Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Final Fantasy jRPG :)

Go down 
+2
Al
Saga
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePią Cze 27, 2008 11:06 am

W tym temacie będe umieszczał informacje na temat projektu forum ,którym się zajmuje osadzonym w świecie Final Fantasy.Gra będzie umiejscowiona w czasie trójki największych Soldierów czyli Angeal,Genesis i Sephiroth.Oprócz awansu podstawowych cech postaci wraz z poziomami będą również zwiększały się tzw. umiejętności używanej broni. Bardzo ważnym elementem będą również Kule Materii, które będą podzielone na 5 kategorii:
- Materia Komend - umożliwiające wykonywanie specjalnych czynności podczas walki
- Materia Wspomagająca - wpływa na działanie pozostałych materii np. zwiększając ich pole ataku lub siłę
- Materia Niezależna - zmienia właściwości postaci np. zwiększając jej punkty życia.
- Materia Magiczna - umożliwia posługiwanie się czarami
- Materia Przyzywająca - wzywa różne stworzenia ,które biorą udział w walce.

W samej grze będą istniały dwie strony: Shinra i Avalanche.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePią Cze 27, 2008 5:28 pm

Fajnie pamiętam jeszcze FF 8 pbf Domona :D.A pytanie bo ja z 7 nie jestem za pan brat.Są demony ,coś jak gunblade albo możliwość robienia własnego eq.Jeśli moge spytac?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePią Cze 27, 2008 7:50 pm

Umieszczam filmik ,który będzie robił za intro na głównej stronie.Powinien on odpowiedzieć na twoje pytania

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePią Cze 27, 2008 8:19 pm

Heh no to mam pytanie czy ktoś kto kompletnie nie zna Final Fantasy może grać na tym forum ??
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePią Cze 27, 2008 8:25 pm

Ja to tylko sie znam na VIII ,X ,X-2 i XII .Ale patrząc na intro wywnioskowałem że wymażonego assasyna będe mógł zrobić ^^ .Intro mnie napaliło na tego Rpg'a :D:D:D
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePią Cze 27, 2008 8:37 pm

Ja chętnie wezmę udział w projekcie Moge zrobić kolejne filmik FF jak bedą potrzebne
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePią Cze 27, 2008 9:09 pm

Na forum będzie Prolog czyli wprowadzenie do świata.Poza tym wszystkie aspekty gry będą dobrze opisane więc nie powinieneś mieć problemów Chameleon.Jeśli masz jakieś pomysły LoRo to wyślij do mnie:)
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimeSob Cze 28, 2008 9:05 am

Najpierw to musze wykopać płytki z filmami FF przypomnieć sobie klimatos A potem jak wymyśle coś to napewno pomoge
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimeSob Cze 28, 2008 10:06 am

Mnie także się podoba owy pomysł ze stworzeniem forum-rpg o Final Fantasy Jeśli jakieś pomysły będę miała to dam znać.
A jak tu widzę, mowa jest także o filmikach, więc powiem że jako fan tego gatunku kilka filmików mam zrobionych
https://www.youtube.com/profile_videos?user=TifaRokkuhato
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimeNie Cze 29, 2008 5:49 pm

Pierwszy etap zakończony
http://www.final-fantasy-rpg.cba.pl/
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimeNie Cze 29, 2008 6:45 pm

Saga... Ten nagłówek na forum jest wspaniały!! Sam go robiłeś? Czy znalazłeś?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 12:50 am

Wypasiony wygląd ,ale czemu jest tylko jedna panienka?
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 12:52 am

Bo pozostałe się nie zmieściły
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 1:44 am

Szkoda bo tak wiecznie jak widze to zawsze na kilku facetów przypada jedna dziewczyna taką prawidłowość zauważyłem w anime które ostatnio oglądałem.
Ale wracając do tematu nie moge się już doczekać ,o ile będe mógł zagrać ^^ .Taki śwait techniki z magią kojaży mi się z jakąś książką.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 8:00 am

A mnie sie poza layoutem podoba... adres CBA

EDIT: Jedna rzecz mnie tylko zastanawia? Dlaczego ograniczać sie do jednej piosenki i niepopularnego Apple Quicktime'a? Sam musiałem instalować skubaną wtyczkę. Jak chcesz to zajrzyj na www.granaruto.pun.pl jakiego odtwarzacza mge zaoferować Co bedzie potrzebne napisze Ci jeśli będziesz zainteresowany
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 10:48 am

Jak wiadomo w Final Fantasy VII występuje trochę dziewczyn, z czego w każdej części jedna z nich ma swoją dużą rolę, a pozostałe mają mniejszą. Tak samo jest z facetami.
Jeśli mowa o anime, że w większości faceci dominują, a dziewczyna prawie nie ma, to jest (na razie jedno, bo tylko takie spotkałam) takie gdzie główną rolę mają tylko dziewczyny
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 1:19 pm

Nika wiele jest anime gdzie jest dużo dziewczyn A chyba wiem o jakim myślisz
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 1:32 pm

Jeśli pisząc nagłówek Nika rozumiesz napis Final Fantasy RPG to robiłem go sam.Co do muzyki to narazie są ważniejsze sprawy LoRo
Co do samego forum to oprócz atakowania przeciwnika będzie można również atakować jego broń.Bronie będą posiadały własne HP.Jeśli HP broni spadnie do zera to ulegnie ona zniszczeniu.
Podtrzymując temat postaci umieszczam filmik z trójką SOLDIERÓW pierwszej klasy, którzy będą jednymi z głównych postaci w grze.Filmik jest w wersji PL.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 1:55 pm

Ciekawy Filmik a co do HP broni to dobry pomysł ale ja na twoim miejscu bym to jakoś inaczej nazwał nie HPB[HP broni] tylko jakoś inaczej Może coś po japońsku
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 2:38 pm

Saga, napis to wiem, chodzi mi o obrazek

A ten filmik jak i film o FFVII to chyba z ok 20 razy widziałam i chyba na pamięć znam ;P

Co do broni, to mi jedno powiedz Saga, jak będzie z rękawicami Tify? Bo ona przecież broni nie ma Też będą miały swoje HP?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 4:43 pm

Hmm hp w broni ach tak stare dobre czasy dark chronicle i dark cloud mi sie przypominają jak to trzebabyło nakupować czarodzieskich proszków do reperacji broni żeby móc naprawić broń jak ci sie sypnie podczas walki aach to będzie rewelacyje móc dbać o własną broń.Wypolerować ostrze, podkręcić śrubki w broni ,wymienić preclufe itd.Robi się co raz ciekawiej.Chociaż jesem askoczony tym siwym typem jest identyczny do ojego zabójcy z ragnarok Online.Dowalili pacza że przy niektórych fryzurkach włosy rosną.gram se patrze na drugi dzień i ku zdziwieniu mam długie włosy a ułożone są dokładnie jak u tego gościa z kataną ^^ dodam zdięcie w podpisie jak je zmontuje z gry żeby wam pokazać
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 6:17 pm

Tak rękawice też będą miały swoje HP
Co do obrazek to otrzymałem go przyszłej Adminki na forum.Jeśli chcesz to dowiem się czy sama go zrobiła.Chociaż patrząc na niego to nie jest on jakiś trudny do wykonania.
Ale żeś Alch pojechał z tym siwym typem.
Wstyd i hańba nie kojarzyć takiej postaci
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 7:08 pm

Nie grałem ani nie golądałem ff 7 ^^ ale często słszałem że on jest wyczesany i takie tam ,ale mnie zaskoczyło że moja postać jest udeżająco podobna ^^ zaczołem z krutkimi patrze i mam długie identycznie do niego oooo no to mam farta
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 8:22 pm

No co racja to racja Sefka nie znać wstyd wielki To teraz tylko powiedzcie jak bedzie wielkie otwarcie żebym sie zarejestrował Złapie sobie miecza w łape i zostane Shinigami
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitimePon Cze 30, 2008 8:24 pm

Ja wezme red queen i blue rose (6 strzałowiec z 2 lufami i miecz z silnikiem motocyklowym).LoRo albo ktoś kto zna ff7 możesz/może coś mi na gadulcu o nim powiedzieć ^^ chętnie posłucham.Jak co to s ff7 znam tylko Clouda i Vincenta.Ciekawi mnie czy bęzie se można sprawić mechaniczną ręke i profile nakłądane na bazową postać np.Że postać stała sie mutantem etc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Final Fantasy jRPG :) Empty
PisanieTemat: Re: Final Fantasy jRPG :)   Final Fantasy jRPG :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Final Fantasy jRPG :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Final Fantasy VIII pbf

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: