Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pięć diamętów

Go down 
+3
Xellos
Sakra
Zeus
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:31 pm

Patrick ostro trenował gdy przyszedł do niego Markus pośrednik wielkiego mistrza i powiedział.

- Masz szczęście wielki mistrz powierza ci twoją pierwszą misję. Twoim zadaniem będzie odnalezienie pięciu diamentów które dają moc żywiołów. Wielki mistrz daje ci czas na zebranie drużyny która pomoże ci w tym zadaniu, ale pamiętaj diamenty chce zdobyć Ares bóg wojny który nienawidzi Ateny, dlatego wynajął mrocznych rycerzy którzy będą mieli zdobyć dla niego te kamienie.

- Powiedz mistrzowi że jestem gotów by wyruszyć w tą podróż i zdobyć te diamenty ku chwale bogini Ateny. - odpowiedziałem

- Dobrze więc znajdź drużynę a następnie wstaw się w moim biurze. - nakazał mi Markus i odszedł. Ja zaś zacząłem się zastanawiać kogo wsiąść ze sobą w tę podróż. Wiedziałem że to musi być ktoś komu ufam

---------------------------------------
Przyjmę 3 rycerzy świątyni i 2 złych
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:34 pm

co mamy rozumieć przez pojęcie złych rycerzy?
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:38 pm

ok dobra złych nie tylko mam problem co do rycerzy wynajętych przez aresa
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 3:50 pm

jak juz ogarniecie sprawę przygody to sie zglaszam
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 5:30 pm

ok to potrzeba jeszcze dwóch
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 7:40 am

Jeśli będziesz potrzebował jakiejś pomocy to sie odezwij można powiedzieć że nadaje się na mrocznego rycerza
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 8:15 pm

ok LoRo1987 ale jesteś za duży poziomem mógłbyś się przyłączyć do naszej drużyny
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeNie Lis 09, 2008 10:08 pm

Zgłaszam się - obojętne do której drużyny.
Powrót do góry Go down
Marqess

Marqess


Dołączył/a : 09/11/2008
Liczba postów : 82

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 2:07 am

"-Ja silny,szybki i zręczny Besos z Jarvis zgłaszam swoją kandydaturę."


Ostatnio zmieniony przez Marqess dnia Pon Lis 10, 2008 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 7:46 am

No jasne nie ma problemu Czy zły czy dobry pisze się na to bo chwilowo nie mam żadnej przygody chwilowo a na forum chwilowo jakieś zastoje że nie ma jak się wykazać
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 10:37 am

dlatego majac poziomy 86 i 116 dolaczacie sie do przygody dla osob ponizej 20 lvl?

graty...
NIE DOPUSZCZAM TYCH DWOCH GRACZY
czekamy na osoby o nizszych lvlach
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 11:27 am

dlatego że jest to moja pierwsza przygoda graczy mi wystarczy możemy zaczynać mam prośbe do xellosa aby częściej bywał na foruym
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 12:01 pm

Sakra ja dołączyć chciałem jako gracz pomocniczy a nie jakiś tam power maker który będzie zamiatał przeszkody dla grupy :/ Nie wiem o co się właściwie wściekasz
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 4:28 pm

no tak... jako pomoc możesz i być - ale nie oczekuj za to wtedy jakiś lvl większych
ponadto - od razu po tobie gracz na 116 lvl też chciał wejść do przygody....

Patryk, masz tylko jednego prawidłowego gracza w przygodzie a chciałeś mieć 3 osoby ze świątyni
nie zezwalam na rozpoczęcie przygody póki nie znajdzie się choć jeden inny gracz ze świątyni (gracz o niskim lvl)
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 4:29 pm

ostatnio jestem chyba najczesciej wiec nie bedzie problemow:P:P
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 4:42 pm

teraz to ja juz nic nie rozumiem.....zgody nie ma a przygoda startuje??.....i tak wogole to kto w niej bierze udział??
Powrót do góry Go down
Marqess

Marqess


Dołączył/a : 09/11/2008
Liczba postów : 82

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimePon Lis 10, 2008 8:05 pm

Teraz jest na dwoje. Ja,Patryk i trzeba kogoś szukać xD
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 10:58 am

nie zapominajcie tez o tym ze i ja sie zgłosiłem
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 11:33 am

według mnie wyszło za dużo problemów z tą przygodą dlatego proszę admnina o usunięcie tego temamtu
Powrót do góry Go down
Marqess

Marqess


Dołączył/a : 09/11/2008
Liczba postów : 82

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 12:22 pm

Jakich problemów Jest nas troje. Dalej, złóżmy podanie o pozwolenie na przygodę.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 12:30 pm

OCC;Jeżeli mogę się wtrącić:D

jest to przygodą otwarta(czyli o najmniejszym stopniu trudności) a wy macie małe lvl.Więc ja tutaj nie widzę żadnego problemu.

We trzech możecie przecież grać wówczas rozgrywka bd przepływała szybciej i zwinniej.

Mówię wam to jako doświadczony gracz gdyż brałem udział w wielu przygodach które niestety nie mogły doczekać się końca z powodu graczy którzy nadmiernie opuszczali forum.

więc brać pozwolenie o start i do roboty:D:D
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 12:33 pm

Sakra nie wiem czy zauważyłaś ale robie to dla przyjemności a nie w pogoni za poziomami a napewno przyda się w przygodzie osoba bardziej doświadczona która będzie co jakiś czas ewentualnie rzeczy naprostowywała tudzież w innych pomagała naprowadzić grupę Nie zamierzam robić nic poza tym
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 12:49 pm

ok więc proszę admnia by pozwolił nam zacząć przygodę
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 2:26 pm

Loro, ja czekałam po prostu na graczy o niskich lvl a nie wysokich, którzy po tobie przyszli

zezwalam

Patryk, twoi gracze to Xellos i Marqess
Loro jest ci jako pomoc w grze
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitimeWto Lis 11, 2008 2:40 pm

ok tnx
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pięć diamętów Empty
PisanieTemat: Re: Pięć diamętów   Pięć diamętów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pięć diamętów
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: