Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TIME FOR SOME TRAINING!!!!

Go down 
+3
Apollon
Dark Epsilon
Al
7 posters
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Cze 22, 2008 7:20 pm

Przygoda o prostej fabule oraz otwarta.

Grupa uczniów z sanktuarium postanowili potrenować wspólnie.

Czyli wiadomo o co chodzi i dla kogo ona jest ^^
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Cze 22, 2008 8:50 pm

jeżeli wypali to zgłaszam sie:d
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Cze 22, 2008 8:59 pm

Ja również się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Cze 22, 2008 10:16 pm

Ale ostrzegam jeśli przygoda sie sypnie lub będzie nieuzasadniony zastuj (jak np.Jałowa wyspa podziękowania Bodzianowi) to będzie zamiast +lv to będzie -lv dla osoby przez którą do tego doszło.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Cze 22, 2008 11:36 pm

ja sie pisze Alch
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePon Cze 23, 2008 12:57 pm

hmm i dobrze Alch.Nie można robić czegoś takiego.Jak ktoś ma jakis powód żeby nie odpisywał to wtedy daje go tobie i go pominiesz np o tydzien w przygodzie.A nie tak że ktoś robi specjalnie zastuj bo wtedy wszyscy ucierpią.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePon Cze 23, 2008 2:42 pm

Zaraz ci wytłumaczę bo jesteś nowy.Jeśli jest zastuj ,ale osoba usprawiedliwiła się czy powiadomoiła że jej nie będzie to ok spoko ,jednak inna sprawa jeśli dla przykłądu przytoczę niektóre przygody gdzie np.Jakiś gracz wogóle nie odpisywał ,co gorsza nie pokazywał się na forum z miesiąc 2 miesiące i nawet nie napisałe że go nie będzie.I za to bę dzie minusik a jak powiesz że nie możesz to spoks coś się wymyśli.A jak ktoś się w moich przygodach zapisał i coś napisał (chodźby niewiele) ,a z jakiś powodów nie może , albo nie będzie mógł dalej uczestniczyc to i tak z ustymi rękoma nie wróci.Tym co nie mogą grać lub musieli odejść zawsze dam jakiśmały lv za to że grał i coś od siebie dał ^^
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePon Cze 23, 2008 2:58 pm

heh Alch dasz?:Padmini dają lvl:P a to co powiedziałeś to prawda i jest wiele takich osób którzy tak robią.Ale też zalerzy dużo od MG:Pwięc jak bedzie zastuj przez niego to -lvl:P
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePon Cze 23, 2008 6:15 pm

więc kiedy zaczynamy tą przygodę??:D
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePon Cze 23, 2008 11:34 pm

Poczekajmy jest jeszcze parę osób którym przydałoby się troche lv.Jednak jeśli nikt się nie dopisze do rozkręcamy tą maleńką przygódkę ^^.

Neo moge przyznać lv za uczęszczanie w przygodzie jesli osoba musiała odejść z jakiś powodów.Wiem bo już tak robiłem.Oczywiscie adminm musi wyrazić zgodę ^^
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeWto Cze 24, 2008 3:20 pm

Dobra poczekam jeszcze dzisiaj do siudmej i startujemy.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeWto Cze 24, 2008 3:22 pm

Może nazwiecie to spamem ale Alch, mnie nie było przez 2 miechy i napisałem że mnie nie będzie to po pierwsze.A w Jałowej wyspie sam zrobiłeś zastój i nie mów że to ja, bo mnie nie było dwa miesiące a aż jedna kolejka poszła w przód :O
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeWto Cze 24, 2008 3:30 pm

ja jeśli mogę?
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeWto Cze 24, 2008 3:33 pm

ja z chęcią zagram
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeWto Cze 24, 2008 3:42 pm

Furman jesteś uczniem? xD jak chcesz xD zrobie wyjątek xDD i tak będe na poczekaniu wymyślać kolejne części przygody ^^.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSro Cze 25, 2008 3:36 pm

Ok podsumujmy:

Ufoo
Dark (mam jakieś skojażenie ^^)
Sayia
Chameeon (odradzam skracać nicka ^^)
Furman (zdecydowałeś się?)

Dobra tak to wygląda oczywiście kolejka to to nie jest ^^.Jeszcze zostało posegregować i poprosić adma
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSro Cze 25, 2008 6:02 pm

no pewnie ze tak
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSro Cze 25, 2008 6:42 pm

Ok.To ustalmy kolejność ^^
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeCzw Cze 26, 2008 4:10 pm

Więc tak:
Mam problem z ustaleniem kolejności pomoc przyjmę z otwartymi dłońmi ^^
I czas odsłonić specjalny cymesik naszej przygody.
Zatem wiecie że to będzie trening zatem liczcie na jekieś zadanie z mojej strony nie?Jednak nie tylko tutaj czeka was w pełni otwarta brama na inwencje możecie sami podsunąć ponmysł na trening w tej przygodzie aby reszta go wykonała.Mówie to bo zakładam z doświadczania iż będzie (na pewno kilka osób) czekałą na trening ode mnie.Ok.I zaczynamy sory z opuźnienia
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeCzw Cze 26, 2008 5:00 pm

ja się tam nie gniewam ^^
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Cze 27, 2008 5:21 pm

Dobra bo to przygoda swobodna nie będzie kolejek.Piszecie tak jakby był czas rzeczywisty (lol będzie ciężko to ogarnąć ,ale liczy się zabawa) acha i czasami dodam wpadki (moja wizytówka :P) to zaczynamy za 2 godziny ^^.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TIME FOR SOME TRAINING!!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» TIME FOR SOME TRAINING!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: