Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bagienna misja

Go down 
+7
LoRo1987
dante4444
Domon Kasshu
Legumir
Paolo Miraż
Apollon
Vai
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 3:44 pm

Była jesień. Na drzewach nie było już liści, za to ciągle padało. Wiat silnie łopotał w czerwono - złotych chorągwiach. Armia stała w tym miejscu od kilku dobrych tygodni. Zwlekano z ostatecznym oblężeniem. Nie wiadomo czy była to przemyślana decyzja dowództwa, czy też może po prostu zwykła wojenna bezradność. Wiadomym jest jednak, że dzięki tej zwłoce życie w oblężonym mieście wcale za bardzo nie różniło się od życia normalnego.
Zdecydowanie trudniej było dostać się za mury miasta, ale nadal nie było to rzeczą niemożliwą. Jedynie ciągłe, wzmożone patrole straży przypominały mieszkańcom o czyhającym zagrożeniu.

Jakiś czas temu do Vaisteriona doszła dziwna wiadomość. Otóż został zawezwany przez jaszczurzych przyjaciół. Nie miał pojęcia czego dotyczyć może to wezwanie. Postanowił zebrać kilka osób i ruszyć przez mgły, wśród konarów martwych drzew, na bagna.


Macie. Zapisujcie się
Zobaczymy potem ile będzie osób i najwyżej zrobimy małą selekcję według jakiegoś kryterium.


Ostatnio zmieniony przez Vaisterion dnia Czw Maj 01, 2008 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 3:48 pm

zgłaszam się i tu.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 4:08 pm

Ja tez sie zgłosze
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 4:15 pm

Kolejna twoja przygoda, zgłaszam się i mam nadzieje że mnie przyjmiesz.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 4:21 pm

Niestety jestem już w trzech przygodach Alę będę obserwował rozwój przygody.

Powodzenia
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 4:26 pm

Ja by znalazło się jeszcze miejsce, to i ja się piszę.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 5:26 pm

moze ja bym sie zglosil ale jesli to bedzie przygoda raczej z tych prostrzych bo nie chce jeszcze brac tych trudniejszych.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 5:43 pm

Ja oczywiście też sie pisze do Vaia
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 7:59 pm

Trochę nie bardzo, bo z tego co tu czytam to co poniektórzy pojechali na majówkę i nie maja okazji się zgłosić...
Chyba najlepiej będzie jak poczekamy z końcem zapisów do niedzieli.

Co do poziomu trudności - miałem taki zamysł, by najpierw zorientować się jacy to będą gracze i gdyby uzbierała się na prawdę mocna ekipa, to byłaby to zaawansowana. Ale myślę, że w pierwszej kolejności trzeba pomóc mniejszym levelom się wybić więc ponad selektywną ta przygoda nie wyjdzie na pewno.

A - i oczywiście proszę pilnować ile kto ma przygód, tak żeby nie wyszły z tego jakieś nieporozumienia potem.

No i jeszcze jedno - po znajomości jedyne zaklepane już miejsce póki co ma Paolo:-)
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 8:12 pm

ja z chęcią zagram jak można oczywiście
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 8:45 pm

Nie ukrywam, że przydałaby się nam jakaś pani w przygodzie, więc w razie czego - damy mają pierwszeństwo.
Zapraszam :-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 9:11 pm

Chciałbym się zapisać.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimePią Maj 02, 2008 9:29 am

Cóż.

Tak oglądam centrum przygód i zauważyłem, że Paolo i Loro wcześniej zapisaliście się do Oblicza Czeluści.
W związku z tym Bagienna misja byłaby waszą czwartą przygodą.
Proszę o zajęcie stanowiska w tej sprawie przez wyżej wymienione osoby.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimePią Maj 02, 2008 9:53 am

Vai co do przygody rutka to jest zawieszona i nic nie wiadomo. Istotnie była by to w tej chwili 4 przygoda uwzględniając tą rutka jednak jestem przy końcówce w Niespełnionej Miłości Neo. Przygoda może sie skończyć w każdej chwili tak więc bede miał wtedy zgodnie z regulaminem 3 przygody. Nie wiem w jakim miejscu jesteśmy w Sercu Ozyrysa ale też raczej już pod koniec. Wszystko zależy od tego kiedy rutek ma zamiar wystartować a chyba nie prędko bo ma tam z kimś coś do wyjaśnienia
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimePią Maj 02, 2008 11:10 am

Tak, rutek z Obliczami czeluści zwleka, a Ciężkie życie... już się kończy. Nie widzę więc problemu
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimePią Maj 02, 2008 11:21 am

A ja dodam od siebie, że to jest takie gadanie o możliwym skończeniu za chwilę, a jak tak nie będzie ? Niestety trzeba wybierać między przygodami i planować nawet xD Ja oprócz swojej przygody i przygody sagi od pół roku chyba w żadnej nie byłem :p
A trening napisałem też od tego czasu jakoś
Panowie forum nie ucieknie
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimePią Maj 02, 2008 11:48 am

Jeżeli będą jakieś problemy to zrezygnuje z Oblicz czeluści i będzie, tak?
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimePią Maj 02, 2008 2:23 pm

Ja tak samo zrobie jeżeli wyjdzie że mam być w 4 przygodach
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 6:35 pm

No dobrze. Potrzebna dama w przygodzie to już jest.
Jeśli można dołączam
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 9:11 pm

Z pewnych powodów muszę zrezygnować z udziału w przygodzie. Chyba że zdarzy się cud i skończy się nagle się jedna z przygód skończy. Przepraszam Vai za zamieszanie.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 11:12 pm

Ok Paolo nie ma sprawy, kiedyś jeszcze razem pogramy:-)
To samo Loro - zapisałeś się do nowej przygody Neo, a Oblicze czeluści też chyba zaraz ruszy więc tak chyba będzie lepiej.


Niniejszym w przygodzie witam:
GrafNaStyk
Seiya 89
Domon Kasshu
dante4444
UFoo
Asier
Nika

Czyli w sam raz piękny skład. Teraz nieco szczegółów zanim rozpocznie się na dobre:

Czas akcji: nieokreślony i nieograniczony
Miejsce: nie ma takiego na mapie:P
Ogólnie postanowiłem zrobić przygodę w konwencji, w której się ''urodziłem'' i z której wywodzę się pisarsko - w konwencji fantasy.
Obowiązują nas realia średniowiecza, z tym, że wasze postaci nie znają tamtego świata i jak najbardziej mogą(powinny) się mu dziwić.
Jak można się spodziewać to nie do końca Vai będzie przewodnikiem. Spodziewajcie się wielu postaci niezależnych o mocno zarysowanych charakterach.

Proszę o zgodę na start - jeżeli dostaniemy ją to jutro przygoda pojawi się w przygodach selektywnych.
Kolejka nie obowiązuje, oprócz walk. Pomiędzy moimi postami można pisać między sobą. Jeżeli ktoś długo nie będzie odpisywał(bez przyczyny) to po prostu długo nie będziemy czekać. Można się jeszcze wypisać.


I jeszcze jedno - ten opis wojsk pod murami miasta prawie wcale się do przygody nie tyczy:P
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 11:32 pm

Amen, Lecicie z przygodą.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 11:37 pm

ale to ma byc jaka przygoda?? zaawansowana ?? bo jesli tak to ja sie wypisuje bo jestem zwyczajnie za slaby na razie... chyba ze MG powie mi ze ja bez zbroi przyszly rycerz moge isc... zebym tylko nie byl kula u nogi....
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 11:52 pm

dante4444 czytaj uważnie co napisał Vaisterion, przygoda będzie w selektywnych.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitimePon Maj 05, 2008 12:17 am

taak ?? nie zauwazylem.. gdzie... no ale ok jak selektywna to spoko. mozem y zaczynac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bagienna misja Empty
PisanieTemat: Re: Bagienna misja   Bagienna misja Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bagienna misja
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bagienna misja
» Misja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: