Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Avatar the last airbander

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 7:37 pm

witam szukam tego anime z poskimi napisami. nie to mozliwe zebym znalazl gdzies w sieci cala serie ? moze ktos wie lub ma jakiegos linka z pomoca dla mnie ??
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 7:52 pm

Możesz popróbować szukać w sieci torrent ale wątpie że znajdziesz z polskimi napisami. Pozostaje tylko wypytywać znajomych
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 8:12 pm

no wlasnie pytam sie znajomych inni mi nie pomoga raczej.... napisy zwsze mozna sciagnac albo dac komus do przetlumaczenia bo niestety sam nie potrafie :/
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 7:30 pm

Znaleźć możesz na kreskówki.fani.pl nie wiem ile to anime ma odcinków, ale kilka jest tam. A żeby ściągnąć to trzeba w torrentach szukać.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 8:20 pm

znaczy wiem ze na tej stronie jest bo ogladalem ale jest tam tylko szesc i chyba juz nikt nie pamieta by dodawac te odcinki.... a na torrentach... nie szukalem... zobacze czy tam cos znajde... pewnie napisy osobno bede musial sciagnac co nie ??

niestety nic nie znalazlem.. znaczy znalazlem dopiero seson drugi i w dodatku nie pelny wiec pupcia :/ moze ktos ma linki do tego anime ? cokolwiek ?? bo w sumie to fajne anime a jak tak nikt go nie wsadza na ta strone kreskowki.fani.pl to az zal sciska.... przelyk....
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimePon Maj 05, 2008 7:43 am

A może po prostu napisz pm'a do uploadera tego anime?
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimePon Maj 05, 2008 10:37 am

pisalem na gadu na pw ale nic zadnych wiesci :/ sprobuje jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitimeNie Cze 22, 2008 7:00 pm

znalazłem tylko coś takiego.Nie wiem czy o to ci chodzi ale oblukaj.Tylko musisz sie zarejestrować na tej stronce.
http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=286605&highlight=avatar
i
http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=221021&highlight=avatar
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Avatar the last airbander Empty
PisanieTemat: Re: Avatar the last airbander   Avatar the last airbander Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Avatar the last airbander
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: