Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwanie diamentowej zbroi

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 11:39 am

Pewnego dnia dostałem list z treścią o diamętowej zbroi postanowiłem znaleźć ją i oddać temu człowiekowi który napisał ten list ale musiałem tez miec kilku innych wojowników dlatego tez musiałem kogoś znaleźć

jest to przygoda otwarta i dla 3 graczy


Ostatnio zmieniony przez maciek945 dnia Czw Lip 17, 2008 3:22 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 1:27 pm

Ja się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 1:30 pm

ok jednego już mamy może jeszcze lukasz13siwak się dołączy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 1:31 pm

Dobra więc wchodzę.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 1:33 pm

Pomóżcie Maciejowi. To jego pierwsza przygoda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 2:19 pm

Zapisy są już zamknięte
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 2:23 pm

tylko 2 osoby??.
Nie warto poczekać jeszcze Maciek??
wtedy przygoda może być ciekawsza.-taka mała rada.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 2:39 pm

Rutek ty tez biezesz ?

Chory? - Rutek

Poczekajcie jeszcze na kogoś kto by chciał grać. Wcześniej nie dostaniecie zgody na rozpoczecie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 3:21 pm

otwieram zapisy
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 3:52 pm

chyba zamykasz zapisy.
Ruszajcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 4:01 pm

zamykam zapisy
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 5:08 pm

moment XD przeciez jest tylko 2 graczy...
Kondzio i Lukasz..
czy sie myle? O.o
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 5:28 pm

A maciek945 nie może byc MG i członkiem gry?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 7:21 pm

Właśnie. Chociaż też sie pogubiłem. Otwarta zamknieta otwarta zamknieta start
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 9:18 pm

tylko pewnie tylu graczy jest ponieważ inni już mają max ilość przygód (3) i dlatego pewnie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 10:40 pm

niech więc będzie dwóch
łatwiej się Maciejowi przygodę poprowadzi i ja w wolnej chwili będę tam zerkać na rozwój wydarzeń i najwyżej dam jakąś radę na pm MG
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitimePią Lip 18, 2008 7:40 am

Mogę prosić Kondzio96 żeby też grał w tej przygodzie bo czekaliśmy na niego dwie godziny ale się nie zalogował. A grałem tylko z lukasz13siwak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwanie diamentowej zbroi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie diamentowej zbroi   Poszukiwanie diamentowej zbroi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwanie diamentowej zbroi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwanie diametowej zbroii
» Zbroje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: