Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mityczny bohater...dzieckiem??

Go down 
+8
Al
Apollon
UFoo
Jubei
Legumir
LoRo1987
dante4444
Neo
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 6:42 pm

Czarny Fenix spojrzał zakrwawionymi oczami na Legumira i Seiye.
-Więc i małe myszki wtrąciły się do walki.
Widzę że Legumir w końcu się odważyłeś zaatakować.Brawo...jestem pod wrażeniem.Jednak teraz...
Posmakuj własnej broni!!!.
Pheonix Soar!!!(616obr).
Ogromne skrzydła czarnego fenixa przeszyły ciało Legumira zadając ogromne obrażenia.
Szybko nagle sytuacja się zmieniła.Wreście po kilku godzinach Neo złoty rycerz raka się ocknął!!.
-Czas skończyć tą walkę Radisie!.Ty i ja??Teraz??.
Lider zjaw podziemia kiwnął tylko głową a następnie obydwoje skumulowali cosmos.Wokół nich połączyły się utworzone złote i filotowe aury.Cosmos w tym momencie jest porównywalny do kilku złotych rycerzy!!.Nagle rozbrzmiały słowa które na zawsze zapmiętają wszyscy.
-LIGHT-SPEED-KEN!!!
-GREATEST COUTION!!
Już drugi raz nastąpił tak potężny wybuch cosmo.I już drugi raz całe otoczenie zostało zniszczone ale jest jeden plus po tej całej sytuacji.Nie ma żadnego śladu po czarnym feniksie!!.
Udało się wreszcie.Próby zostały rozwiązane.Achilles ponownie wrócił do swojego "małego światka" a ciało Shaki z powrotem do niego należy.
Następnie Frey używając swojej nowej zabaweczki z powrotem przywrócił 2 zmysły Radisowi.
Jakoś to się wszystko ułorzyło...chwilę później wszyscy wyszli z budynku.To co ich najbardziej ucieszyło to piękny wschód słońca nad horyzontem oraz to że miasto ponownie zaczęło żyć!.
-No to panowie...co teraz??-odezwał się Neo..
Jednak pewnie znał już odpowiedź.Każdy tęsknił za domem więc tam należy się kierować....
**********************
K O N I E C:D:D:D:D
1)więc tak wreszcie się skończyła ta przygoda.
2)ocenianie jak zwykle zostawiam adminowi miłemu jakiemuś choć sam chciałbym ocenić:D
3)wrażenia po przygodzie zostawiam wam oraz moją ocenę.
4)muszę pochwalić i wyróżnić Frey gdyż nie jednokrotnie pisał duże posty i ładnie myślał więc dla niego do oceny +2lvl.
I dzięki niemu moja postać nie zgineła:D
5)nie wiem co zrobić z Jubei;/co prawda opuścił przygodę co mnie troszkę wkurzyło ale jednak grał do połowy więc jakiś lvl się należy.
6)Dowidzenia:D
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 6:55 pm

Według mnie przygoda super, Freyowi jak najbardziej się należy
Dobrze się bawiłem, fajnie było umierać i bawić się w te duperele z czarnym feniksem i zbrojami Asgardu
Przygoda i prowadzący zasługują na najwyższy lvl
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 6:58 pm

Zgadzam Sie jak najbardziej z Legumirem końcowka była superowa
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 7:22 pm

Przygoda bardzo fajna:Dszkoda tylko ze nie mogłem grać od początku:(
jednak cieszę się że odegrałem w niej ważną role:Dw końcu nie codziennie staje się achillesem:D
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 7:37 pm

Super przygoda nie mam żadnych zastrzeżeń, wysoka nota dla MG. Co do Freya......cholernie fajnie pisze powinien dostać najwięcej lvli :D.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 10:22 pm

Occ:
No już cicho bądzcie bo się zaróżowiłem.. Ja mam jedno ale. Nie poczekaliscie na mojego posta w końcówce! wrrr..
Ale tak to przygoda świetna. Naprawdę chciało mi sie pisać i być co rusz zaskakiwanym przez Neo. Szacunek dla ciebie jako MG i dla reszty graczy, choć niektórzy mogliby sie bardziej postarać ( choćby trójka pretendentów z sanktuarium, ktorzy zrezygnowali.. )No ale nie będę smęcić. Więcej takich przygód!:)

Dopiszę jeszcze tu co nieco, bo przez noc mi przyszlo kilka rzeczy do głowy:P Brakowało mi w końcówce wyjaśnień kilku wątków fabularnych. Motyw z Czarnym Feniksem, Złotkami, Behemothem i jego ekipą, oraz Zbrojami Asgardu. Do końca nie wiadomo skąd po co i dlaczego.
Loro jako Mg, pisał fajnie, ale w porównaniu z Neo, to dość skromnie.Sporą rolę odegrał z kolei Dark Epsilon, przynajmniej w drugiej części. Legumir, też ciekawie:) Szkoda ze Jubei wyjechał, bo też miał dobre sytuacje. Dante, momentami mialem wrażenie że nie dokładnie czytasz posty innych, podobnie Seiya. Millo si, choć brakowało mi większych opisów.

No i to chyba tyle. Mam nadzieje ze ktos to przeczyta, mimo że to edytowany post:P


Ostatnio zmieniony przez GrafNaStyk dnia Pią Lip 04, 2008 12:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimePią Lip 04, 2008 2:07 am

przygoda bardzo fajna i ciekawa choc moze koncowka taka troszke sie wydawala szybka ale mi to pasowalo dla MG moze byc maxymalny lv i dla freya takze
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimePią Lip 04, 2008 9:52 am

Wiesz Neo szczerze powiem że początkowo pomysł żeby w dwóch MG to poprowadzić wydał mi sie szalony. Ale z czasem gdy przygoda nabrała pędu wszystko zaczęło sie ładnie układać i zrealizowaliśmy ją dokładnie tak jak zamyśliliśmy Więc możemy sobie i uczestnikom pogratulować. Co do Jubei'a to wspominałem Ci na gadu że wyjechał i w tym momencie potraktowałem go nieprzytomnością Dlatego szkrobniemy mu poziom za to co zagrał bo sie należy Myśle też że zanim sie pojawi admin możemy wystawić własne oceny. Domonowi czy innemu admowi zawsze one pomogą i bedą wiedzieć jak my widzimy prace w przygodzie :D. Neo kiedy znów bedziesz szykować coś większego wiesz na kogo masz stawiać
No i na koniec jako drugi GM serdecznie dziękuje wszystkim za gre
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimePią Lip 04, 2008 3:15 pm

Heh nie wiem czy będą kolejne przygody:P
straciłem wene i pomysły:Dmoże w przyszłej erze..:D

to tak moje oceny:
myślę że przygoda w skali trudności była około 4/5.Uczestników początkowo było
aż:10.
Wydawało się że może to być nie do ogarnięcia ale z pomocą loro jakoś sobie
poradziliśmy.
Troszkę mnie wkurzył fakt że odeszli 3(z forum bez słowa) a Jubei to się
chociaż usprawiedliwł.
Więc tak moje oceny:
1)Graf:bardzo ładnie odgrywałeś swoją postać i w ogóle czaisz o oco chodzi.Moim
zdaniem 12-15lvl bankowo.
2)Milo i Legumir:Moim zdaniem grali na równym poziomie.Ładnie to rozegrali
podczas walki ze zbrojami Asgardu.Więc dla nich tak 10-12lvl.
3)Dante:czasami udawało ci się napisać dobre posty a czasami to wręcz mnie
wkurzałeś pisząc 1 , 2 linijkowe posty.Myslałem że szczaiłeś juz ze jest to
zaawansowana misjia więc trza się w niej odrobinę wysilic.Moim zdaniem tym
razem 7-9lvl.
4)Dark:Ciekawie rozgrywaleś swoja postać i sorki że tak narzuciłem Ci tego
Achillesa.Jednak że byłeś niedoświadczonym graczem wykazałeś się bardzo
dobrze.Dałbym Ci lvl porównywalny do Ufo i Legumira jednak dołączyłęś w połowie
przygody więc moim zdaniem 10lvl wystarczy.
5)Seiya:moge powiedzieć prawie to samo jak u Dantego.Byłeś jak niewolnik zero
swoich pomysłów i tylko ciągnołeś się za grupą.Więc mam nadzieje że innym razem
lepiej się wykażesz jednak tym razem 6-8lvl.
6)Loro-a ciebie to nie opisze;p
Nie no:P dałeś mi wiele ciekawych pomysłów na przygodę i także pisałeś ładne
posty.Naprawdę cieszę się ze byłeś 2 Mg bo sam bym sobie nie poradził.Jak dla
mnie chłopak zasłurzył na 12lvl lub powyżej.
7)Jubei-Ładnie odgrywał swoją postać jednak odszedł w połowie gry więc z
planowanych dla niego 10lvl mogę dać jedynie 4-5lvl.
8)moja postać i mistrzowanie zostawiam adminowi:D
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimePią Lip 04, 2008 8:03 pm

myślę że oceny sprawiedliwe są.Dla 1 Mg myśle że spokojnie 15lvl może byc:D
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:49 am

Też myśle że Neo zasłużył na te 15 Jako drugi MG bede zadowolony z 12 bo jednak trzeba przyznać że szkielet przygody to pomysł Neo ja tylko dopracowałem w swojej głowie pewne intrygujące mnie kwestie Dlatego teraz możemy już tylko czekać na zakończenie przygody, ocene/zatwierdzenie ocen MG przez Admina
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 12:14 pm

1)Graf:10 lvl maks
2)Milo i Legumir: 9 lvl
3)Dante:Za króciutkie posty malutkie lvl nie dam komuś kto pisał po 2-3 linijki 9 lvl O.o maks 6
4)Dark: 7 lvl
5)Seiya: 5-6 lvl
6)Loro-Jak byliście razem MG więc też 12 lvl
7)Jubei- 4lvl tu sie zgodze.
8)Nie więcej niż 12

Myslę ze sprawiedliwie was oceniam.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 2:55 pm

Zgadzam sie z ocenami choć w kwestii Jubei'a dałbym 1-2 lvl więcej bo zniknął nie z jego winy. Całą reszte popieram więc można zamknąć temat i dopisać poziomy
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 5:41 pm

jak dla mnie okej:)
zobaczymy co jeszcze powie Domon bo miał tutaj luknąć jutro jak odpocznie.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 5:56 pm

OK, zgadzam się
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 6:15 pm

mi tam lvle pasują
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 6:21 pm

ja też nie marudze, ale fajnie by bylo gdyby Admin szerzej napisale co mu sie podobalo a co nie. Fajnie byloby poznać opinię "z zewnątrz"
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 11:12 pm

no własnie Frey racja
więc czekamy do jutra na domona
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:17 am

Ja także się zgadzam 6 mi wystarczy:P
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 8:49 am

No to Domon wpisuj poziomy i skocz no do Tartaru bo mam tam do Ciebie sprawe
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 9:39 am

Skoro wszyscy się zgadzają z ocenami Rutka to temat zamykam a poziomy rozdaje :D.

Edit: Seiya - 6 lvl, Neo -12 lvl

Temat zamknięty.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 10:04 am

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mityczny bohater...dzieckiem??
Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Mityczny bohater...dzieckiem??

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: