Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania i propozycje

Go down 
+2
Nadira
Sakra
6 posters
AutorWiadomość
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Pytania i propozycje Empty
PisanieTemat: Pytania i propozycje   Pytania i propozycje Icon_minitimeSob Sie 02, 2008 11:32 am

Temat przeznaczony do zadawania pytań oraz przedstawiania swoich propozycji dla rozwoju forum czy też fabuły.
Nim jednak zdecydujemy się zadać pytanie, prosimy o sprawdzenie, czy odpowiedź nie znajduje się już na forum, bądź została wcześniej udzielona.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Pytania i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i propozycje   Pytania i propozycje Icon_minitimePią Wrz 06, 2013 9:18 pm

Mam pewną rzecz do obgadania z Wami. Chodzi o jedną z umiejętności:
Cytat :
Walka bronią - władanie wybranym rodzajem broni, bo wyboru mamy kilka: Łuk i strzały, Topór, Miecz, Halabarda, Włócznia itp.
Bronie palne, wszelkiego rodzaju nie są w to wliczane. Tak samo noże, sztylety, scyzoryki itp. Są to bronie podręczne, które postać może, choć nie musi posiadać. Powyższe wymienione są tylko podstawą tego forum. Nie zabraniamy używania broni z innych epok jak katany, sai, maczugi, maczety, wachlarze tessen itp.
Czytając obecne karty postaci (w tym tworząc swoją) uwzględniamy znajomości i umiejętności posługiwania się wybranym rodzajem broni. Niestety by z nich korzystać, jesteśmy ograniczeni fabularnie. Gdyby przyszło nam z kimś walczyć a nie mielibyśmy jeszcze zakupionej tej umiejętności, nasze postacie są pozbawione w tym czasie tej umiejętności i to co napisaliśmy w historii, przestaje mieć znaczenie.

Pytanie więc do Was:
Czy chcecie zniesienia umiejętności "Walka Bronią" i móc wykorzystywać ją na starcie?
O ile w karcie postaci uwzględnicie iż posiadacie jakąkolwiek znajomość i umiejętność posługiwania się wybranym rodzajem broni.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Pytania i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i propozycje   Pytania i propozycje Icon_minitimeNie Wrz 08, 2013 12:32 am

No nie wiem, to dość trudne. Pewnym rozwiązaniem byłoby obniżenie ceny walki bronią, dzięki czemu postać mogłaby ją wykupić szybciej, ale to nadal nie rozwiązuje problemu w stu procentach...
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Pytania i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i propozycje   Pytania i propozycje Icon_minitimeNie Wrz 08, 2013 3:54 pm

Z jednej strony dobrze by było od początku, bo właśnie nie blokowało by to używania broni. Ale z drugiej ktoś, kto wpisze sobie broń w KP ma sporą przewagę w walce jeśli będzie mógł jej używać już od początku...sam nie wiem.
Powrót do góry Go down
Regulus

Regulus


Dołączył/a : 02/09/2013
Liczba postów : 18

Płeć : Male

Pytania i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i propozycje   Pytania i propozycje Icon_minitimeNie Wrz 08, 2013 8:11 pm

No cóż, ja w sumie nowy jestem, ale wypowiem się. Moja postać ma w KP, że umie się posługiwać mieczem i zamierzam ją nauczyć tej Umiejki. Dlatego może zrobimy w ten sposób, że użytkownicy, którzy zaznaczyli w swoich historiach, ze postać zna się na broni, będą mogli używać. Np. ja i Chloe. nasze postacie znają się na walce mieczem i strzelaniu z łuku. Dlatego można by obniżyć takim graczom koszt nauki umiejętności np. o połowę i zezwolić im na używanie broni bez nauki. I bez nauki broń byłaby brana jako zwykły atak i byłyby mniejsze szanse na trafienie, zaś z umiejętnością szanse by rosły. Takli mój pomysł.
Powrót do góry Go down
kail

kail


Dołączył/a : 07/08/2011
Liczba postów : 10

Płeć : Male

Pytania i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i propozycje   Pytania i propozycje Icon_minitimeNie Wrz 08, 2013 8:16 pm

Bez sensu jeśli od startu. Cena powinna być obniżona ale nauka powinna być fabularna a nie że ktoś napisze sobie
"Idę sobie nauczyć się walki bronią białą"
i + 156465497 do skilla.
To jest bez sensu i niszczy cały balans, wg mnie bronie powinny być tylko dla zbroii opierających się na wykorzystaniu ich. Z tym że tak jak na przykład w przypadku Wagi gdzie jest wiele różnych broni powinno się pilnować biegłości np:

Miecz 3/10
Nunchaku 7/10

itp
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i propozycje   Pytania i propozycje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania i propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Ogólne :: OGŁOSZENIA-
Skocz do: