Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Empty
PisanieTemat: Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...   Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Icon_minitimeWto Sty 20, 2009 3:11 pm

Witam wszystkim, a zarazem żegnam. Chociaż i tak mnie cały czas nie ma :-(, służba Ojczyźnie nie stety jest zbyt pochłaniająca. Więc nadszedł czas podsumowania, które oznacza zerwanie gry na forum. Niestety Żegnajcie.

PS Prośba do adminów nie likwidujcie mi konta
PPS będę do was wpadał od czasu do czasu jak czas pozwoli (Tzn między poligonem a zajęciami na uczelni)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Empty
PisanieTemat: Re: Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...   Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Icon_minitimeWto Sty 20, 2009 3:58 pm

Szacunek dla ciebie Rushuifua, choć nie mieliśmy okazji bardziej ze sobą pograć na forum. Powodzenia w życiu osobistym i odwiedzaj nas czasem. pozdro:)
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Empty
PisanieTemat: Re: Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...   Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Icon_minitimeWto Sty 20, 2009 5:33 pm

Ru, to forum przetrwa i czas twojej służby, chyba że planujesz tam całe życie spędzić
więc może nastanie dzień, że do nas wrócisz na stałe, choć już nie jest pewne, że jako admin aktywny - gdyż za dużo będziesz miał wtedy do odrobienia zaległości bo będzie już system dopracowany w 100% i będą liczne dodatki ;D

mowie 'do zobaczenia' i nie daj się im!
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Empty
PisanieTemat: Re: Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...   Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 11:41 am

Nie daje się i zaglądam aby nie mieć zaległości. Staram się pośród całej wiedzy wojskowej przyswoić sobie nowy system gry.

Tylko nie wiem czemu moi ludzie nazywają mnie "największym ch** w jednostce", to przykre bo jeszcze nie pokazałem na co mnie stać...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Empty
PisanieTemat: Re: Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...   Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Icon_minitimePią Mar 26, 2010 10:58 pm

Okej proszę państwa skończył się najgorszy okres każdego rekruta szkoły wojskowej, więc uzysławiam wam swój nieodwracalny powrót?? Tak, pewnie definitywnie tak!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Empty
PisanieTemat: Re: Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...   Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Taka mała prawda, którą wszyscy wiedzą ale nie została...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: