Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mroczny Wędrowiec...

Go down 
+3
Mentor
LoRo1987
Bodzian
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 8:23 pm

Dobra to ja nie gram.Chyba że bardzo bardzo bardzo szybko zakończy się przygoda Jałowa Wysepka.
No ale cóż pytanie do MG czy nie może poczekać na minie i na może jeszcze innych lepszych graczy:D:D
albo zaczynajcie:)
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 8:28 pm

Myśle że poczekam jeszcze do niedzieli, i wtedy powinniśmy ruszyć.Musze powprowadzać sobie wzmianki do notatek tez xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 7:11 am

Ja się zgłaszam xD
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 7:52 am

A ja powiem że Oblicze Czeluści tak samo ciągnie się wieki i sam nie pamiętam kiedy się zaczęło. Więc z dwóch stron są otoczeni zaciskaczami... Więc Sakra zastanów się nad nimi bo mimo że jest w dwóch przygodach to tak jak by w nich nie byli
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 11:13 am

jak przygody ciągną się 'wieki' to jest to znak dla ich MG, że oni coś muszą z tym zrobić, a nie dla admina, co nie?

tak więc co ma się kończyć - niech się kończy
wróciłam i będzie rzeźnia niewiniątek XD

zmusić ich do zakończenia jak już macie dość albo napisać do admina by ten sam zamknął przygodę zamiast MG :>
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 11:23 am

Ale Sakra napisałem jakiś miesiąc temu właśnie w przygodzie Jałowa wyspa co dalej...bez żadnego odzewu.Co prawda Silver napisał jednego posta co nieznaczenie ruszyło fabułe do przodu.Wszyscy odpisali a tu dalej pustka.
Więc może w imieniu tych "zmęczonych" graczy tej przyody proszę jako admina o zamknięcie tej przygody i rozdanie lvl.

Edit:
Loro ta przygoda ciągnie się od początku stycznia tego roku::D
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 11:24 am

ok to ja sie jej glebiej przyjze z mojej strony i albo pogonie albo zamkne z rozdaniem lvl, jednak najwczesniej stanie sie to dzis wieczor - moze jutro bo mam sporo na glowie
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 12:15 pm

okej dzięki:)
bez pośpiechu:D
gracze czekali 10miesięcy to poczekają jeszcze te kilka godzin;D:D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mroczny Wędrowiec...
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: