Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 JUMP ULTIMATE STARS

Go down 
+4
rutek_17
LoRo1987
Apollon
Al
8 posters
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeSob Kwi 26, 2008 12:36 am

Ludzie polecam tą gre to chyba najbardziej Zajebista gierka w jaką grałem o tematyce anime.Jest to typowa bijatyka w której udział biorą bochaterowie bardziej znanych mang takich jak np.Saint Seyia,Naruto,DBZ czy Bleach i wiele wiele więcej.
Poniżej daje link do gry i solucje bo gra jest po japońsku.
Do odpalenia gierki polecam emulator no$gba.

Link do gry- http://www.romsite.net/show/729/0696-Jump!-Ultimate-Stars%20(JP)

Link do Solucji- http://www.gamefaqs.com/portable/ds/game/933199.html

Życze miłej i wyśmienitej gry :D:D:D:D:D:D
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeSob Kwi 26, 2008 2:27 pm

a nie potrzeba zadnego emulatora ?? albo cos zeby to odpalic
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeSob Kwi 26, 2008 3:08 pm

Z tego co widze to musisz poszukać emulator DSa... :/
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeSob Kwi 26, 2008 3:31 pm

własnie tez widze :/ Alchemik ty masz emulatora do ds'a
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeSob Kwi 26, 2008 3:45 pm

Alch, jak dajesz takie linki to dawaj całość, a nie po kawałku.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 12:25 am

Napisałem chyba że polecam emulator no$gba nie?Czytać umiecie.Linku nie podałem bo nie znam żadnej strony na której jest ten emulator za free.Moja stronka z której ściągałem emulator nie funkcjonuje conajwyzej moge dać na rapidshere ,albo przesłać na gg.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 7:57 am

Zawsze będzie to jakaś pomoc jak sie pojawi na rapidzie choć lepiej działa www.SendSpace.pl
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 12:32 pm

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 12:42 pm

Odradzam bo po japońsku jest ;p A tak naprawdę to super emulator na którym już sporo animek odpaliłem ;p Digimony i te sprawy ;p
http://www.sendspace.pl/file/aRbxlW40/ A tutaj dobry tatuś wrzucił emulator
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 3:16 pm

Silver podałem link z dłumaczeniem do gry są tam wytłumaczone wszystkie opcje plansze jak je przejść jednyhm słowem soluvje do gry w języku angielskim.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 6:53 pm

A po co komu solucja ;P Zawsze można sie wysilić i przechodzić po omacku
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 9:03 pm

Solucja jest po to żeby przeczytać sobie co musisz wykonać aby przejść zadanie.Bo każda misja ma 5 celów z czego minimum musisz wykonać 1 aby przejść dalej ,a tam wszystkie zadania są przetłumaczone.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 9:06 pm

Ale Solucja to lamerstwo, nie lepiej samemu przejść grę. To tak jak byś oglądał film znając jego zakończenie od znajomego.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 11:34 pm

xD Tam nie ma napisanych rozwiązań misji tylko są przetłumaczone nazwałem to solucjabo niezbyt znam słowo Giude czy Guide.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 11:39 pm

guide to chyba jest przewodnik z tego co wiem a solucja to solution choc nie wiem bo nie znam angielskiego
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 6:42 am

Guide to przewodnik, a solucja to walkthrough. I fakt solucja to może i lamerstwo, ale sytuacja zmienia się,gdy gra jest w języku, którego nie znasz i nie masz w najbliżesz przyszłości szans poznać xD.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 6:53 am

Guide to przewodnik więc Al chyba tylko dał nam tłumaczoną książeczke jaką dostajesz do wielu gier gdzie opisane są podstawowe założenia gier Dobrze że to nie Solution
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 6:45 pm

O zapamiętam se co to Guide.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 6:50 pm

Domon a ile razy gry przechodziło sie na czuja Nie wiedziałeś o co biega a mimo to sie grało i przechodziło mozolnie bo mozolnie ale zawsze myślisz ja jak grałem w gry Naruto to miałem jakieś większe pojęcie ? Jakby to było pisane romanji to może jeszcze bym zrozumiał pojedyncze słowa i główkował nad kontekstem ale wszystko tam piszą katakaną a ja nawet pojedyńczego symbolu nie znam
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 9:20 pm

No wiesz, niby można się szarpać z karzaczkami i grać na czuja, ale to tyko męczenie samego siebie. Swoją drogą miałbym dla ciebie questa. Co powiesz na przejście Pokemon Pearl po japońsku bez solucji? Tylko wiesz, tak na 100% :D.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 9:39 pm

GRałem w Jumba 2 dni aż zagiąłem sie na jednej misji kombinowałem i jak znalazłem przewodnik do w życiu bym nie wpadł na to co trzeba zrobić xD.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 5:58 am

Kurde Domon chętnie ale nie na 100 % bo z tego co sie orientuje to tam nie ma wszystkich poków i 100% robiło sie knifem Podłączasz kabelek i wymieniasz chyba 20pare brakujących poków po czym grasz dalej żeby zdobyć te podmienione w innej wersji. Mówie dopuki to japoski pisany klasycznym dla europejczyków romanji to jestem w stanie coś zrozumieć ale katakane zmasteruje dopiero jak sie gdzieś zapisze na kurs
Powrót do góry Go down
Sponsored content





JUMP ULTIMATE STARS Empty
PisanieTemat: Re: JUMP ULTIMATE STARS   JUMP ULTIMATE STARS Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
JUMP ULTIMATE STARS
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: