Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Góry Thorn

Go down 
+2
Dark Epsilon
dante4444
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


Góry Thorn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Góry Thorn   Góry Thorn - Page 5 Icon_minitimeWto Wrz 02, 2008 8:54 pm

Jak dla mnie lvl okej:)

a mistrzowi gry proponuje 5lvl.Czemu??.Dałbym nawet 6-8 jeżeli przygoda by została ukończona bo naprawdę ciekawa była.

więc moja nota dla Mg to 5 lvl.
Powrót do góry Go down
Revel

Revel


Dołączył/a : 10/06/2008
Liczba postów : 300


Góry Thorn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Góry Thorn   Góry Thorn - Page 5 Icon_minitimeWto Wrz 02, 2008 9:29 pm

Jak dla mnie to przygoda mogła by być całkiem.. niezła
Trochę mi się zdaję ze nasz MG trochę się czasem gubił, przynajmniej w 2 postach pisanych przez MG moja postać była zostawiona w koncie, a reszcie była przydzielona zabawa.
Hmm po drugie szkoda bo chciałem zostać jedynm ze strażników bram a tu lipa:D
Ogólnie to mógłbyś chociaż dopisać coś w stylu " misja zakończona nie powodzeniem " bo tak to nie wiadomo czy cieszyć się z tego ze w Górach już wszystko cacy czy jednak się martwić ze nadal coś tam nie gra.
Co do kwesti Bodziana na twoim miejscu poprostu wykluczył bym go na jakis czas np.
Paraliż, czy inne takie tam i prowadził bym to dalej, ale jak już koniec to koniec, myśle ze w roli prowadzącego przygodę jeszcze Cię zobacze
pozdro
Ignus Revel
PS. Notki nie wystawie bo to nie moja działka.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Góry Thorn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Góry Thorn   Góry Thorn - Page 5 Icon_minitimeWto Wrz 02, 2008 11:30 pm

No co do poslkich znakow to nie zawsze mam okazje pisac na klawiatuze ktora mi chce pokazywac takie znaki... uzywam dwoch kompow do ktorych wchodze i maja podlaczenie do neta. niech beda te cztery lv..... zreszta nie zawsze mi sie chce pisac tez znaki polskie i bez nich da sie jakos rozumiec sens. co do bledow to sa spowodowane czesto tym ze szybko pisze. a dlaczego ? hmm... z przyzwyczajenia chyba. nie zawsze trafiam na litery. niedobre klawisze uciekaja przed moimi palcami ^^ co do ciebie drogi Mg to moga byc te lv ktore przedmowcy proponowali... 5 lv dla ciebie moze byc. chcialbym wreszcie zobaczyc jakis bialy nock srebrnych rycerzy:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Góry Thorn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Góry Thorn   Góry Thorn - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 7:14 am

Więc Poziomy Wystawione

Revel i Shaka - 5 Poziomów
Dante - 4 Poziomy
Bodzian - 2 Poziomy

Według tego co oceniliście ja 5 I mi to pasi Teraz czekamy tylko na Admina , który to nam zatwierdzi
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Góry Thorn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Góry Thorn   Góry Thorn - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:13 am

A więc temat zostaje zamknięty, a poziomy rozdane wg tego, co widnieje w poście powyżej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Góry Thorn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Góry Thorn   Góry Thorn - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Góry Thorn
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: