwie różne strony.Dobra część umysłu już coraz bardziej słabnie z potęgi tej złej.Co noc słyszy się tylko jak w z Jaskini dobiega głos Omena - ( Nature Unity ! ), oraz piękne barwy szlachetnego kryształu zwanego Ametystem.Pewnego dnia Hilda wybrała się do jego domu.Chciała mu nawet pogratulować za wystrój jego domu.Lecz tu nagle spadł na nią Wielki Ametyst(Pułapka zastawiona na każdego kto się waży wejść do jego jaskini).Omen natychmiast zareagował.Właściwie to była dobra część jego umysłu.Rycerz podbiegł do niej z prędkością światła i urzył - (Ametyst Shield).Ametyst spadjący na Kapłankę nie trafił jej dzięki refleksowi Omena.
-Omenie co to ma znaczyć?! Natychmiast musisz mi to wytłumaczyć...-rzekła głośno Hilda
-To jest pułapka na przeciwników którzy są przeciw mnie.Ostatnio narobiłem sobie wrogów...-Omen zaczął kłamać,ponieważ nie chciał powiedzieć o tym co dzieje się z jego umysłem.
-A więc dobrze i pamiętaj...bądź czujny...-powiedział a potem wyszła z komaty.
Omen zaczął tracić kontrole nad swym umysłem i zaczął gadać sam do siebie...* Hahahahahaha....następnym razem już nie ucieknie przed ostrzem Ametystu *-potych słowach zrobiło się cicho w jego jaskini.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowa Jaskinia(Dom Omena)   Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Icon_minitimeNie Kwi 15, 2007 12:50 pm

-Ach nie ma to jak w dom...-Omen nie dokończył słowa i padł na ziemie.Wyglądało na to że coś zabija go od środka.
-Co za ból!-Omen zaczął tarzać się na ziemi.Nagle zaczął gadać sam do siebie.Lecz to było troszke dziwne.
-Myślałeś że się mnie pozbędziesz tak?-powiedział Omen
-To ty...aaaaaaa-ciągle krzyczał
-hahaha będziesz cierpiał tak jak ja kiedy mnie pokonałeś!-rzekł sam do siebie.
-Więc wyjdz z mojego ciała!...i...zmierz się ze mną!-powiedział
-hmmm-myślał-A jęsli wygrasz?-zapytał
-To opuścisz moje ciało!
-Hmm a jeśli ja wygram?-dopytywał sam siebie
-Nie będe się bronił a ty opanujesz do końca moje ciało-powiedział-Umowa stoi?
-Zgoda.Chodź na Lodowiec tam pokaże ci co potrafie...-wyszedł
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowa Jaskinia(Dom Omena)   Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Icon_minitimeNie Kwi 15, 2007 12:55 pm

Camus wszedł do domu Omena....nie zastawszy nikogo powiedział* znowu te kilka minut mnie dręczy...dar malkava czasem bardziej przeszkadza niż pomaga* po chwili koncentracji powiedział* widzę, że jest na lodowcu walczy z kimś....tylko nie wiem z kim....muszę tam być*
Camus pobiegł na lodowiec....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowa Jaskinia(Dom Omena)   Kryształowa Jaskinia(Dom Omena) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kryształowa Jaskinia(Dom Omena)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaskinia
» Jaskinia Strachu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: