Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nasi Bogowie ;)

Go down 
+3
Miniman
Saga
LoRo1987
7 posters
AutorWiadomość
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 2:19 pm

Tak sie zastanawiam... Mamy Hildę, mamy Posejdona i Hadesa... Ale zastanawia mnie jeden Bóg... Jakim bogiem jest na naszym forum... Miniman :D?

Oświeci mnie ktoś :D? A i btw gratsy Mini Ubóstwiony zostałeś
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 4:31 pm

Mini został zdebóstowiony.
Pomału zaczyna mnie denerwować Mini zdejmowanie ci non stop boskiego koloru więc dla dobra mojego i twojego więcej tego nie rób.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 6:06 pm

Eh a szkoda Wyglądał dość ciekawie Temat w sumie można nawet wywalić chyba że Mini zamierza powrócić
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 6:44 pm

No widzisz Sago, moja boskość została dobrze przyjęta ^^ Nie rozumiem, czemu mi to zabierasz, dobrze to wygląda, nikogo nie zabiłem, nie zjadłem, jestem dobrym bogiem.
Myślę, że Sakra Silver Domon i Nika nie robili by z tego problemu ^.^
Powrót do góry Go down
Eru

Eru


Dołączył/a : 05/01/2009
Liczba postów : 85

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 7:22 pm

Zostań Aresem...Albo nie bo to niedobry bóg.
Może Dionizos, dodasz zbroje Fauna, zbroje Driady i zbroje Poetki z Lesbos do swej frakcji i będziesz rozwoził wino i kolorowe drinki po innych świątyniach .
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 8:19 pm

ja coś Nice o frakcji Dionizosa sugerowałam ale nie popiła do pomysłu i stwierdziła, że coś ze wschodem wymyśli

a co do Mini, on jest raczej personifikacją Hypnosa, który ciągle śpi w swoim domostwie, póki ktoś go nie zbudzi XD i nie weźmie się za pracę, po to by z powrotem wrócić do drzemki
choć kto go tam wie XD

aha.. Ares taki zły to nie jest XD tylko trochę rozbrykany, nieopanowany i agresywny - ale mamusi pomagał, więc dobre dziecko
nie to co taki palant jak Zeus XD
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 8:22 pm

Ta taki stary drewniany wóz dostawczy jak lodziarka napędzany 4 koniami mechnicznymi :P.A na nim wielka tablica z napisem "Wino i Zimne Drinki Zapraszamy".;)
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 8:26 pm

Sakra cholera, czy Ty masz kamerę u mnie na chacie że wiesz co ja całymi dniami robię -.-? xD
Co do frakcji, to jak już się obudzę, to pomyślę nad tym ;]
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 9:19 pm

Ale ja nie jestem ani Sakra ani Silver ani Domon ani Nika.
Jeśli zaczniesz grać na forum jako jakiś bóg to proszę bardzo ale póki nie to na mojej zmianie takie rzeczy nie przejdą.
Czy ty dodając się do boskiej grupy dowartościowujesz się czy też może to jakaś aberracja ?
I wypraszam sobie posądzanie o to ,że nie licze się z twoim zdaniem i uważam cię za 0.
Pisząc takie rzeczy chcesz zrobić z siebie męczennika ?
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 9:54 pm

Tak Sago, rozgryzłeś mnie, jestem niedowartościowanym dzieckiem, które zagraniami tak debilnymi próbuje się dowartościować, po prostu.. Cały mój spisek został odkryty, powiedz, jak ty to robisz? Nikt przez całe moje życie tego nie odkrył... Nie wiem... Może Ty powinieneś być w grupie bogów, czytasz w myślach, wyprzedzasz moje ruchy, wiesz co mówiłem, co powiem, co zrobię... Nie... Ja w to nie wierzę....
A co do tego, że masz mnie za zero, to Sago, bądźmy szczerzy.
A pisząc takiego głupoty nie chcę zrobić z siebie męczennika, bo mnie to kompletnie nie pasi, znacznie wolę męczyć innych, po prostu, chcę i nikomu nie wadzę, tylko Tobie, czy to o czymś nie świadczy?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 9:59 pm

Ach ten twój sarkastyczny ton wypowiedzi.
Pokaż mi dowód ,że uznaje cię za zero oraz ,że mi wadzisz.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 10:37 pm

dzieci
jak się kłócić to robić to z głową XD
weźmy na przykład moje rozmowy z Ru, bądź Sagą XD
Saga, kiedyś ci to lepiej wychodziło
a tu się o coś takiego czepia ktoś kto spuścił meteor do wanny WM :] huhu.. ciekawe
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 10:40 pm

Zestarzałem się
A tamto to było na nowy rok
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeSro Sty 07, 2009 7:42 am

Ale ja popieram Sakre te wasze przekomarzanie się wygląda nawet słabiej niż przepychanki słowne w przedszkolach Wysilić się troche co
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeSro Sty 06, 2010 7:50 am

A stary król siedzi na tronie przypatrując się krwawej rzeźni na sali, mrucząc pod nosem:
-Jak dzieci, jak dzieci...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeSro Sty 06, 2010 9:29 am

A stary grabarz stoi nad pustym niedawno co wykopanym dołem i szepcze z przekąsem pod nosem :
- Co to za odkopywanie rocznych tematów ?
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeSro Sty 06, 2010 10:28 am

Młoda asystentka archeologa wymachuje notesikiem:
- Mamy! Dokopaliśmy się! Tu na pewno znajdziemy grób plemienny starożytnych administrów!
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 12:38 pm

Pan Archeolog przychodzi pykając drewnianą fajkę i spojrzał przez ramię asystentki.
-To naprawdę interesujące.- Profesor wskazał Automat Kałasznikowa model 47.- Całkiem współczesny ten grobowiec, interesujące.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimePią Sty 08, 2010 2:58 pm

Niezadowolony z takiego tłumu ludzi grabarz splunął na ziemię po czym przywalił asystentce archeologa z łopaty w tył głowy tak , że ta wpadła do dołu. Dopiero teraz na twarzy siwego jednookiego starca pojawił się lekki uśmiech. Jego jednookie spojrzenie padło teraz na głównego archeologa.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitimePią Sty 08, 2010 9:06 pm

Asystentka zamachała rękoma próbując zachować równowagę, lecz bez powodzenia.
W chwili nagłego instynktu jej dłoń uchwyciła poły fartucha archeologa wciągając go za sobą do dołu.
- x.x~~

/BACH/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nasi Bogowie ;) Empty
PisanieTemat: Re: Nasi Bogowie ;)   Nasi Bogowie ;) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nasi Bogowie ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: