Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oblicze Czeluści

Go down 
+8
UFoo
LoRo1987
Legumir
Paolo Miraż
Neo
Saga
Miniman
rutek_17
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Oblicze Czeluści - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oblicze Czeluści   Oblicze Czeluści - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 10:15 am

NO to nie wiem na CO czekamy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Oblicze Czeluści - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oblicze Czeluści   Oblicze Czeluści - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 11:40 am

Kusi mnie ta przygoda. Jeśli administracja i gracze wyraża zgodę i chęc, chętnie do Niej dołacze, jesli to nie będzie stanowić problemu.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Oblicze Czeluści - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oblicze Czeluści   Oblicze Czeluści - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 6:54 pm

ja tak samo:) jeżeli można;D
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Oblicze Czeluści - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oblicze Czeluści   Oblicze Czeluści - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 7:11 pm

Jakby co to ja bym się zgadzał na obu zawodników
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Oblicze Czeluści - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oblicze Czeluści   Oblicze Czeluści - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 8:09 am

Ja na obu się zgadzam Jednej to najlepszy kumpel Radamantisa a drugi przypadkiem jest jego bratem Nie moge powiedzieć nie
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Oblicze Czeluści - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oblicze Czeluści   Oblicze Czeluści - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 8:47 pm

W przygodzie pozostają:
Loro
Remus
Nika
Legumir
Saga
Mira

Dołączają:
Graf
Neo
(wykarzcie się inwencją w kwestii dołączenia do grupy i wybierzcie z którą chcecie iść.)

Słowo przypomnienia:
Do sił wraca zapieczętowana przed wiekami zła bogini Nyx. Froakcje, z racji nowego niebezpieczeństwa, decydują się na czasowe zawieszenie broni i wysyłają swoich przedstawicieli, aby nie dopuścili do uwolnienia się bogini. Wyposarzeni w artefakty boskiego pochodzenia (Berło Sprawiedliwości Ateny, Złoty Trójząb Posejdona, Pierścień Hadesa i Miecz Odyna, ruszają do Tartaru, piekła w piekle.
Wprowadzeni przez Pandorę do Królestwa zmarłych, gdzie zostają doprowadzeni przed ogromne wrota, na których wyryto obrazy przedstawiające minione Święte Wojny. Kiedy próbowali je sforsować, na drodze stanął im Gargantua, nieśmiertelny Król Olbrzym, którego mimo licznych prób nie potrafili choćby zranić.
Kluczem okazało się połączenie krwi sługi Posejdona z Pierścieniem Hadesa. Gargantua przepuścił ich, a oni stanęli przed kolejnym wyborem. Tunel prowadzący w głąb rozdzielał się. Grupa została podzielona na dwie mniejsze. Jedną dowodził Mystery, drugą Abdelaziz.
Grupa Mysterego zostaje zaatakowana w czasie drogi przez dziwną kobietę, co kończy się śmiercią Mysterego. Grupa zostaje pozbawiona lidera.
Grupa Abdela musiała natomiast zmierzyć się ze swoimi patronami. Zaczął Legumir, który miał zmierzyc się z Feniksem.

To tyle, osoby, które się nie wpisały zostają usunięte z przygody i niech nie mają pretensji. Sama fabuła pewnie nieco się skopie jako że miała byc prowadzona przez dwóch MG, a teraz wszystko będzie na mojej głowie, więc z góry przepraszam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oblicze Czeluści - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oblicze Czeluści   Oblicze Czeluści - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oblicze Czeluści
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: