Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Piekielna Grota

Go down 
+4
LoRo1987
Neo
Domon Kasshu
Saga
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 04, 2008 9:51 pm

Neo jakby nie pocieszony słowami rycerza bety spuścił głowę w dół.
"A więc to my jesteśmy tymi złymi...
To Sanktuarium powinno polegnąć..."-pomyślał w głębi serca.
Następnie jego aura wzrosła po raz ostatni pewnie na tym świecie.Zbroja oderwała się od niego a poszczególne jej części złączyły się w zbroję raka.
"Wracaj do domu zodiaku mój przyjacielu...tak na prawdę nigdy nie byłem Ciebie godny..."-pomyślał cały czas spoglądając na zbroję.
Również wzrok rycerza nie mógł ominąć Miry która leżała niczego się nie spodziewając.Nawet nie wie że właśnie ktoś oddaje życia dla niej...
"Gdybyś tylko wiedziała
jak bardzo mi na tobie zależy...pamiętaj o mnie.."
Pomyślał już po raz ostatni a następnie błyskawicznie zamknął oczy aby uchronić jedną malutkę łzę przed spłynięciem.
Chwilkę później rozłorzył ręce w stronę Anakina...
-Do zobaczenia w następnym życiu Anakinie...
Powiedział poważnym tonem odliczając tym samym ostatnie sekundy życia...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 04, 2008 10:12 pm

Był gotowy by zaatakować.Spojrzał na rycerza Raka a następnie na Mire.Jego aura po chwili zmalała.
- Heh - wydał odgłos jakby sam do siebie.
Następnie podszedł do Miry i podniósł ją.Niosąc ją na rękach podszedł do Neo.
- Jeśli naprawdę coś do niej czujesz zrezygnuj ze służby w Świątyni...zrezygnuj z bycia Złotym Rycerzem....weź ją i zabierz gdzieś daleko...z dala od Sanktuarium , Asgardu i wszystkiego co wiąże się z byciem rycerzem....zacznijcie nowe życie daleko stąd...i nigdy nie wracajcie ani do Asgardu ani Sanktuarium...spraw byś nie musiał być już moim wrogiem a wtedy nie będe musiał cię zabić.
Czekał na decyzje Neo.Sam w sumie nie wiedział czemu daje mu taką szansę.Być może dlatego ,że sam wie co to znaczy kochać a być może dlatego ,że gdyby była tu Padme właśnie takiego zachowania od niego by wymagała.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 7:25 am

Nie był pewien czy zdążył. Wpadł po prostu śladem tych dwóch cosmo do miejsca którego nie znał. Całe szczęście zdążył. Sytuacja nie wyglądała ciekawie.Po raz pierwszy stał pomiędzy dwoma przyjaciółmi. Jednak po chwili zobaczył coś jeszcze gorszego. Teraz wiedział skąd te cosmo tutaj tak bardzo wyczuwalne. Mimo że tętniło bardzo słabo wiedział że Mira żyje. Jeszcze. Obrócił głowę w gniewie i spojrzał na Anakina
-Czy ty jesteś tym który stoi za krzywdą jakiej doznała ta kobieta?Neo jak widać się poddał Twojemu czczemu gadaniu, widać traktujesz tą kobietę, "dziecko" Sanktuarium jako karte przetargową. Jednak tym razem chyba sie nie udało. Będziesz walczył ze mną. A może nawet z nami oboma. I żywy z tego nie wyjdziesz-syknął przez zęby Radamantis, wiedząc że tak właśnie kończy się życie wielkich rycerzy, właśnie gdy walczą o coś na czym im naprawde zależy.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 9:42 am

- Nie powinieneś był się wtrącać Radamantisie Wywerno - rzekł spokojnie.
Następnie spojrzał na Neo
- Nie musisz już podejmować decyzji złoty rycerzu raka.Wiem ,że uznajesz bycie rycerzem za swoje powołanie.Może w sytuacji sprzed kilkuminut podjąłbyś inną decyzje ale teraz wiem ,że pozostaniesz rycerzem.Masz w końcu sposobność pozostać rycerzem i mieć dziewczyne ale mylisz się co do jednej rzeczy.Stracisz ją i to nie śmierć ci ją odbierze tylko ty - zakończył troche dziwnie.
Następnie odszedł na pewną odległość i oparł dziewczyne delikatnie w pozycji siedzącej o ścianę jaskini.Po czym przykucnął i coś bardzo cicho szeptał tak ,że dwójka rycerzy nie mogła tego usłyszać.Gdy skończył szeptać odgarnął grzywke z twarzy dziewczyny i rzekł normalnie
- Będzie z ciebie doskonały Święty Rycerz.
Po tych słowach podniósł się a jego kosmos wzrósł prawie do granic możliwości.Lodowa aura mieszała się z ognistą.Maska zbroi Beta opadła mu na oczy.Gdyby znajdowali się na zewnątrz dostrzegliby że gwiazda Beta świeci nisamowicie jasno.Złożył przed siebie dłonie i rzekł:
- Wedle życzenia Radamantisie.........Great Ardent Pressure !!!
Fala ognia pognała w kierunku Spectrana przybierając kształt ośmionogiego konia galopującego na Radamantisa.
Jego atak został skierowany w Spectrana mimo ,że mógł zaatakować Neo ,który nie miał na sobie zbroi.

OOC:
Obrażenia po ataku - 616 dmg.Oblicz sobie Loro ile przypada na zbroje a ile na ciebie

ZHP - 2107
HP - 1168
MP - 2600
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 11:13 am

Radamantis nawet nie drgnął. Wiedział że skoro tak to wszystko wygląda to nie ma większego sensu rozmawiać tylko zabić Anakina tak szybko jak to tylko możliwe i zabrać Neo i Mirę stąd. Radamantis skupił swoje cosmo na tyle by zaatakować jednak po chwili Rycerz Asgardu zaatakował tak więc jedyną opcją było obronić się chwilowo przed atakiem i w stosownej chwili konktratakować.Wyciągnął ręce przed siebie i stworzył barierę. Bardziej martwił się o Neo dlatego też tworząc barierę krzyknął na niego
-Gdzie Twój duch walki co? Gdzie upór którym mnie zarażałeś kiedy oboje byliśmy zwykłymi pretendentami do zbroi? Wstań, przywdziej zbroję i walcz!

Shadow Wall
Koszt: 340MP
Obrona: -100dmg
Anakin paraliż 1 tura

Przyjęte na klate 416dmg czyli: -333ZHP, -83HP

ZHP - 1967
HP - 807
MP - 2150


Ostatnio zmieniony przez LoRo1987 dnia Nie Gru 07, 2008 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 2:43 pm

Reakcja Anakina niezwykle zadziwła rycerza raka...a raczej już byłego rycerza Świątyni.Odrzucająć w chwili śmierci zbroję zdradził Atenę oraz zasady w jakiekolwiek dotej pory wierzył.Chwilkę później odebrał dziwny przekaz.Początkowo nie miał pojęcia do kogo mógłby należeć.Nie zastanawiał się teraz nad tymi słowami...nie ma na to czasu gdyż pomiędzy Anakinem i Radisem rozpoczęła się walka na śmierć i życie.
"Nie chciałem żeby to się tak potoczyło...to wszystko nie tak..."-pomyślał a gniew zaczął w nim z każdą sekundą narastać.
Wkońcu spojrzał na zbroję która "cierpiała" razem z nim a nie powinna.
"Stary dobry przyjacielu...to będzie nasza ostatnia walka...jeszcze raz pozwól mi abym ciebie załorzył.."
Następnie skoncetrował się na swoim cosmosie.Jego aura połączona z żalem oraz gniewem urosła do ogromnych rozmiarów.Wreszcie po krótkiej chwili złota zbroja raka ponownie osadziła się na swoim właścielu...
"Ostatnia walka..."
Jego cosmos po chwili zaczął zmieniać barwę na lekko czerwoną.Cząsteczki ognia jak szalone wirowały w powietrzu.
-Super nova...-powiedział cicho do siebie a jego wzrok utkwił na Anakinie...

OCC:Przygotowanie do Super Novy

ZHP:2500
Hp;1630
MP;2900

Supernova(520mp)
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 9:51 am

Przenikilwe zimno przeszło przez całą jaskinię.Nagle za plecami Anakina pojawił się nieznajomy dla spectrana i złotego rycerza mężczyzna jednak znajomy dla rycerza Beta.Mężczyzna podszedł do Miry i chwycił ją na ręce.Spojrzał jeszcze na Neo i Radamantisa po czym wraz z dziewczyną rozpłynął się tak samo jak pojawił.Przez ciała złotego rycerza i spectrana przeszedł tylko przenikliwy chłód.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 10:05 am

Po tym jak tajemniczy mężczyzna zniknął wraz z Mirą Anakin lekko się uśmiechnął.Nie mógł teraz atakować przez technike zastosowaną przez Radamantisa.
- Mój przyjaciel zabrał ją w bezpieczne miejsce - rzekł po czym kontynuował swoją wypowiedź.
- Ona zostanie Świętym Rycerzem i nic tego nie zmieni.Wątpie ,żeby po tym co pokaże jej mój przyjaciel miała ochote jeszcze kiedyś z wami rozmawiać.Znienawidzi was i jeśli przeżyjecie staniecie się wrogami.Chyba powinienem wam nawet życzyć przeżycia.Jestem ciekaw ,który z was ją zabije.Miała bezpiecznie doczekać końca wojny w lodowej trumnie ale cóż.
Mimo ,że nie mógł atakować jego kosmos coraz bardziej zbliżał się do granic możliwości.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 10:36 am

Cała sytuacja porządnie wkurzała Radamantisa ale to co zaczął mówić Anakin przestało go bawić.
-Najpierw zabiję Ciebie, potem jeśli trzeba będzie cały Asgard by zwrócić wolność Mirze. I nie licz na to że można Nią manipulować. Ma silny i bystry umysł więc sobie poradzi do czasu gdy Ją znajdę i uwolnię ale Ty nie bedziesz miał okazji tego zobaczyć bo zamierzam Cię zabić tu i teraz-rzucił Wiverna do nadal będącego pod wpływem paraliżu Anakina. Mimo że kiedyś byli przyjaciółmi teraz nie poznawał tego człowieka. Wojna naprawde bardzo zmienia ludzi
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 3:48 pm

Cząsteczki cosmosu połączonego z energią ognia coraz szybciej wirowały wokół niego.Temperatura powoli wzrastała do jeszcze większych rozmiarów.Gniew całkowicie już mu przysłonił oczy...
miał tylko przed sobą już Anakina który w tym momencie był bezbronny...
"Zapłacicie mi...wszyscy każdy Asgardczyk mi za to zapłaci..."-pomyślał ściskając pięści i wyciągając ręce wzdłuż siebie...
Energia supernovej którą zaczął kumulować już odrobinę czasu temu wreszcie uzyskała apogeum swojej siły...
Anakin jak i Radamanthis mogli ujrzeć kształtujący się z cosmosu Neo postać raka...strażniak czwartego domu zodiaku...
-Za wszystko co nam wyrządziłeś!!!-krzyknął i jednocześnie...
SUPERNOVA!!!
Błyskawicznie z rąk Neo wydobyła się ogromny strumień energii połączony z cząsteczkami ognia który pognał z prędkością światła na bezbronnego rycerza Beta.Wybuch super novy był porównywalny do ekslpozji gwiazdy w kosmosie...
jak będzie teraz??.
Gniew Neo po tym ataku dalej rósł...już nic nie liczy się dla niego...zemsta będzie jedynym towarzyszem...

OCC:
Super nova(Mp dalem w poprzedniej rundzie)

260obr+4*175+1 tura paraliżu od ognia=960obr(odejmij sobie po ochronie) i kolejna tura paraliżu for you:)
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 4:07 pm

Gdy wchodził do groty ze środka powiało ciepłem. "Wybuch" pomyślał Paolo i ruszył ostrożnie do przodu. Ukrył swój kosmos i zaczął skradać się wzdłuż ściany aż w końcu zobaczył widok który go zamurował. Anakina nie widział ale podejrzewał że jest gdzieś w pyle który jeszcze nie opadł po wybuchu. Widział za to dwie postacie odwrócone plecami do niego. Złoty rycerz i sługa Hadesa. Paolo nie zastanawiając się skoncentrował swoją energię i uderzył w stojącego bliżej Złotego rycerza Jednym ze swoich ataków
- Wietrzny mur!!!
Wiatr wokół rycerza nie pozwoli mu zrobić najmniejszego kroku

OCC:
Wietrzny mur - 2 tury paraliżu.

Co do poprzedniego ataku to faktycznie nie przeczytałem, dzięki.
Nigdzie nie napisałem że cię zaskoczyłem.


Ostatnio zmieniony przez Paolo Miraż dnia Sob Gru 06, 2008 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 5:16 pm

Odczuł dosyć boleśnie atak rycerza Raka.Po tym jak kurz po ataku opadł można było zauważyć rycerza Beta przykucniętego.Po chwili jednak się podniósł.Z ust wypluł krew ,która do nich napłynęła.Na jego twarzy znów pojawił się uśmiech.Dopiero teraz zauważył obecność Paola ,który ku jego satysfakcji zaatakował rycerza Raka.
- Oboje jesteście głupcami. Ona zostanie Świętym Rycerzem czy tego chcecie czy nie.Jakbyście jeszcze nie zauważyli to wy jesteście oponentami i tracicie ją swoim zachowaniem na zawsze.
Zaśmiał się.Nie był wstanie jeszcze zaatakować.

OOC 1:
ZHP: 1435
HP: 880
MP: 2600
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 7:27 pm

Kiedy Neo drętwiał z powodu ataku jaki nastąpił zza pleców Radamantis tylko rzucił w jego stronę-Przychodzący jest Twój ja zajmę się wykończeniem Anakina-powiedział po czym usłyszał słowa które właśnie wspomniany Anakin wypowiadał. Tylko go jeszcze bardziej zezłościły. Jednak w przeciwieństwie do Neo nie był zaślepiony uczuciami. W końcu był Sędzią i tego sie od niego wymagało. Kiedy Asgardczyk wstał Radamantis tylko do niego podszedł i bez słowa położył dwa palce w miejscu gdzie powinno być serce Anakina po czym z tych właśnie palców wystrzeliła smuga szkarłatnej, czystej energii


Nazwa: Cero
Koszt: 320 MP
Obrażenia: 90+3*130=480dmg dla Ciebie podlicz to sobie :D, paraliż jeszcze jedna runda. Chyba sobie nie podziałasz za prędko Saga
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 8:43 pm

Żądza zemsty całkowicie przysłoniły mu oczy...zapomniał że ktoś może w tej chwili zajść ich od tyłu i wymierzyć cios w najmniej nie odpowiednim momencie.No i musiało tak się stać.Neo kręcąc się w kółko w powietrzu zdołał jedynie rozpoznać charakterystyczne punkty na zbroi swojego kolejnego przeciwnika...
"Paolo Miraż...kolejny zdradziecki i plugawy Święty Wojownik bez zasad.."-pomyślał a już w jego oczach gromadził się gniew.
Chciał wskrzesić swoje cosmo lecz nie mógł...paraliż mu w tym przeszkadzał.Kolejnym minusem tej sytuacji był fakt iż teraz Święty wojownik zeta może zaatakować go...bez możliwości obrony.
-Ty plugawcu...poczekaj tylko jak się stąd wydostanę...-powiedział groźnym tonem Neo...
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 10:08 pm

Paolo nie przejmował się niczym. Martwiło go to że Radamanthis skupił się na Anakinie, jednak miał teraz inne zmartwienie - Neo. Skupił się, najpierw wzniósł ręce w górę wzywając pioruny. Po tej czynności rozsuwał ręce formując dwie kule elektryczności i łącząc je z kosmosem. Następnie przeniósł ręce do przodu i z okrzykiem "BIAŁA ZEMSTA!!!" wyrzucił je do przodu. Uformowały się w dwa białe tygrysy które w dwóch skokach uderzyły w pierś Nea.

OCC:

Biała Zemsta - mp 320 - 150 +3* 120= 510obr, strata tury


Ostatnio zmieniony przez Paolo Miraż dnia Sob Gru 06, 2008 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 10:25 am

Po tym Radamntis go zaatakował nadal stał.Nie upadł.Uśmiechnął mu się nawet w twarz mimo ,że odczuwał ból.
- Ty chcesz mnie wykończyć ? - zapytał retorycznie.
- Nawet jeśli by ci się to udało jakimś cudem to na szczęście nie będe musiał już więcej oglądać żadnego Spectrana ani twojego śmiesznego pana.Jeśli przeżyjesz to mam prośbę przekaż to ode mnie Hadesowi.
W tym momencie splunął krwią w twarz Radamantisa.

OOC:
ZHP: 1099
HP: 736
MP: 2600

Sakra nie sabotuj mi tu rycerzy Asgardu bo mam tajną broń i nie zawaham się jej użyć
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 2:08 pm

Dzięki specjalnym właściwościom złotej zbroi udało mu się przeżyć przerażający atak dwóch śnieżno-białych tygrysów.Na szczęście Neo miał nie jedno asa w rękawie więc...ta technika nie zdołała go powalić na ziemię.Błyskawicznie chwilę później wstał z ziemi...w jego oczach gromadziła się ponownie złość.Cel teraz był prosty...
zabić rycerza zeta...
W tej samej chwili strażnik czwartego domu zodiaku zgromadził ogromną ilość cosmosu którą skierował do palca wskazującego...
wokół nich zaczął powiewać dość silny wiatr...
-Poznaj teraz moją technikę rycerzu...
Poznaj teraz mój świat!!-wykrzyczał Neo.
Chwilę później strumień złotej energii przebił ciało Paolo na wylot.Za nim otworzyły się wielkie wroga prowadzące do świata umarłych...
"Teraz jest na moim terenie...nikt z niego nie wyjdzie...nikt...
"-pomyślał a na jego twarzy wymalował się diabelski uśmieszek...

OCC1;
Biała zemsta po ochronie: -408ZHP i -102HP jednak mając ogień na 2lvl mam zdolność ochrony ataków elektrycznych o 10% czyli = -368ZHP i -92HP

OCC2; użyłem Fal Hadesa na tobie czyli 100dmg+1*cosmos= 275obr i 1 tura paraliżu i 280MP stracone.

Łącznie:
HP:1538
MP:2620
ZHP:2132
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 4:55 pm

Przez Hades , w którym znajdowali się Neo i Paolo przeszedł jakby wstrząs.Po chwili świat zmarłych zaczął się rozmywać.Złote promienie raz po raz przeszywały całą przestrzeń by po chwili przerodzić się w jasny błysk.Gdy światło ustało zarówno Złoty Rycerz jak i Rycerz Asgardu znów znajdowali się w wulkanicznej grocie w Asgardzie jednak tym razem oprócz Anakina i Radamantisa była tam również kolejna osoba.Złota aura jaka od niej biła oświetlała dużą część jaskini.Osoba ta była bardzo dobrze znana Złotemu Rycerzowi.
- Neo były Złoty Rycerzu Raka - jego silny głos poniósł się grocie.
- Jak śmiesz nosić na sobie tą zbroję skoro wyrzekłeś się jej.Doskonale wiem co zrobiłeś.Wszystkie Złote Zbroje są w pewien sposób ze sobą powiązane dlatego dzięki mojej złotej zbroi wiem ,że wyrzekłeś się swojej.
Wykaż się choć odrobiną honoru i odeślij zbroje do czwartego domu zodiaku.Nie służysz już Sanktuarium , Atenie i mnie
- zakończył swoją mowę Wielki Mistrz.

OOC: Walka wraca do groty.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:06 pm

Już widział krainę która można powiedzieć była jego "drugim domem".Już prawie stanął na niej nogą gdy...
potężna fala czystej energii zaczęła rozmazywać to całe miejsce.Błysk był początkowo tak silny że Neo nic nie widział...kiedyś poczuł tą energie lecz było to dawno dawno temu.Miał bardzo złe przeczucia...
Po chwili on jak i Paolo znaleźli się ponownie w grocie.
"A niech to...cały mój plan poszedł się jebać..."-pomyślał zaciskając pięści.
W tym samym momencie ujrzał postać która była winna całemu temu zamieszaniu.
"No nie...ciebie tutaj jeszcze brakowało..."-pomyślał.
Neo stanął stanowczo w lekkim rozkroku.Na jego twarzy wymalował się poważny wizerunek.Na moment zapomniał o tej całej złości...
-Mam porzucić zbroję w środku pojedynku?.Nie... ja i mój "przyjaciel"(w znaczeniu zbroja) zrobimy to gdy te dwa asgardzkie psy będą martwe...
wtedy złota zbroja ponownie będzie czekać wiele lat na swojego strażnika..-powiedział twardym głosem.
W jednej chwili znów zaczął skupiać cały swój cosmos aby wymierzyć potężny cios wojownikowi zeta...
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:34 pm

Paolo podniósł się z ziemi. Atak Nea nie zaszkodził mu poważnie lecz upewnił go z jak silnym przeciwnikiem ma do czynienia. Spojrzał na postać która się pojawiła.
- Neo, on ma rację. Nie jesteś godzien tej zbroi. Przepełnia cię gniew na nas choć wiesz że walczymy w słusznej sprawie.
Umilkł rozglądając się wokół.
- Pogódź się z tym że to jest koniec. Twój czas odszedł. Każda zbroja ma własną świadomość. Skup się na swojej, poznasz prawdę.
Napiął mięśnie czekając na atak.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 2:03 pm

Radamantis nie przejął się przybyciem Wielkiego Mistrza. Wiedział co się dzieje jednak chwilowo był zajęty. Jeśli Anakin naprawde chce stać na drodze mu, Radamantisowi Wivernie nie ma innego wyjścia jak tylko go zabić. Do tego arogancja rycerza wyraźnie grała Wivernie na nerwach tak więc nadal skupiony na swoim przeciwniku Radamantis skupił swoje cosmo, swoją siłę i powołał się na swój 7 zmysł po czym ponownie zaatakował nadal sparaliżowanego przeciwnika i ponownie skupił swój atak w okolicach serca (OOC: drugi atak skierowany w tamto miejsce, pierwsze było Cero)

7 Zmysł - 2*45+2*45+2*130=440dmg


ZHP - 1967
HP - 807
MP - 1730
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 2:44 pm

OCC:
Zbroja Rycerza Beta pod wpływem potężnych i ciągłych ataków została poważnie uszkodzona.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 4:24 pm

Gdy postawił pierwszy raz stopę w tej grocie zakręciło mu się lekko w głowie. Mimo, to nie wycofał się i postawił kilka kolejnych kroków. Szedł tak przez dłuższy czas, mając wciąż przed oczami Naomi. Widział, że cokolwiek ona teraz robi na pewno gorąco go wspiera. Ta nadzieja dodawała ogromnych sił Remusowi. Widział, że walczy w słusznej sprawie, i wiedział, że jeżeli zajdzie taka potrzeba umrze w słusznej sprawie. A potem chłopak pomyślał o swoim bogu. "Czy Posejdona mnie teraz obserwuje?" - pomyślał młodzieniec, "jeśli tak to czy nie wysyła mnie na gotową śmierć?" Generał spojrzał w górę mając nadzieję ujrzeć tam Posejdona. Ale niestety nic nie zauważył konkretnego. Westchnął tylko. Przez ten cały czas robiło mu się coraz cieplej. Przegarnął jasne, bujne włosy. I wtedy pomyślał o generale Izaaku. Remus miał nadzieję, że podoła on zadaniu obronie Podwodnego Królestwa.
Otrząsnął się z tych pesymistycznych myśli, po czym usłyszał jakiś niezbyt wyraźny dźwięk. Zatrzymał się raptownie, by po chwili się skradać. Po krótkim momencie ujrzał Świętego Wojownika Beta, który chyba nie wyglądał najlepiej, a jego zbroja też zbyt dobrze się nie trzymała. Widocznie muszą tu być już wrogowie. Chłopak przesunął się jeszcze trochę i ujrzał niespotkanego nigdy człowieka. Sądząc po zbroi osoby, był to podwładny Hadesa. Generał nie miał wątpliwości, że to nasz przeciwnik. Wydobył flet, zmrużył oczy i skupił się na swoim celu. W tym przypadku na człowieka, który prawdopodobnie należał do Hadesu oraz na złotego rycerza. Młodzieniec wziął głęboki oddech, wyszeptał formułkę ataku, i zaczął grać swoją bolesną niczym atak fizyczny i pełną goryczy niczym atak psychiczny, melodię. Podczas grania utworu, Remus poczuł się jak prawdziwa syrena w wodzie. Pełny gracji, nieziemskiego spokoju, rozluźniony. Pomimo jakich jakichkolwiek donośnych dźwięków muzyka była bardzo dobrze słyszalna. Generał wszedł z ukrycia i oparł się o przeciwległą ścianę. Kątem oka dostrzegł w oddali Świętego Wojownika Zeta, który chyba miał zająć się złotym rycerzem, który o dziwo się tutaj znalazł. A potem zamknął oczy czekając na skutki piekielnej melodii.

Psalm Zamętu - paraliż na dwie rundy; obniżenie zręczności o 30% - jedna runda; zastosowanie obszarowe(działa na przeciwników, którzy nie są głusi.)Koszt 240 mp.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 4:46 pm

Kolejny atak w okolice serca sprawił mu dość duży ból.Nie zwrócił uwagi na pojawienie się Wielkiego Mistrza.Szykował się do ataku gdy usłyszał muzykę.Sam nie czuł się jakoś dziwnie lecz Radamantis nie wyglądał najlepiej.Postanowił to wykorzystać .Z widocznym trudem wskoczył na kawałek skały znajdujący się pośrodku magmy.
Skupił swój.Magma znajdująca się jaskini zaczęła podnosić się do góry formując olbrzymie słupy.
- Wracaj do swojego pana Radamantisie Wywerno....Great Ardent Pressure !!!
Słupy stworzone z magmy pognały w stronę Radamantisa.

OOC: Great Ardent Pressure = 616 dmg.

ZHP: 791
HP: 603
MP: 2200


Ostatnio zmieniony przez Saga dnia Pon Gru 08, 2008 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 7:14 pm

OCC:No świetnie...więcej was tutaj się nie dało??:P


Już szykował cios na wojownika zeta...już jego aura cosmiczna osiągnęła wyżyny swoich możliwości.Gdy nagle...do narządu słuchowego Nea dotarła dziwna melodia.Na początku
czuł się naturalnie...ale chwilkę później błyskawicznie odczuł skutki tej melodii oraz osoby która nią grała...
"Jego tutaj jeszcze brakowało...widać cała piękna rodzinka jest w komplecie..."-pomyślał lekko klękając z bólu".
Pieśń co sekundę narastała nie dając choćby chwili wytchnienia.W końcu do tego doszło że zagłuszyła nawet myśli byłego złotego rycerza raka.
Jeszcze bardziej z większą nienawiścią patrzył na rycerza Posejdona oraz Świętego wojownika...
"Zabiję was...zabiję was wszystkich i ofiaruję w prezencie wasze dusze mojemu panu..."-pomyślał mocno zaciskając zęby.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piekielna Grota - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Grota   Piekielna Grota - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Piekielna Grota
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: