Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pola Błogosławionych...

Go down 
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Pola Błogosławionych... Empty
PisanieTemat: Pola Błogosławionych...   Pola Błogosławionych... Icon_minitimeWto Kwi 10, 2007 8:31 am

Alegoris powoli wyszła z barki, na kwiecistę pola, spojrzał w słońce i połała w jego kierunku pocałunek.
-To dla ciebie Rushifua synu Apolla...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Pola Błogosławionych... Empty
PisanieTemat: Re: Pola Błogosławionych...   Pola Błogosławionych... Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 6:54 am

Zwiwna postać Serafina Harfy powoli przeszła przez Straż Elizjum, odrazu zobaczył Alegoris.
-Alegoris, moja pani.- Powiedział Rushifua.
-Mój chłopcze, mój drogi chłopacze.- Alegoris spojrzała w niebo.- Masz wrócić do Ateny, zrozumiałeś.
-Jeszcze nie teraz, jeszcze nie teraz.
-Mam coś dla ciebie, zabierz to stąd puki nie jest za pozno.- Alegoris podała Rushifua medalion zmiany postaci.- Zabierz go jak najdalej.
Powrót do góry Go down
 
Pola Błogosławionych...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pola Elizejskie
» Pola za miastem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: