Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Minosa

Go down 
AutorWiadomość
Sorento
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeWto Kwi 10, 2007 7:46 am

Już czas spectranie abyśmy wszyscy razem zaatakowali Sanctuarium, aby wypełnić wolę Hadesa. Ci którym nie zabraknie odwagi niech do mnie przyjdą...
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 11:39 am

Jestem bogiem, ale i tak sie pod tym podpisuje - na twarzy Thanatosa pojawił sie specyficzny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 12:24 pm

Zlotowlosy Hypnos zglasza sie
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 1:30 pm

Thanatos zaczął sie przyglądać pomieszczeniu, w którym sie pojawił razem z Hypnosem po czym z wciąż nieznikającym uśmiechem z twarzy spojrzał na sędziego zmarłych- słucham Cie Minosie, cóż to za plan wymyśliłeś, który by przyniósł chwale naszemu panu Hadesowi.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeCzw Kwi 12, 2007 3:09 pm

Nasz Pan, jest osłabiony po walce z Lucyferem i jego rycerzami. Rushifua, który wykradł dusze Alegoris, został wybrany przez Lucyfera na Rycerza Upadłego Serafina Harfy i chyba Sahka wątpi w jego lojalność, musimy ją podłudzić, aby Rushifua został wyrzucony z świątyni, najlepiej by było, gyby ktoś się w niego wcielił i zaatakował świątynie wraz z nami. Istnieje pewien artefakt, który pozwala zmieniać postać w dowolną, znajduje się on w posiadaniu Alegoris, która jest w Elizjum, gdy go zdobędziemy, jeden z nas zmieni się w Rushifua i zaatakujemy świątynie w ten sposób, Sahka wygna Rushifua od Ateny, a my będziemy mieli wolną drogę do niego, samotny nie pozostanie głuchy na naszą propozycję... Thanatosie ty zajmij się Alegoris.
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeNie Kwi 15, 2007 4:32 pm

W chwili zakończenia przedstawiania planów przez Minosa do pomieszczenia wszedł Radamanthys z dziwnym uśmieszkiem na twarzy. Podchodząc do Hypnosa, Thanatosa i Minosa powiedział, "podsłuchiwałem wasza rozmowe i stwierdziłem iż dołacze sie do waszego planu ponieważ od dawna sądziłem że należy zaatakować Sanctuarium"
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimePon Kwi 16, 2007 3:04 pm

Czy nikt, nie nauczył tego spectrana iż nie ładnie podsłuchiwać i to w dodatku swoich?
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimePon Kwi 16, 2007 3:10 pm

Nie czas na kłótnie drogi Hypnosie. Teraz najważniejsze jest wykonać rozkaz Hadesa i zaatakować Sanctuarium, na tym musimy skupić całą uwage
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimePon Kwi 16, 2007 3:13 pm

Nagle rozległ sie smiech Thanatosa - Wy sie chyba nigdy nie zmienicie. W każdym bądź razie rad jestem Wyvernie iż przylanczasz sie do nas. Twa pomoc na pewno sie przyda.
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimePon Kwi 16, 2007 3:20 pm

Oczywiście że tak Thanatosie. Połączonymi siłami napewno spełnimy wole naszego wielkiego pana Hadesa
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimePią Kwi 20, 2007 11:44 pm

A więc drogi jakie zadania są zarezerwowane dla mnie ?
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 12:46 pm

- Zaczekajcie, coś mi tu nie pasuje - Thanatos chwilkę się zastanowił, po czym wyszedł z pokoju, kiedy wrócił trzymał w dłoni dwie dość duże zwinięte kartki papieru. Podszedłszy do stołu, który stał koło Minosa. Rozłożył je. Były to dwie mapy. Jedna mapa Hadesu i druga mapa świata słońca z zaznaczonymi świątyniami bogów.
- Słuchajcie według słów Minosa, aby pokonać Lucyfera musimy najpierw go wygonić ze świątyni a potrzebny nam do tego przedmiot ma Alegoris, wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że mamy tu nie ścisłe informacje o tej kobiecie. Jedna z nich brzmi, iż znajduje się ona w Elizjum – Wskazał palcem na małą jasną plamkę za Giudecca na mapie Hadesu - Druga zaś mówi, iż została ona porwana przez tego robaka Rushifua. Wobec tego sądzę, iż musimy się rozdzielić, aby sprawdzić obie te informacje.
Ja tak jak już to wcześniej oświadczył Minos udam się do Elizjum. Zaś wy udacie się do świata żywych i wybadacie gdzie Rushifua mógł ukryć Alegoris. Dam wam mapę.
- Jakieś pytania? – Thanatos przejechał wzrokiem po wszystkich obecnych.
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 1:12 pm

Radamanthys usłyszawszy te zadanie nie mając żadnych pytań powiedział - choć nie cierpie przebywać wśród świata żywych to wykonam to zadanie. Zrobie to dla Hadesa naszego wspaniałego władcy - po tych słowach Radamanthys powoli udał sie w strone wyjścia z domu Minosa aż wkąńcu zniknął aby odnalezć Alegoris
Powrót do góry Go down
Hypnos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeSob Kwi 21, 2007 1:33 pm

-A ja co mam zrobic szanowny bracie? Isc z Wyvernem czy masz jakies inne plany?
Powrót do góry Go down
Thanatos
Gość




Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitimeNie Kwi 22, 2007 12:51 am

Hypnos znikną za nim Thanatos zdążył cokolwiek powiedzieć - Memu braciszkowi najwidoczniej sie spieszy, choć muszę przyznać mu racje nie ma co zwlekać. Minosie ty pójdź do pierwszego wiezienia i poinformuj nas jakby coś sie tu działo, lub dowiedziałbyś sie o czymś nowym - po tych słowach Thanatos wyszedł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Minosa Empty
PisanieTemat: Re: Dom Minosa   Dom Minosa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Minosa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: