Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mroczny Wędrowiec...

Go down 
+3
Mentor
LoRo1987
Bodzian
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimeCzw Wrz 18, 2008 7:41 pm

Sharaku, na jednej ze swych podróży spotkał starca...Dziwnego starca.Wyglądał jakby był opętany.W oczach miał ogień...Kiedy się spotkali na niebie można bylo zauważyć skrzeczące wrony które leciały w "szyku" wyglądającym jak czaszka...
- Synu... - zaczął starzec podpierając się na młodym rycerzu - Posłuchaj...Jestem już za stary aby dzierżyć jarzmo zła tego świata.Opowiem ci teraz pewną historię...Nie możesz zapomnieć z niej ani słowa...
Sharaku wyciągnął swój podręczny notes i zaczął zapisywać słowa starca.
- Jakieś dziesięć zim temu... (Historia będzie przedstawiana w trakcie przygody)
Kiedy starzec skończył, wyciągnął złoty sztylet z buta, i wbił sobie go głęboko w brzuch...Czerwona krew ściekła po broni wprost na buty Rycerza.Starzec po chwili wpadł do rzeki...
OOC : Przygoda zaawansowana dla "starszych" użytkowników.Będzie to przygoda baaaardzo trudna, dlatego nie radze tego dla pretendentów, tylko dla doświadczonych Rycerzy Prowadzę ją jeszcze jako Rycerz Andromedy -,-
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 8:56 am

Skoro bardzo doświadczeni to nie może tam zabraknąć oczywiście Radamantisa Wiverny Piszę się na nią Mam nadzieję że zobaczę tu także Neo i paru innych
Powrót do góry Go down
Mentor

Mentor


Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 3:17 pm

Skoro nie radzisz dla kandydatów to ja jako kandydat spróbuje. Bo warto sprawdzić swoją wartość i poćwiczyć jak później się ustawiać w przygodach oswoić się z tym. A tak poza tym dużo przygód jest dla zaawansowanych może trochę więcej dla słabszych??
Powrót do góry Go down
Thanatos

Thanatos


Dołączył/a : 17/08/2008
Liczba postów : 106


Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 3:39 pm

Bodzian napisał:

OOC : Przygoda zaawansowana dla "starszych" użytkowników.Będzie to przygoda baaaardzo trudna, dlatego nie radze tego dla pretendentów, tylko dla doświadczonych Rycerzy

Mentor naucz się czytać...
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 3:50 pm

Kubas
Mentor przeczytał dobrze XD przeczytaj jego pierwsze zdanie

ja ze swej strony sprawdzę, czy nikt nie bierze udziału w większej ilości przygód niż może zanim zaczniecie :]

póki co - akcja jest ok frakcje dowolne mogą brać udział
Powrót do góry Go down
Thanatos

Thanatos


Dołączył/a : 17/08/2008
Liczba postów : 106


Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 4:35 pm

W takim razie jeżeli można to też bym prosił o możliwość udziału
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 4:48 pm

Nie żebym się pchał tam gdzie inni ale.. no cóż, tak bywa :). Chciałbym się zapisać na "ławkę rezerwową" tzn jeśli nikt się nie zgłosi/ będzie za mało uczestników albo i też Ty (tu: Bodzianku :P) zdecydujesz się na liczniejsze stadko rozbrykanych bachorów to śmiało możesz mnie do nich dołączyć :D.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 5:27 pm

Jak mnie zaprosił MG oraz Loro chętnie wam skopie tyłki..znaczy pomogę:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 5:43 pm

Jeśli można by to ja chętnie Wiem , że dla zaawansowanych ale spróbuje podołać Jeśli wolno oczywiście
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 5:46 pm

Tylko wiecie...Ja nie gwarantuje ze przezyjecie -,- No i wlasnie...Mam pytanie do administratorów.Czy jeśli w mojej przygodzie ktoś zginie, to czy będzie to uznane wgle ? -,-
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 5:47 pm

Ojoj:P
już w wielu przygodach tak było a jakoś uchodziliśmy z życiem:P

a pozatym poziom trudności przygody ustala sie do poziomu umiejetności uczestników;D
więc jeżeli bd grać młodziki to raczej przeciwnik który ma 3000HP bd...hmm trudny??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:06 pm

Więc z tejże racji my będziemy szli torem "lame" gdzie przeciwnika będziemy mieć na hiiita a wy (tj Neo i Loro i może inni high lvl) będziecie przechodzić przygodę na poziomie "pro" gdzie przeciwnik będzie miał was na hita :P.

P.S.MG nie musi brać mojej wypowiedzi pod uwagę podczas planowania rozgrywki
Powrót do góry Go down
Mentor

Mentor


Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:08 pm

occ: może i młodziki ale nie można robić wszystkiego pod siebie! Nie rozumiecie tego macie lvl od groma byście dali możliwość tak jak Dark rozwoju młodszym co nie znaczy gorszym bo widać, że patrzycie na lvl i długość tu przebywania. Powiem tak poza grą nie jeden ma więcej oleju w głowie. Zielin teraz do Ciebie poco ławka rezerwowych?? Chcesz być w cieniu?? Chcesz ciągle być "tym" gorszym. Weź pokaż charakter i nie daj się zagłuszyć mocniejszym. My też mamy języki i potrafimy o swoje walczyć. Jeśli będzie nas więcej słabszych chcących pokazać swoją wartość wkońcu przestaną lekceważyć różnicę lvl i w końcu będziemy traktowani jak normalny gracz, a nie jak wyrzutek "zacząłem później to jestem gorszy" nie. Chyba że się mylę i tutaj panuje zasada, że mocniejsi trzymają w rękach władzę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:12 pm

Też się piszę
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:18 pm

Mentor po pierwsze uspokój się.Po co te nerwy !? Po drugie...Gdybyś nie zauważył...Trwają praktycznie tylko przygody dla graczy niskolewelowych...Może ci na wyższym mogliby zagrać w coś na ich poziomie ? Teraz co do ciebie Zielin.Moge twoje "podpowiedzi" wziąć pod uwagę.Postaram się zrobić coś w sensie "dwóch światów" ale o tym dowiecie sie już podczas gry Póki co to tak :
Pierwszy świat (pro ^^) - Neo,Bodzian,Saga,Loro
Drugi świat (lame xD) - Zielin, Mentor, Chameleon i Kubas.
Zapraszam do rozgrywki jeszcze graczy, szczególnie Silvera !
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:21 pm

pauza - sprawdzam kto tak naprawde moze brac udzial w nastepnej przygodzie XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:23 pm

Po co tworzyć dwa światy ?? Nie lepiej aby wszyscy chodzili/walczyli razem ?? Lepiej by to wyglądało i nie wprowadzało by zamieszania. Ja tam chce wziąśc tylko udział ale chciałbym towarzyszyć Loro i reszcie
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:29 pm

Neo:
* Jałowa Wyspa
* Ad Fontes

Saga:
* Jałowa Wyspa
* Oblicze Czeluści

Chameleon:
* Kim ja jestem ?
* TIME FOR SOME TRAINING!!!! (jak traktować tego tasiemca nie wiem XD)

tak więc Saga i Neo nie mogą, Chameleon bierze udział w otwartym tasiemcu, więc moge przyzwolić XD

czy dobrze wypisałam? :>
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:31 pm

Tylko tak:D

tutaj pytanie do administracji oraz Mg.

Proponuje tutaj wprowadzić próg kar dla użytkowników(nawet tych pro) który będą opuźniać przygodę(jeżeli oczywiście wcześniej nie podadzą sensownego powodu swojej nieobecności lub nie pisania).
To już zależy od was lecz zobaczcie tylko co się dzieje w innych przygodach.
Można wymieniać przykłady zastojów w przygodach zaawansowach lecz nie tylko z winy użytkowników.Także niektórzy MG olali sprawę.

Więc można to tutaj wprowadzić na spróbę jeżeli oczywiście się to spodoba:)


Edit:
Troszkę to nie fair;/ bo Jałowa Wyspa zauwaz ile trwa Sakra a końca jeszcze nie widać.I tylko to własnie blokuje i przez to nie można wziąść udziału w innych przygodach.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:32 pm

Normalnie humor mi się poprawił bo się mylisz
Jako uczestnik biorę udział w jednej przygodzie.
W przygodzie Jałowa wyspa jestem MG.
A według regulaminu można brać udział w dwóch przygodach i jedną prowadzić
Co do Jałowej wyspy to pogadam z Silverem o ewentualnym zakończeniu tej przygody.


Ostatnio zmieniony przez Saga dnia Pią Wrz 19, 2008 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:34 pm

Ciesze że moge Przygoda zapowiada się ciekawie ale szkoda , że Neo nie może ;/
Powrót do góry Go down
Mentor

Mentor


Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:34 pm

ooc:Ale tworząc i prowadząc grę na kilku płaszczyznach jest bardziej efektywne i efektowne. A mało, która osoba daje takiemu czemuś radę. Skoro ma to być przygoda zaawansowana to może by tak podjąć taką próbę. Wymusi to trochę inwencji twórczej od gracza bo nie będzie zagłuszany przez innych.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 6:46 pm

Ja mam już kilka pomysłów jak by to rozwiązać Zgadzam sie z Neo, Jałowa wyspa trwa juz 3 miechy chyba, Silver zakonczy to w najblizszym czasie wiec prosilbym o nie branie tego pod uwagę.Co do ciebie Cham, Bylo by to średnio fajne...Bo będą tu naprawdę silni przeciwnicy w pierwszym świecie, i wasze postacie by poginely odrazu...
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 7:46 pm

Saga, skoro prowadzisz jedną z nich, to masz 'ok' i jesteś czysty

co do zakończenia - najpierw zakończcie a potem bierzcie udział XD

co do kar - system obowiązuje, jeśli są tacy gracze to MG powinien powiadomić jakiegoś admina w celu przeprowadzenia odpowiednich działań
odsyłam do regulaminu forum
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitimePią Wrz 19, 2008 7:59 pm

Sakra nie mozesz odpuscic ? . . . Chociaz ten jeden raz wiesz jaka jest sytuacja z tą przygodą ;/ Eh ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mroczny Wędrowiec... Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Wędrowiec...   Mroczny Wędrowiec... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mroczny Wędrowiec...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: