Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Z dawna zapomniana wyspa...

Go down 
+3
Domon Kasshu
Remus
Rushifua
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 01, 2008 10:54 am

Abdelaziz jakby wybudził się z głębokiego snu. Przez chwilę nie wiedział co sie dzieje. Ostatnią rzeczą jaką pamiętał było spotkanie z bóstwem... potem tylko ciemność. Rozejrzał się szybko i ujrzał walczących towarzyszy. Nic już nie rozumiał. Mystery atakował coś wiszącego w powietrzu...
Dźwignął się na nogi. O dziwo nie czuł żadnego osłabienia, wręcz przeciwnie, czuł że jest w szczytowej formie. Ogarniało go jakieś dzikie podniecenie na myśl o walce i czuł, ze jego instynkty są jakby mniej ludzkie.

-Nie wiem co się dzieję... - powiedział - ...I nie wnikam.

Jego dłoń zabłysła złocistym światłem. Przebiegło wokół niej coś, co można było uznać za wyładowania elektryczne. Po chwili było już tylko światło, który okalało dłoń rycerza jak rękawica.
Stał i czekał. Liczył na to, że kiedy wróg zaatakuje, zdoła użyć na nim swojej techniki... Wystarczyłoby tylko, aby znalazła się w zasięgu jego rąk.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 5:55 am

Kobieta upiur w swojej zbroji ominęła zimny atak, nadziewając się wprost na atak Mystery. Leżała bez rtuchu, z jej hełmu ciekła krew. ?Jaguar uśmiechnął się, zamienił się w czarne sprężyste zwierzę i zaczął uciekać.
-Jak za dawnych dni bracie?- Zapytał Tezcatlipocas i wyprostował się jak kot do skoku.
-Jak za dani chwały.- Odparł Bayushi Rushifua.- Gdy strzeghłeś tej wyspy.
-Bayushi.- Głos Tezcatlipoca, zrobił się niewyobrażalnie smutny i pełen goryczy.- Zabij mnie puki nie jest za późno.
Bayushi doby miecza i chował go w płynym ruchu. Spojrzał po rycerzach i zaczął iść po schodach. Walczył ze złotą obrączką na palcu, próbując ją ściągnąć. Obrączka pućściła po pewnym czasie.
-Co ty robisz?- Warknął Lolyd Ki.
Odpowiedziało Miczenie i pękające złoto jak milion drobnych fragmentów. Lolyd Ki wzniusł się w powietrzę, na jego twarzy pojawiło się błogość i niepohamowana radość.
-Uwolniliscie Mnie.- Warknął Lolyd Ki.- Uwolniliście.
OCC:
Czas zakończyć, bo koniec trwał zbyt długo. Zaczne od Songo, który był tutaj oceniany bardziej jak użytkownik na przygodzie poziomu podstawowego-średniego.
Podjęłeś się ciężkiego wyzwania, niestety nie wyszło ci nto tak jak powinno. Przyjmij sobie dobrą radę do serca, nie wkręcaj w rrealia świata czynników z innego anime (DB i SS to dwie różne rzeczy). Tak samo, bez zgody Mistrz Gry nie mów, że się coś stało, chyba że dotyczy to twojej postaci pezpośrednio, nie masz władzy nad zbrojami. Na 8 poziomów na jakie cię rozpatrywałem otrzymujesz 3.
Pozostałym ustaliłem poziom trudności 5, czyli 5*5=25 poziomów do zdobnycia. W jakim systemie były one rozliczane.
15- poziomów za oddziaływanie świata na postać i oddziaływanie postaci na świat.
5- Za ciekawe pomysły.
3- Odgrywanie postaci.
2- Moja premia dla was.
Może stawiam w takich wypadkach poprzeczkę yżej niż potraficie skakać (Silver nie mów mi, że tak powinno być.) Więc po kolei użtkownicy zdobyli
Silver: Grasz zarąbiście, byłeś jednym z najlepszych graczy. Pomysł z tą zmyłką był doskonały. Czyli myślę że 7 poziomów nie zakłuci forum.
Paola Miraż, ciekawa postać do odgrywania i ciekawe ujęcie je w sytuacjach wymaghających szybkich decyzji. 6 poziomów
Domomn Kashu, Mystery i Remus, u Demona nie podabało mi się, że nie potrafiłeś nic wymyśleć i pisałeś że posty są wymuszone (na gg mówiłem ci umysł masz, ale nie kontrolujesz ciała), Remus grałeś typowego sługę, który cały czas chodzi za kimś i czasami przeszkadzało ci to odgrywać postać. Mystery do ciebie nic nie mam i gdyby nie twój wyjazd zapewne byś osiągnął ten sam poziom co Silver.
Do waszej dyspozycji zostawiam ocenne przygody i jej pomysłu, skończyłem ją szybciej aby już jej nie męczyć.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimePią Lip 04, 2008 11:46 am

W zasadzie dobra przygoda. Pomysł, według mnie również nie był najgorszy. I mimo tego, iż ta przygoda ciągnęła się tak długo, wiele się tutaj nauczyłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimePią Lip 04, 2008 1:01 pm

Heh ja byłem bardzo słaby, przygoda była bardzo fajna, nauczyłem się sporo. Teraz będe lepszy w takich przygodach. Mi oceny się nawet podobają
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimePią Lip 04, 2008 9:19 pm

In plus, ciekawy pomysł na przygodę, fabułe, możliwość rozłączenia sie drużyny.
In minus, była to niestety kolejna przygoda, w której odniosłem wrażenie, że Ru pisał ją specjalnie dla siebie.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 12:05 pm

Spoko, podobało mi sie, aczkolwiek dodał bym więcej wątków pobocznych aby było więcej możliwości wyborów i róznych ścieżek. Ogólnie spoko, oceny też.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:12 pm

Więc jeśli wszystko jest jasne Ru daj ostateczne lvl i rozdaj lvl
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 9:16 pm

Wybaczcie moją niecierpliwość, ale kiedy zostaną rozdane te poziomy?
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimePią Lip 11, 2008 12:39 am

Myślę, że tak jak Ru ocenił można dać te poziomy.
Silver: 7
Paolo: 6
Domon, Remus, Ja: 5
Kondzio: 3

I dla Rufa myślę 8/9.

Prosił bym innego admina o zgodę.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimePią Lip 11, 2008 10:15 am

zgoda xD
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimePią Lip 11, 2008 2:52 pm

Poziomy rozdane. Temat zamykam.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitimePią Lip 11, 2008 4:57 pm

no i kurde....
CZEMU ZNOW NIKT NIE PISZE O SKONCZONEJ PRZYGODZIE W TEMACIE O SKONCZONYCH PRZYGODACH??

ja tez mam ochote poczytac skonczona przygode i napisac cos od siebie i nie patrze do nich codzien tylko czekam az jakas cholera sie skonczy i informacja o tym koncu sie pokaze w
>>> https://saintseiyapl.forumpolish.com/centrum-przygod-f3/zakonczone-przygody-t805.htm <<< tym miejscu!!!

jak tak bardzo go nienawidzicie to moze go wywalic po prostu??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Z dawna zapomniana wyspa...   Z dawna zapomniana wyspa... - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Z dawna zapomniana wyspa...
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Z dawna zapomniana wyspa...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: