Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mityczny bohater...dzieckiem??

Go down 
+5
Apollon
UFoo
Legumir
LoRo1987
Neo
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 12:13 am

Jedno z największych oraz najliczniejszych miast na świecie..-Nowy York.Ostatnio Wielki Mistrz oraz jego złoci rycerze wyczuwają niesamowite pokłady energi i cosmosu w jednym małym chłopczyku.Według legend raz na kilkanaście lat pojawia się własnie taka osoba która posiada niesamowity "dar".Jednak nie wielu ludzi ma szczęscie styczność z taką osboą.Inni twierdzą iż jest to wcielenie samego bohatera trojańskiego "Achillesa".Na pierwszy rzut okiem wydaje się być to niedorzeczne że w tak młodym wieku ktoś posiada moc na poziomie zaawansowanym.Lecz nikt nie potrafi jeszcze stwierdzić czy owa osoba panuje nadnią.Tym gorzej wygląda ta cała sprawa iż wojownicy z pozostałych ugrupowań(Asgard Hades i Posejdon) także planują przyłączenie chłopaka na swoją stronę.Ta "lekka" sprawa może zakończyć się wojną i śmiercią niewinnych osób oraz samych rycerzy....

To tak.Misja raczej selektywna albo zaawansowana w zależności ilu będzie chętnych.Odraz mówie iż ruszy ona wraz z zakończeniem mojej poprzedniej przygody(niespełniona milośc)oraz mówie iż wymagam tylko jednego:regularnie pisać posty.
Planuje to zrobić w ten sposób iż z każdej grupy będzie (x) uczestników.Dla każdej z nich będe osobna prowadził działania.A potem się jakoś wszyscy złoczymy i coś wymysle.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 12:22 am

Neo wiesz że dobrze sie nam współpracuje więc będę pierwszym zgłoszonym
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 10:30 am

Ja też się zgłaszam, bo jeśli ruszy po zakończeniu Niespełnionej miłości to także będę miał wolne miejsce, więc się pisze.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 10:49 am

no to ja z chęcią sie zapisze.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 11:19 am

ja tez to bedzie moja 3 przygoda
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 12:11 pm

neo wiem, że masz dobre chęci ale to jest twoja 7 przygoda z trzech dostępnych więc... Grasz właśnie w 3 i w 3 jesteś zapisany + ta którą chcesz zrobić. Przykro mi ale do czasu aż nie będziesz miał równo musisz się wstrzymać..
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 12:48 pm

ja bym sie chcial zapisac... jak sie skonczy pierwsza misja z NEo w ktorej uczestnicze to chyba akurat bedzie miejsce.... chyba ze bedzie to misja zaawansowana to raczej spasuje... nie chce znow sie z motyka na slonce rwac... chyba ze zyskam do tego czasu zbroje.... to juz bedzie wtedy si.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 2:58 pm

okej spox:Dwięc możecie się zapisywać ale przygoda ruszy dopiero jak mi się przygody wyregulują.To pewnie niedługo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimePon Maj 05, 2008 8:19 pm

moja pierwsza, nie wiem czy dam rade ale spróbuję, dopisz mnie
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimePon Maj 05, 2008 8:33 pm

Ja też chciałbym wziąśc udział myślę , że jestem już dost. dobry
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimePon Maj 05, 2008 8:51 pm

to narazie w przygodzie są:
-Loro
-Legumir
-Dante
-Seyia
-Jubei
-Silesos
-Ufo

czekamy dalej na zgłoszenia oraz na to aż mi się przygody ureguluja(to niedługo:D)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimePon Maj 05, 2008 10:31 pm

Jeśli jest miejsce na kolejne Spectrum to i ja chętnie tu zawitam. pozdro
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeSro Maj 07, 2008 2:46 pm

Też mogę przyjąć wyzwanie chociaż nie wiem czy dam radę. Wpisuję się!
Pozdro!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeSro Maj 07, 2008 5:00 pm

Ja też się pisze
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeSro Maj 07, 2008 5:05 pm

widzę tutaj pełno mlodzików:Dmam nadzieje ze sobie poradzicie.Tylko wymagam jedno.Regularnego pisania postów:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeSro Maj 07, 2008 5:31 pm

No będę się starał... Damy rade
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeSro Maj 07, 2008 6:14 pm

na mnie mozesz liczyc
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeSro Maj 07, 2008 8:17 pm

mi tez sie musza troszke jeszcze rpzygody wykonczyc itp.... ah wlasnie Neo powiedz mi na priv jak dlugo ma sie jeszcze toczyc ta twoja misja o nazwie niespelniona milosc czy cos takiego ??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeCzw Maj 08, 2008 5:26 am

Je będę pisać regularnie :D:D:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeCzw Maj 08, 2008 8:49 am

ja Ci dam młodzików:P Damy radę:)
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeCzw Maj 08, 2008 3:22 pm

Na mnie jak zawsze możesz liczyć przyjacielu, przecież wiesz xD
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimeCzw Maj 08, 2008 3:28 pm

Ja tez będę pisał regularnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimePią Maj 09, 2008 1:20 pm

ja na tej stronie jestem kilka albo kilkanascie razy dziennie, wiec nie mam innego wyjscia jak pisać:P
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimePią Maj 09, 2008 1:25 pm

no ja podobnie. poza tym strasznie mi sie nudzi i wogole. a to forum mi sie podoba.. czasem w weekendy chcialbym by jeszcze szybciej te misje sie odgrywaly.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitimePią Maj 09, 2008 1:45 pm

dobra spoko mam nadzieje ze będzie grać regularnie:Dprzygoda niedługo ruszy bo już mi sie wyregulowały misje:D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mityczny bohater...dzieckiem?? Empty
PisanieTemat: Re: Mityczny bohater...dzieckiem??   Mityczny bohater...dzieckiem?? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mityczny bohater...dzieckiem??
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mityczny bohater...dzieckiem??

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: